Atraskite į dizainą orientuotas technologijas, kurios skatina inovaciją.

VISIŠKAS KOMFORTAS

Automobilyje įtaisytos daugiau atramos suteikiančios sėdynės su ypatingos formos pagalvėlėmis. Priekinės sėdynės gali būti reguliuojamos 20 krypčių ir turi masažo funkciją, vairuotojo sėdynė turi atminties funkciją. Taip pat galite papildomai užsisakyti šildomas ir vėsinamas priekines sėdynes. Galėsite mėgautis kiekviena kelionės akimirka.
VISIŠKAS KOMFORTAS

PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS

Mūsų apdovanojimų pelniusi informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“ yra valdoma atnaujinto dizaino 11,4 colio įstrižainės centriniu jutikliniu ekranu su lenktu stiklu. Šis elegantiškas valdymo prietaisų skydelis užtikrina intuityvų garso, klimato kontrolės sistemų ir sėdynių padėties valdymą. Leiskitės į kelionę, kurią praturtins į ateitį orientuotos technologijos.
PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS

NEĮTIKĖTINAS EFEKTYVUMAS

Hibridinėje modelio „Range Rover Velar“ versijoje (PHEV) dera geriausios įprastų ir elektrinių automobilių savybės. Hibridinę varos sistemą sudaro 105 kW elektrinis variklis ir „Ingenium“ benzininis variklis. Mėgaukitės maloniu važiavimu naudodami tik elektros energiją. Pažadame, kad elektriniu režimu galėsite nuvažiuoti iki 40 mylių (64 km) atstumą.
NEĮTIKĖTINAS  EFEKTYVUMAS

PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Naujajam modeliui „Range Rover Velar“ suteikiama penkerių metų arba 150 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) gamintojo garantija. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka žinodami, kad mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis ir užtikrinsime prabangią jūsų patirtį.
PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Atsisiųskite bukletą ir apžiūrėkite patobulintą „Range Rover Velar“ visureigį iš arčiau.

Šiuo metu turime specialių pasiūlymų įvairiems modeliams. Galbūt svarstytumėte įsigyti naują automobilį per artimiausius tris mėnesius, jei jis atitiktų Jūsų lūkesčius? Atsisiųskite katalogą ir sužinokite daugiau apie modelio privalumus.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje