Modelis „Range Rover Velar“

Modelis „Range Rover Velar“


AVANGARDIŠKASIS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS

DABAR GALITE ĮSIGYTI IR ĮKRAUNAMĄJĄ HIBRIDINĘ ŠIO MODELIO VERSIJĄ
REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI KAINOS IR BROŠIŪROS

„RANGE ROVER VELAR“ - KASDIENIS JŪSŲ PALYDOVAS

„Range Rover Velar“ - dar ekologiškesnis, modernesnis ir išsiskiriantis atnaujintu elegantišku dizainu. Šis modelis dabar siūlomas su hibridine „Plug-in“ pavara, šešių cilindrų eilės benzininiais ir dyzeliniais varikliais ir pneumatine ar orine pakaba. Visureigyje montuojami naujos kartos keturių cilindrų „Ingenium“ dyzeliniai varikliai užtikrina ypatingai didelį efektyvumą ir puikias važiavimo savybes.

Jūsų patogumui automobiliuose įdiegta naujausia „Pivi Pro“ pramogų sistema, o kad vasaros kelionės taptų dar malonesnės gaivumo pojūtį suteiks ventiliuojamos sėdynės.

• Galimybė atpirkti Jūsų automobilį ir panaudoti jį kaip dalį naujo automobilio kainos.
• Lanksčios lizingo sąlygos.
• Automobilį galite išsirinkti ir įsigyti tik nuo 25 Eur/ per dieną

Registruokitės susitikimui ir mes Jums pateiksime asmeninį pasiūlymą, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

GREITAI. LENGVAI. PROFESIONALIAI.

Atpirksime Jūsų turimą automobilį ir pakeisime jį į naują, dar išmanesnį „Land Rover“ visureigį.

ORIGINALŪS AKSESUARAI. GARANTUOTAS STILIUS

Suasmeninkite savo „Range Rover Velar“ rinkdamiesi aksesuarus iš plataus asortimento, sukurto atsižvelgiant į stilių, praktiškumą bei universalumą.

IŠORĖS DIZAINAS

Rafinuotas, išraiškingas priekis, aptakios kėbulo linijos ir elegantiškas galas.

Spustelėkite ir naudokite

SALONO DIZAINAS

Atsipalaiduokite patogiame „Range Rover Velar“ visureigio salone. Elegantišku paprastumu dvelkianti ramybės oazė laukia jūsų.

RAFINUOTAS SALONO DIZAINAS

RAFINUOTAS SALONO DIZAINAS

Rinkitės norimas sėdynių apdailos medžiagas, pavyzdžiui, perforuoto rašto „Windsor“ stiliaus odą, dirbtinę zomšą ar „Premium“ klasės tekstilę, ir pabrėžkite savojo „Range Rover Velar“ visureigio stilių.
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SALONO APDAILA

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SALONO APDAILA

Rinkitės iš įvairių šiuolaikinių apdailos medžiagų ir pabrėžkite savojo visureigio salono stilių. Tinkamą apdailos variantą galės rasti net ir išrankiausi pirkėjai. Išskirtinį jūsų ir jūsų keleivių komfortą užtikrins sėdynės, aptrauktos „Windsor“ stiliaus oda su firminiu „Cut Diamond“ raštu.
ATSKIRI PORANKIAI

ATSKIRI PORANKIAI

„Range Rover Velar“ visureigyje gausu patogių ir kruopščiai apgalvotų detalių, pavyzdžiui, jame įtaisyti du atskiri slankieji porankiai – tiesiog sureguliuokite juos, patogiai įsitaisykite ir atsipalaiduokite.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

RAFINUOTUMAS IR PRABANGA

RAFINUOTUMAS IR PRABANGA

Su modernia prabanga alsuojančiu, rafinuoto stiliaus „Range Rover Velar“ visureigiu galėsite mėgautis kiekviena kelionės akimirka.
TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Greitai raskite ieškomą informaciją, neklaidžiodami po painų meniu langą, įvairius ekranus ir funkcijų sąrašus. „Range Rover Velar“ visureigyje įdiegta informacijos ir pramogų sistema „Pivi“ valdoma jutikliniu ekranu su intuityviąja naudotojo sąsaja – naudotis išmaniosiomis technologijomis dar niekad nebuvo taip paprasta ir malonu.
TECHNINĖS SAVYBĖS

TECHNINĖS SAVYBĖS

Nuo veržlaus ir patikimo vairavimo iki degalų ekonomijos ir rafinuoto vairavimo pojūčio – tikrai rasite jums tinkamiausią variklį. Visuose šio modelio visureigiuose įdiegta sistema „Stop / Start“, o pusiau hibridinei modelio versijai galima rinktis iš keleto benzininių ir dyzelinių variklių.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO VERSIJĄ

Atraskite jums geriausiai tinkantį „Range Rover Velar“ visureigį.

MODELIS „RANGE ROVER VELAR“ 

MODELIS „RANGE ROVER VELAR“ 

„Range Rover Velar“ – minimalistinio dizaino pavyzdys. Santūrus, elegantiškas ir išskirtinis – šis automobilis pasižymi neužmirštama šiuolaikiška išvaizda. Išskirtinio visureigio, pasižyminčio šiuolaikišku dizainu, rafinuota galia ir pastangų nereikalaujanti elegancija paliks neišdildomą įspūdį.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR S“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR S“

Modelio versijoje „Range Rover Velar S“, kurioje puikiai dera neprilygstamas rafinuotumas ir šiuolaikinis dizainas, įtaisyti „Premium“ klasės LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais, perforuota grūdėto rašto oda (priekinė dalis) aptrauktos sėdynės ir paketo „Online Pack“ su duomenų planu* įranga.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR SE“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR SE“

Išskirtinis dizainas, perkeltas į aukštesnį lygį. Itin modernų modelio versijos „Range Rover Velar SE“ stilių pabrėžia 20 colių skersmens ratlankiai „Style 7014“ su „Gloss Sparkle Silver“ stiliaus apdaila. Visureigyje įdiegtas paketas „Blind Spot Assist Pack“ ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S“

Modelio versija „Range Rover Velar R-Dynamic“ pasižymi išraiškinga išvaizda: akį traukia „Burnished Copper“ stiliaus buferių akcentai, variklio dangčio ir šoninės vėdinimo angos, prisidedantys prie elegantiškos ir šiuolaikiškos šio visureigio išvaizdos. Ant variklio dangčio pritvirtintas „Shadow Atlas“ stiliaus ženklelis, bagažinės dangtį puošia tokio pat stiliaus firminis užrašas, o priekį – šio stiliaus grotelės.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC SE“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC SE“

Modelio versija „Range Rover Velar R-Dynamic SE“ dvelkia galia ir rafinuotumu. Akį traukiančiame visureigyje sumontuoti 20 colių skersmens ratlankiai „Style 1032“ su „Satin Dark Grey“ stiliaus apdaila ir LED matricos technologija pagrįsti priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais. Be to, automobilyje gausu išmaniųjų sistemų, pavyzdžiui, jame įdiegtas paketas „Blind Spot Assist Pack“.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC HSE“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC HSE“

Ieškantiems išskirtinio stiliaus ir komplektacijos visureigio, siūlome rinktis modelio versiją „Range Rover Velar R-Dynamic HSE“. 21 colio skersmens ratlankiai „Style 5109“ su „Satin Dark Grey“ stiliaus apdaila, perforuota „Windsor“ stiliaus oda aptrauktos sėdynės, erdvinio garso sistema „Meridian™ 3D Surround“ ir paketas „Driver Assist Pack“ yra tik keletas šio visureigio akcentų.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR EDITION“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER VELAR EDITION“

„Range Rover Velar Edition“ visureigyje gerai žinomas avangardiškas šio modelio stilius perkeliamas į aukštesnį lygį. Stumdomasis panoraminis stoglangis, juodos („Black“) spalvos stogas ir juodos („Black“) spalvos dizaino elementai pabrėžia šiuolaikišką automobilių stilių, prie kurio puikiai dera juodos („Black“) spalvos 20 colių skersmens ratlankiai. Šiai modelio versijai numatytas didelis kėbulo spalvų ir dažų pasirinkimas.

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Įkraunamojoje hibridinėje modelio versijoje įtaisytas 4 cilindrų 2,0 Si4 300 AG benzininis variklis su visų varančiųjų ratų sistema (4WD) ir 143 AG (105 kW) elektrinis motoras. Visureigyje įdiegtos sistemos yra nuolat gerinamos.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „RANGE ROVER VELAR“ VERSIJOS

MODELIO „RANGE ROVER VELAR“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
PERŽIŪRĖKITE MODELIO VERSIJAS
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
PERŽIŪRĖKITE TECHNINES SPECIFIKACIJAS
GALERIJA

GALERIJA

Patrauklieji „Range Rover Velar“ visureigiai.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

††Peržiūrėkite WLTP rezultatus
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.


* Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.

„Meridian“ yra registruotasis korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.

Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvius apdailos lygius, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat priklauso nuo pasirinkto variklio ir transmisijos tipų.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.