Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover


SUSIPAŽINKITE SU ATNAUJINTU „RANGE ROVER VELAR“. DABAR GALITE ĮSIGYTI IR ĮKRAUNAMĄJĄ HIBRIDINĘ ŠIO MODELIO VERSIJĄ.

„Range Rover“ pristato atnaujintą „Velar“, kuris yra dar ekologiškesnis, modernesnis ir išsiskiria atnaujintu elegantišku dizainu

„Range Rover Velar“ dabar siūlomas su hibridine „Plug-in“ pavara, šešių cilindrų eilės benzininiais ir dyzeliniais varikliais ir standartine pneumatine pakaba. Visureigyje montuojami naujos kartos keturių cilindrų „Ingenium“ dyzeliniai varikliai užtikrina ypač didelį efektyvumą ir puikias važiavimo savybes.

Naujas „P400e“ iš tinklo įkraunamas hibridas užtikrina švelnų važiavimą, o bendra hibridinės sistemos galia siekia 404 AG ir 640 Nm sukimo momentą. Iki 100 km/val. šis modelis įsibėgėja vos per 5,4 sekundes. Jis pasižymi vien tik elektra nuvažiuojamu 53 kilometrų atstumu

Pirmosios naujojo modelio “Velar” versijos Lietuvą 2021 metų pradžioje.

Registruokitės ir būkite pirmieji sužinoją visas naujienas apie naująjį „Velar“.

 

Range Rover Velar

Reikalingi laukai, pažymėti .

DIZAINAS

PASIRINKITE NORIMĄ MODELĮ

RANGE ROVER VELAR 

„Range Rover Velar“ – minimalistinio dizaino pavyzdys. Santūrus, elegantiškas ir išskirtinis – šis automobilis pasižymi neužmirštama šiuolaikiška išvaizda. Išskirtinio visureigio, pasižyminčio šiuolaikišku dizainu, rafinuota galia ir pastangų nereikalaujanti elegancija paliks neišdildomą įspūdį.

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC

Modelio versija „Range Rover Velar R-Dynamic“ pasižymi išraiškinga išvaizda: akį traukia „Burnished Copper“ stiliaus buferių akcentai, variklio dangčio ir šoninės vėdinimo angos, prisidedantys prie elegantiškos ir šiuolaikiškos šio visureigio išvaizdos bei teikiantys jam išskirtinio patrauklumo. Ant variklio dangčio pritvirtintas „Shadow Atlas“ stiliaus ženklelis, bagažinės dangtį puošia tokio pat stiliaus firminis užrašas, o priekį – šio stiliaus grotelės. 

RANGE ROVER VELAR LANDMARK EDITION 

„Range Rover Velar“ visureigis gerai žinomas dėl avangardiško stiliaus, o modelio versijoje „Range Rover Velar Landmark Edition“ šis stilius perkeliamas į kitą lygį. Dėl visureigio dizainą pabrėžiančių stiliaus elementų, pavyzdžiui, „Black“ stiliaus akcentų, juodos („Black“) spalvos 20 colių skersmens ratų ir kontrastingos juodos („Black“) spalvos stogo, jo neįmanoma nepastebėti. 

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

Jūsų automobilio sistemos yra nuolat atnaujinamos, įdiegiant programinės įrangos naujinius6. Automobilio informacijos ir pramogų sistema, telematikos ir įvairūs kontrolės moduliai gali būti atnaujinami nuotoliniu būdu, siekiant užtikrinti optimalų jų veikimą. Tai rodo, kad jūsų automobilis vis labiau tobulėja.  

MOBILIOJI SAITVIETĖ 

Pasirinkę belaidžio interneto funkciją, veikiančią su numatytu duomenų planu8, galėsite naudotis:  

- pasirinktomis srautinio duomenų siuntimo paslaugomis,
- iki 20 GB duomenų per mėnesį,
- įtaisytos antenos užtikrinamu geresniu ryšiu,
- keliais prijungtais prietaisais. 

SALONO ORO JONIZAVIMAS NAUDOJANT PM2,5 ORO FILTRĄ

Papildomai užsakoma „Nanoe™“ oro jonizavimo sistema užtikrina gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. Įjungus šią sistemą, specialiai sukurtas filtras pritraukia ir sulaiko iš išorės patenkančiame ore esančias smulkias daleles bei alergenus, pavyzdžiui, kietąsias daleles PM2,5, dulkes ir žiedadulkes.

TECHNINĖS SAVYBĖS

VAROS SISTEMOS 

Visi siūlomi variklių variantai užtikrina dinamišką vairavimą. Rinkitės benzininę, dyzelinę ar įkraunamąją modelio „Range Rover Velar“ versiją. 

VAŽIAVIMO DINAMIKA 

„Land Rover“ inžinieriai kruopščiai sureguliavo 8 pavarų automatinę transmisiją, taigi ji sklandžiai perjungia pavaras ir itin greitai reaguoja į vairuotojo veiksmus. Atstumai tarp aštuonių pavarų yra itin trumpi, taigi pavaros perjungiamos beveik nepastebimai.

KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA 

Ši sistema leidžia optimaliai sureguliuoti pavarų dėžės, vairo sistemos, droselinės sklendės ir pakabos sistemos nuostatas rafinuotam ir patogiam važiavimui ar važiavimui sudėtingomis sąlygomis.

PAJĖGUMAS

UNIVERSALUMAS

PRIEKINIAI ŽIBINTAI, PAGRĮSTI LED MATRICOS TECHNOLOGIJA 

LED matricos technologija pagrįstų priekinių žibintų spindulys prisitaiko prie eismo sąlygų: šviesos ryškumas ir spindulio kampas yra reguliuojami siekiant užtikrinti maksimalų matomumą, neakinant kitų eismo dalyvių.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Rinkitės iš įvairių sistemų, užtikrinančių paprastesnį ir saugesnį automobilio vairavimą bei statymą. Visureigyje įdiegtos įvairios pažangios technologijos, kurios ne tik gerina važiavimo patirtį, bet ir didina automobilio saugumo lygį.

PASIRENKAMIEJI PAKETAI

Rinkitės iš įvairių paketų ir džiaukitės malonesniu vairavimu. 

- Paketas „Blind Spot Assist Pack“, 
- Paketas „Driver Assist Pack“. 

AUKŠČIAUSIAS PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ SAUGUMO ĮVERTINIMAS

„Range Rover Velar“ visureigis pelnė penkių žvaigždučių „Euro NCAP“ įvertinimą, todėl galėsite būti tikri, kad tai yra vienas saugiausių automobilių rinkoje.

"† Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC2), pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP) ir ES teisės aktų reikalavimus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekis ir degalų sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo sumontuotų ratų ir papildomai užsakomos įrangos. NEDC2 rezultatai apskaičiuojami naudojant vyriausybės patvirtiną formulę ir WLTP rezultatus, kurie būtų buvę naudojami apskaičiuojant rezultatus pagal senąją NEDC metodiką. Gavus šiuos rezultatus, galima apskaičiuoti taikomus mokesčius. Peržiūrėkite WLTP rezultatus. WLTP yra naujoji oficiali ES bandymų metodika, leidžianti apskaičiuoti standartines lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį. Taikant šią metodiką, apskaičiuojamos degalų ir energijos sąnaudos, automobiliu su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas ir išmetamų teršalų kiekis. Jos paskirtis – padėti nustatyti vertes, artimas automobilio eksploatavimo realiomis sąlygomis vertėms. Transporto priemonių bandymams yra naudojama papildoma įranga, taikoma sudėtingesnė bandymo procedūra ir vairavimo sąlygos.

1 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/.
3 Programėlė „Land Rover Remote“ veikia naudojantis abonementinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Land Rover“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Land Rover Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės.
4 Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.
5 Kai kuriose rinkose automobilyje turi būti įtaisytas saulės spindulius skaidantis priekinis stiklas. Navigacijos sistemos nurodymai ant priekinio stiklo pateikiami tik tada, kai automobilyje įdiegta sistema „Pivi Pro“.
6 Naujiniams įdiegti reikalingas interneto ryšys.
7 Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.
8 Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išnaudoję 20 GB duomenų, iki mėnesio pabaigos naudositės lėtesniu interneto ryšiu ir apribotomis funkcijomis. Daugiau informacijos apie su šia funkcija susijusias sąžiningo naudojimosi taisykles pateikiama sistemos „InControl Pivi Pro“ sąlygose adresu www.landrover.com/pivi-pro-terms. Įrašų grojimo pradžios laikas priklauso nuo srautinės transliacijos paslaugų teikėjo ir vaizdinio turinio raiškos. Didelės raiškos vaizdo įrašų peržiūrai sunaudojama daugiau duomenų.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją).

Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.

„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas.
Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.
„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.
„Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“.
„Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.
„Nanoe™“ yra korporacijos „Panasonic“ prekės ženklas.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover