IŠRAIŠKINGAS, ĮSPŪDINGAS, NEPRALENKIAMAS.

Patirkite neįtikėtiną modelio „Range Rover Sport“ išskirtinumą ir efektyvumą kelyje.


Su „Range Rover Sport“ visureigiu kiekviena kelionė bus ypatingas nuotykis. Itin rafinuoto ir patogaus visureigio važiavimo charakteristikas paprasta pritaikyti pagal asmeninius poreikius. Išskirtinai prabangaus ir į vairuotoją orientuoto visureigio universalumą lemia išsamus technologijų ir funkcijų rinkinys.

NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS

Prabangus, sportinio stiliaus „Range Rover Sport“ visureigis pasižymi puikiomis savybėmis tiek kelyje, tiek bekelės sąlygomis, o jame įdiegtos pažangiosios sistemos leidžia mėgautis ypač maloniu vairavimu. Visuose „Range Rover Sport“ visureigiuose sumontuota reguliuojama dinaminė pneumatinė pakabos sistema, kuri, įvertinusi navigacijos sistemos duomenis, iš anksto paruošia automobilį keliui priešakyje, užtikrindama neįtikinėtinai tikslų, dinamišką ir patikimą valdymą. Leiskitės į naujų įspūdžių kupiną kelionę su „Range Rover Sport“ visureigiu.
NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS

SPORTINIS IR PRABANGUS

Išskirtiniame „Range Rover Sport“ visureigyje dera dinamiškumas ir rafinuotumas. Šiame prabangiame visureigyje sumontuota sistema „Terrain Response 2“ su septyniais važiavimo režimais reguliuoja variklį, pavarų dėžę, diferencialus ir važiuoklės sistemas. Sistema „Configurable Terrain Response“ leidžia pasirinkti norimas važiavimo bekele sistemos nuostatas. Ar esate pasiruošę nuotykiams prabangos apsuptyje?
SPORTINIS IR PRABANGUS

MINIMALISTINIS DIZAINAS

Rafinuotas išorės dizainas nepalieka abejonių, kad tai – tikras „Range Rover Sport“ visureigis: aptakūs paviršiai, dinamiška forma, kaipmat atpažįstamas siluetas, paslaptingumo teikiantys apdailos elementai ir įspūdingos proporcijos sudaro įspūdį, kad automobilis tiesiog pasiruošęs šuoliui. Dinamiškos proporcijos – trumpos kėbulo iškyšos, išraiškingas automobilio priekis ir nuožulnus stiklas priekyje bei gale – pabrėžia šio visureigio išskirtinumą. Pajuskite grožio magiją ir leiskitės į kelionę su „Range Rover Sport“ visureigiu.
MINIMALISTINIS DIZAINAS

PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Naujajam modeliui „Range Rover Sport“ suteikiama penkerių metų arba 150 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) gamintojo garantija. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka žinodami, kad mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis ir užtikrinsime prabangią jūsų patirtį.
PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Ar esate pasiruošę naujajam modeliui „Range Rover Sport“? Susisiekite su mumis, užsiregistruokite bandomajam važiavimui ir patys išbandykite „Range Rover Sport“ visureigį.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje

Range Rover Sport
DYNAMIC SE 3,0 LITRE 6-CYLINDER 300PS TURBOCHARGED DIESEL MHEV (AUTOMATIC) 3000cc 2024
2024 new  Range Rover Sport Santorini Black 3,0 LITRE 6-CYLINDER 300PS TURBOCHARGED DIESEL MHEV (AUTOMATIC) DYNAMIC SE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
mhev
VARIKLIO GALIA
300 bhp
KAINA
€ 116,275
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 1,085
Range Rover Sport
AUTOBIOGRAPHY 3,0 LITRE 6-CYLINDER 350PS TURBOCHARGED DIESEL MHEV (AUTOMATIC) 3000cc 2024
2024 new  Range Rover Sport Varesine Blue 3,0 LITRE 6-CYLINDER 350PS TURBOCHARGED DIESEL MHEV (AUTOMATIC) AUTOBIOGRAPHY
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
mhev
VARIKLIO GALIA
350 bhp
KAINA
€ 134,817
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 1,258
Range Rover Sport
AUTOBIOGRAPHY 3,0 LITRE 6-CYLINDER 550PS TURBOCHARGED PETROL PHEV (AUTOMATIC) 3000cc 2024
2024 new  Range Rover Sport Giola Green 3,0 LITRE 6-CYLINDER 550PS TURBOCHARGED PETROL PHEV (AUTOMATIC) AUTOBIOGRAPHY
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
phev
VARIKLIO GALIA
550 bhp
KAINA
€ 149,625
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 1,393
Range Rover Sport
AUTOBIOGRAPHY 3,0 LITRE 6-CYLINDER 550PS TURBOCHARGED PETROL PHEV (AUTOMATIC) 2997cc 2024
2024 new  Range Rover Sport Santorini Black 3,0 LITRE 6-CYLINDER 550PS TURBOCHARGED PETROL PHEV (AUTOMATIC) AUTOBIOGRAPHY
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
petrol phev
VARIKLIO GALIA
550 bhp
KAINA
€ 155,968
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 1,469