MODELIS „RANGE ROVER EVOQUE“

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

TECHNOLOGIJOS

Puikiai pritaikytas 21-ojo amžiaus iššūkiams.

PIVI AND PIVI PRO

Standartinės sistemos „Pivi“ savybės:
- 10 colių įstrižainės jutiklinis ekranas, - DAB skaitmeninis radijo imtuvas, - naujo dizaino naudotojo sąsaja, - mobilioji programėlė „CarPlay®“1, - mobilioji programėlė „Android Auto™“2, - mobilioji programėlė „Remote“3
Pasirinkę naujausią dirbtiniu intelektu pagrįstą aukštesnio lygio sistemą „Pivi Pro“4, galėsite naudotis tokiomis funkcijomis kaip „mokytis“ gebanti navigacijos3 sistema ir mėgautis nenutrūkstamu ryšiu su aplinkiniu pasauliu kiekvienoje kelionėje.
PIVI AND PIVI PRO
INFORMATION AT A GLANCE
MERIDIAN™ SURROUND SOUND SYSTEM
PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

Jūsų automobilio sistemos yra nuolat atnaujinamos, įdiegiant programinės įrangos naujinius6. Automobilio informacijos ir pramogų sistema, telematikos ir įvairūs kontrolės moduliai gali būti atnaujinami nuotoliniu būdu, siekiant užtikrinti optimalų jų veikimą. Tai rodo, kad jūsų automobilis vis labiau tobulėja.
PAKETAS „ONLINE PACK“

PAKETAS „ONLINE PACK“

Paketas „Online Pack“7 su integruota SIM kortele leidžia naudotis neribotais duomenimis8, taip pat sužinoti orų prognozę.
BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Papildomai užsakomu belaidžiu mobiliųjų prietaisų įkrovikliu su telefono signalo stiprintuvu9 galima įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus nenaudojant laidų ar įkrovimo stovo. Salone laikomo telefono signalą sustiprina ir geresnę skambučių kokybę užtikrina automobilio antena.
SALONO ORO VALYMO SISTEMA

SALONO ORO VALYMO SISTEMA

Papildomai užsakoma salono oro valymo sistema užtikrina gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. Paspaudus mygtuką PURIFY, specialiai sukurtas filtras sulaiko iš išorės patenkančiame ore esančias smulkias daleles (pavyzdžiui, kietąsias daleles PM2,5) ir alergenus (pavyzdžiui, dulkes bei žiedadulkes).

PAJĖGUMAS

Praktiškas visureigis kasdienėms kelionėms ir nuotykiams bekelės sąlygomis.

ALL WHEEL DRIVE

ALL WHEEL DRIVE

Teikia daugiau pasitikėjimo savimi kelyje ir bekelės sąlygomis. Važiuojant slidžiu kelio paviršiumi, pavyzdžiui, žole ar sniegu, sukimo momentas tolygiai paskirstomas priekiniams ir galiniams ratams, užtikrinant maksimalią sukibimo jėgą.
SISTEMA „HILL DESCENT CONTROL“

SISTEMA „HILL DESCENT CONTROL“

Patentuota „Land Rover“ sistema „Hill Descent Control“ (HDC) yra standartinė savybė. Ji padeda vairuotojui saugiau leistis sudėtingomis nuokalnėmis. Tai pasiekiama išlaikant pastovų greitį ir įjungiant skirtingų ratų stabdžius.
SISTEMA „LOW TRACTION LAUNCH“

SISTEMA „LOW TRACTION LAUNCH“

Sistema „Low Traction Launch“, užtikrinanti optimalią sukimo momento kontrolę pajudant iš vietos, didina pajėgumą esant slidžiai dangai, pavyzdžiui, ant šlapios žolės, sniego ar ledo.
PAJUDĖJIMO ĮKALNĖJE SISTEMA „HILL LAUNCH ASSIST“

PAJUDĖJIMO ĮKALNĖJE SISTEMA „HILL LAUNCH ASSIST“

Sistema „Hill Launch Assist“ automatiškai įjungiama, pajudėjus iš vietos įkalnėje, kad jūsų „Range Rover Evoque“ visureigis nepradėtų riedėti atgal. Sistema išlaiko slėgį stabdžių sistemoje, taigi jūs turėsite daugiau laiko kojai perkelti nuo stabdžių ant greičio pedalo.

TECHNINĖS SAVYBĖS

Ieškote išties galingo visureigio? O gal labiau domina degalų naudojimo efektyvumas? Kad ir kas jums svarbiausia – tinkamą varos sistemą ras kiekvienas.

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Įkraunamojoje hibridinėje modelio versijoje „Range Rover Evoque Plug-in Hybrid“ įrengtas 3 cilindrų 1,5 l darbinio tūrio benzininis variklis ir elektrinis variklis, kartu užtikrinantys 309 AG. Galėsite važiuoti hibridinio arba elektrinio automobilio režimu.

ĮKRAUNAMŲJŲ HIBRIDINIŲ MODELIO VERSIJŲ SPECIFIKACIJOS

ELEKTRINIU REŽIMU GALIMAS NUVAŽIUOTI ATSTUMAS (IKI)

62 km
(39 mylių)††

Bandymo lengvesnėmis sąlygomis (TEL) pagal WLTP procedūrą rezultatas.​

IŠMETAMO CO2 KIEKIS (NUO)

32 g/km††

Rinkitės elektrinį režimą ir važiuokite neteršdami aplinkos.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NAMUOSE (NUO)

132 min.*

Iki 100 %, prijungus prie 7 kW kintamosios srovės (AC) buitinio įkroviklio.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NE NAMUOSE (NUO)

30 min.*

Prijungus prie 32 kW nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, per mažiau nei 30 minučių baterija įkraunama iki 80 %.
VAROS SISTEMOS

VAROS SISTEMOS

Nuo veržlaus ir patikimo vairavimo iki degalų ekonomijos ir rafinuoto vairavimo pojūčio – automobilyje „Range Rover Evoque“, taip pat ir įkraunamojoje hibridinėje modelio versijoje, galima įrengti visus šiuos poreikius tenkinančius variklius.
TRANSMISIJA

TRANSMISIJA

Įkvėpkite savajam „Range Rover Evoque“ gyvybės, pasirinkę vieną iš siūlomų transmisijos variantų. Rinkitės 6 pavarų mechaninę arba 8 ar 9 pavarų automatinę transmisiją.
ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Adaptyviosios dinamikos sistema, valdoma naudojant jutiklinį ekraną, padeda dar geriau kontroliuoti automobilį ir užtikrina neprilygstamą jo stabilumą.
KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

Konfigūruojamos dinamikos sistema leidžia pagal asmeninius poreikius pritaikyti modelio „Range Rover Evoque“ droselinės sklendės, vairo sistemos ir pakabos parametrus.

UNIVERSALUMAS

Sukurtas ir pritaikytas šiuolaikinio gyvenimo iššūkiams.

5 SĖDYNĖS

5 SĖDYNĖS

591 litres


Pagal pramonės standartą išmatuotas skystosios medžiagos tūris siekia iki 591 l, o sausosios medžiagos – 472 l. Paprasčiau tariant, patogiai keliausite su keturiais draugais.

Peržiūrėkite informaciją apie bagažinės talpą, naudodami slankųjį mygtuką.

Skystosios medžiagos tūris yra pramonėje nustatytas standartinis parametras, matuojamas pripildant bagažo erdvę skysčiu. Sausosios medžiagos tūris matuojamas naudojant kietuosius blokelius (200 x 50 x 100 mm). Šis parametras leidžia įvertinti praktiškai panaudojamą automobilio erdvę.

GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS „CLEARSIGHT“

GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS „CLEARSIGHT“

Pirmąkart „Land Rover“ automobilyje įtaisytas šio tipo veidrodėlis yra viena iš pažangiųjų savybių, dėl kurių modelį „Range Rover Evoque“ itin malonu vairuoti. Ši papildomai užsakoma įranga leidžia nekliudomai stebėti už Jūsų esantį kelią, net jei gale yra keleivių ar bagažo.11
PRIEKINIAI ŽIBINTAI, PAGRĮSTI LED MATRICOS TECHNOLOGIJA

PRIEKINIAI ŽIBINTAI, PAGRĮSTI LED MATRICOS TECHNOLOGIJA

Mūsų pažangiosios įrangos asortimente yra LED matricos technologija pagrįsti priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais ir adaptyviojo žibintų reguliavimo funkcija. Šio tipo žibintai užtikrina maksimalų tolimųjų šviesų apšvietimo kampą, neakinant iš priekio artėjančių vairuotojų.
VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Rinkitės iš įvairių sistemų, užtikrinančių paprastesnį ir saugesnį automobilio vairavimą bei statymą. Visureigyje įdiegtos įvairios pažangios technologijos, kurios ne tik gerina važiavimo patirtį, bet ir didina automobilio saugumo lygį.
SAUGA

SAUGA

ISOFIX tvirtinimo taškai ir oro pagalvės užtikrina dar daugiau saugumo. Automobilyje standartiškai numatyta po du ISOFIX tvirtinimo taškus vaikiškai kėdutei abiejose galinių sėdynių eilės pusėse ir oro pagalvių sistema, kurią sudaro šešios (vairuotojo, keleivio, langų zonos ir krūtinės) oro pagalvės.

SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

Susikomplektuokite jūsų poreikiams ir gyvenimo būdui tobulai pritaikytą „Range Rover Evoque“ visureigį.

PRITAIKYKITE SAVĄJĮ „RANGE ROVER EVOQUE“ PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Konfigūravimo lange galite susikomplektuoti jums tobulai pritaikytą „Range Rover Evoque“ visureigį.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „RANGE ROVER EVOQUE“ VERSIJOS

MODELIO „RANGE ROVER EVOQUE“ VERSIJOS

Čia ne tik rasite visas modelio versijas, bet ir galėsite rinktis iš daugybės išskirtinių dizaino variantų, pagalbinių sistemų ir technologijų.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Susipažinkite su šio modelio savybėmis. Sužinokite daugiau informacijos apie variklio techninius parametrus, automobilio matmenis ir degalų sąnaudas.
PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Pritaikykite stilingą, patikimą ir praktišką „Range Rover Evoque“ pagal savo poreikius, pasirinkdami išorės ir salono priedus.
GALERIJA

GALERIJA

Mūsų automobiliuose visada juntamas dėmesys smulkmenoms. Visureigis „Range Rover Evoque“ pranoks visus lūkesčius.

* Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat naudojamo įkroviklio.

††Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. Elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

1 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Kartu su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/.
3Programėlė „Land Rover Remote“ veikia naudojantis abonementinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Land Rover“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Land Rover Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės.
4Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.
5​Navigacijos sistemos nurodymai ant priekinio stiklo pateikiami tik tada, kai automobilyje yra įdiegta sistema „Pivi Pro“.​
6Naujiniams įdiegti reikalingas interneto ryšys.

7Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.
8Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išnaudoję 20 GB duomenų, iki mėnesio pabaigos naudositės lėtesniu interneto ryšiu ir apribotomis funkcijomis. Daugiau informacijos apie su šia funkcija susijusias sąžiningo naudojimosi taisykles pateikiama sistemos „InControl Pivi Pro“ sąlygose adresu www.landrover.com/pivi-pro-terms. Įrašų grojimo pradžios laikas priklauso nuo srautinės transliacijos paslaugų teikėjo ir vaizdinio turinio raiškos. Didelės raiškos vaizdo įrašų peržiūrai sunaudojama daugiau duomenų.
9Funkcija veikia tik su suderinamais išmaniaisiais telefonais.
10Norint įdiegti sistemą „ClearSight Ground View“, būtina 3D išorinių vaizdo kamerų sistema. Vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku. Kad būtų užtikrinamas saugumas, apžiūrėkite automobilio išorę patys. Taikomi vietinių teisės aktų reikalavimai.
11Taikomi vietos teisės aktų reikalavimai. Jei akinius su bifokaliniais ar varifokaliniais lęšiais nešiojantiems vairuotojams sunku naudotis šiuo galinio vaizdo veidrodėliu, visada galima įjungti įprasto galinio vaizdo veidrodėlio režimą.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Prekių ženklai „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai priklauso korporacijai „Amazon.com Inc.“ bei su ja susijusioms įmonėms. Kai kurios skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijos veikia tik kartu su išmaniųjų namų technologijomis. Norint naudotis „Amazon“ skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijomis, būtina susikurti „Amazon“ paskyrą.

„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

„Meridian“ yra registruotasis korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.