IŠRAIŠKINGAS, ĮSPŪDINGAS, NEPRALENKIAMAS.

Patirkite neįtikėtiną modelio „Range Rover Sport“ išskirtinumą ir efektyvumą kelyje.


Su „Range Rover Sport“ visureigiu kiekviena kelionė bus ypatingas nuotykis. Itin rafinuoto ir patogaus visureigio važiavimo charakteristikas paprasta pritaikyti pagal asmeninius poreikius. Išskirtinai prabangaus ir į vairuotoją orientuoto visureigio universalumą lemia išsamus technologijų ir funkcijų rinkinys.

NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS

Prabangus, sportinio stiliaus „Range Rover Sport“ visureigis pasižymi puikiomis savybėmis tiek kelyje, tiek bekelės sąlygomis, o jame įdiegtos pažangiosios sistemos leidžia mėgautis ypač maloniu vairavimu. Visuose „Range Rover Sport“ visureigiuose sumontuota reguliuojama dinaminė pneumatinė pakabos sistema, kuri, įvertinusi navigacijos sistemos duomenis, iš anksto paruošia automobilį keliui priešakyje, užtikrindama neįtikinėtinai tikslų, dinamišką ir patikimą valdymą. Leiskitės į naujų įspūdžių kupiną kelionę su „Range Rover Sport“ visureigiu.
NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS

SPORTINIS IR PRABANGUS

Išskirtiniame „Range Rover Sport“ visureigyje dera dinamiškumas ir rafinuotumas. Šiame prabangiame visureigyje sumontuota sistema „Terrain Response 2“ su septyniais važiavimo režimais reguliuoja variklį, pavarų dėžę, diferencialus ir važiuoklės sistemas. Sistema „Configurable Terrain Response“ leidžia pasirinkti norimas važiavimo bekele sistemos nuostatas. Ar esate pasiruošę nuotykiams prabangos apsuptyje?
SPORTINIS IR PRABANGUS

MINIMALISTINIS DIZAINAS

Rafinuotas išorės dizainas nepalieka abejonių, kad tai – tikras „Range Rover Sport“ visureigis: aptakūs paviršiai, dinamiška forma, kaipmat atpažįstamas siluetas, paslaptingumo teikiantys apdailos elementai ir įspūdingos proporcijos sudaro įspūdį, kad automobilis tiesiog pasiruošęs šuoliui. Dinamiškos proporcijos – trumpos kėbulo iškyšos, išraiškingas automobilio priekis ir nuožulnus stiklas priekyje bei gale – pabrėžia šio visureigio išskirtinumą. Pajuskite grožio magiją ir leiskitės į kelionę su „Range Rover Sport“ visureigiu.
MINIMALISTINIS DIZAINAS

PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Naujajam modeliui „Range Rover Sport“ suteikiama penkerių metų arba 150 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) gamintojo garantija. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka žinodami, kad mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis ir užtikrinsime prabangią jūsų patirtį.
PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Ar esate pasiruošę naujajam modeliui „Range Rover Sport“? Susisiekite su mumis, užsiregistruokite bandomajam važiavimui ir patys išbandykite „Range Rover Sport“ visureigį.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje