Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

DIZAINAS

„Range Rover“ Velar dizaino filosofija yra revoliucinga. Neįtikėtinos proporcijos, įleistinės durelių rankenėlės ir integruotas galinis aptakas – visa tai geresnei aerodinamikai užtikrinti. Na, o priekinės grotelės suteikia automobilio profiliui neabejotinai įspūdingą išvaizdą.

TECHNOLOGIJOS

Informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro Duo“ puikiai dera su 10 colių įstrižainės didelės raiškos jutikliniais ekranais. Sistemą „Touch Pro Duo“ galite naudoti kartu su papildomai užsakomu spalvotu projekciniu ekranu ant priekinio stiklo ir papildomai užsakomu sąveikiuoju ekranu, leisiančiais tuo pat metu peržiūrėti informaciją bei naudotis įvairiomis kitomis sistemos funkcijomis.

NAŠUMAS

Nepriklausomai nuo to, ar skriejate autostrada, ar keliaujate vingiuotu užmiesčio keliu – „Range Rover Velar“ užtikrina neginčijamą našumą. Visų varančiųjų ratų (AWD) sistema su išmaniosios transmisijos dinamikos („Intelligent Driveline Dynamics“; IDD) programine įranga ir sukimo momento paskirstymo technologija „Torque Vectoring by Braking“ garantuoja smagų bei jaudinantį važiavimo pojūtį.

IŠORĖ

TECHNOLOGIJOS

NAŠUMAS

PAJĖGUMAS

UNIVERSALUMAS

BACK

PASIRINKITE MODELĮ

RANGE ROVER

Choose your model

Naujasis Europos vairavimo ciklas (NEDC) yra vairavimo ciklas, kuris Europoje buvo taikomas matuojant keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir išmetamųjų teršalų kiekį. Pasaulio mastu suderinta lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP) yra naujoji procedūra, prie kurios pereita 2017 metais. Taikant šią procedūrą, matuojamos degalų, energijos sąnaudos, įveikiamas atstumas ir išmetamųjų teršalų kiekis. Jos paskirtis – padėti nustatyti vertes, artimas automobilio eksploatavimo realiomis sąlygomis vertėms. Transporto priemonių bandymams yra naudojama papildoma įranga, sudėtingesnė bandymo procedūra ir vairavimo sąlygos. Pateiktos vertės buvo nustatytos atlikus vairavimo ciklo bandymus pagal NEDC ir naująjį WLTP standartus. Skirtingos vertės buvo gautos dėl transporto priemonių bandymų pakeitimų, o ne dėl prastesnių jų techninių savybių.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover