Susipažinkite su „Range Rover“ šeima iš arčiau

Pasinerkite į neatrastas patirtis


  • 2024 m. kovo 4 d., 13 val.

  • „Land Rover“ salone (Laisvės pr.137, Vilnius).


Praleiskite dieną drauge su „Land Rover“ komanda ir atraskite kvapą gniaužiantį modernumą bei lyderystę, grindžiamą pavyzdžiu. Renginio metu ne tik sužinosite daugiau apie įspūdingus „Range Rover” modelius, bet kartu su sertifikuotu instruktoriumi, lenktyninku Karoliu Raišiu, turėsite galimybę ir patys išmėginti automobilius bekelės trasoje, o įspūdžius aptarti „Red Brick” restorane, kuriame lauks išskirtiniai gastronominiai potyriai.

Jūsų laukia:

• 12:00 - 12:30 val. Renginio pradžia. „Land Rover“ salone turėsite galimybę susipažinti su naujus kelius atveriančiomis inovacijomis pasižyminčiais „Range Rover” modeliais bei prekinio ženklo puoselėjamomis vertybėmis. „Land Rover komanda mielai dalinsis ne tik patirtimi, tačiau ir kava bei gardžiais užkandžiais.

• 12:30 – 15:30 val. Bekelės patirtis. Kartu su lenktyninku, sertifikuotu instruktoriumi Karoliu Raišiu ir Jus lydinčia „Land Rover” komanda kviečiame į patirčių kupiną kelionę, kurioje galėsite išmėginti jėgas prie „Range Rover“ vairo iš anksto paruoštoje bekelės trasoje.

• 15:30-18:00 val. Degustacinė vakarienė „Red Brick“ restorane. Aptarti nuotykius ir vakarą tęsti kviečiame novatoriškame „Red Brick“ restorane, kuriame gurmaniškais atradimais stebins restorano šeimininkas ir šefas Arnór Ingi Bjarkason, savo išskirtiniais patiekalais siekiantis gauti „Michelin” žvaigždę.

• 18:00-19:00 val. Renginio pabaiga. „Land Rover „komanda pasirūpins saugia Jūsų kelione atgal į „Land Rover“ saloną.


Degustacijos metu bus siūlomi parinkti alkoholiniai gėrimai, todėl rekomenduojame į renginį atvykti ne nuosavu transportu. Jei nuspręstumėte važiuoti savo automobiliu, jį patogiausia būtų parkuoti šalia atstovybės esančio prekybos centro MAXIMA (Ukmergės g. 282) aikštelėje.

Pasiruošę iš arčiau pažinti „Range Rover”?

Kviečiame registruotis į renginį užpildžius anketą.  
Kvietimas skirtas vienam asmeniui.