MODELIS „RANGE ROVER EVOQUE“

MODELIS „RANGE ROVER EVOQUE“

METAS SUŽIBĖTI.

DABAR GALITE ĮSIGYTI IR ĮKRAUNAMĄJĄ HIBRIDINĘ ŠIO MODELIO VERSIJĄ
REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI KAINOS IR BROŠIŪROS

„Range Rover Evoque”
DABAR GALITE ĮSIGYTI IR ĮKRAUNAMĄJĄ
HIBRIDINĘ ŠIO MODELIO VERSIJĄ

Būti savimi kartais ne taip ir lengva, tiesa?
Nenustok mėgautis gyvenimu ir siekti to, kas Tau išties teikia džiaugsmą.
Tobuliems pojūčiams sukurtą išskirtinio dizaino „Range Rover Evoque” dabar gali įsigyti ir įkraunamąją hibridinę šio modelio versiją.

GREITAI. LENGVAI. PROFESIONALIAI.

Atpirksime Jūsų turimą automobilį ir pakeisime jį į naują, dar išmanesnį „Land Rover“ visureigį.

ORIGINALŪS AKSESUARAI. GARANTUOTAS STILIUS.

Suasmeninkite savo „Range Rover Evoque“ rinkdamiesi aksesuarus iš plataus asortimento, sukurto atsižvelgiant į stilių, praktiškumą bei universalumą.
ATVYKSTANTYS AUTOMOBILIAI: 1
Range Rover Evoque
R-DYNAMIC SE P200 AWD AUTOMATIC MHEV 2cc 2023
2023 new  Range Rover Evoque Santorini Black P200 AWD AUTOMATIC MHEV R-DYNAMIC SE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
petrol mhev
VARIKLIO GALIA
200 bhp
KAINA
€ 64,370
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 589

IŠORĖS DIZAINAS

Veržlus ir išraiškingas modelio „Range Rover Evoque“ stilius nepalieka abejingų.

Spustelėkite ir naudokite

SALONO DIZAINAS

Tvarkingi paviršiai ir kruopščiai atrinktos aukščiausios kokybės medžiagos leidžia sukurti jūsų poreikius tobulai atitinkančią erdvę.

SALONO APDAILA

SALONO APDAILA

Rinkitės iš daugybės šiuolaikinių apdailos medžiagų ir susikomplektuokite individualumu trykštantį „Range Rover Evoque“ saloną. Visos siūlomos medžiagos užtikrina išskirtinį komfortą ir leidžia sukurti savitą stilių, taigi tinkamą variantą galės rasti net ir išrankiausi pirkėjai.
ATSKIRI PORANKIAI

ATSKIRI PORANKIAI

„Range Rover Evoque“ visureigyje viskas dvelkia praktiškumu, įskaitant centrinę daiktinę su papildoma erdve daiktams susidėti ir atskirais porankiais. Džiaukitės patogia ir lanksčiai pritaikoma salono erdve.
SĖDYNĖS

SĖDYNĖS

Aukščiausio lygio komfortą užtikrina „Range Rover Evoque“ visureigyje įtaisytos šildomos ir vėsinamos priekinės sėdynės, leidžiančios nustatyti jūsų poreikius atitinkančią temperatūrą.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

„Range Rover Evoque“ visureigis yra tobulai pritaikytas 21-ojo amžiaus nuotykiams miesto džiunglėse. Pažangiosios sistemos, tokios kaip „Pivi“, „Apple Carplay®“1 ir „Android Auto™“2, užtikrina puikų ryšį su aplinkiniu pasauliu, o intuityvusis jutiklinis ekranas – lengvą jų valdymą. Be to, su visureigyje įtaisyta erdvinio garso sistema „Meridian™“ automobilyje galėsite jaustis lyg koncertų salėje.
PAJĖGUMAS

PAJĖGUMAS

Praktiškas visureigis kasdienėms kelionėms ir nuotykiams bekelės sąlygomis. Modelyje „Range Rover Evoque“ įdiegtos išmaniosios sistemos „Terrain Response 2“ ir „All Terrain Progress Control“, leidžiančios jaustis užtikrintai bet kokiomis oro ar kelio sąlygomis.
TECHNINĖS SAVYBĖS

TECHNINĖS SAVYBĖS

Vairuodami „Range Rover Evoque“ visureigį, situaciją kontroliuosite jūs. Rinkitės jūsų poreikius geriausiai atitinkančią varos sistemą ir mėgaukitės ne tik įspūdingu vairavimu, bet ir geresniu degalų naudojimo efektyvumu. Itin tikslų valdymą ir visišką automobilio kontrolę padės užtikrinti adaptyviosios dinamikos sistema.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO VERSIJĄ

Jūsų poreikius tobulai atitinkantis „Range Rover Evoque“ visureigis laukia jūsų.

MODELIS „RANGE ROVER EVOQUE“

MODELIS „RANGE ROVER EVOQUE“

Modelis „Range Rover Evoque“ su išskirtinio dizaino kėbulu ir kupė primenančiu siluetu yra žavingas ankstesnio modelio, pelniusio daugybės žmonių simpatijų visame pasaulyje, įpėdinis. Akį traukiančią išvaizdą puikiai papildo įvairi praktiška įranga, pavyzdžiui, šildomi elektra valdomi šoninio vaizdo veidrodėliai ir sistema „Pivi“ su 10 colių įstrižainės jutikliniu ekranu.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE S“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE S“

Kaip niekad rafinuotoje ir veržlioje modelio versijoje „Range Rover Evoque S“ įtaisyti šildomi elektra valdomi šoninio vaizdo veidrodėliai, nuotoliniu būdu įjungiami žibintai ir automatiškai temdomas šoninio vaizdo veidrodėlis vairuotojo pusėje. Automobilio salone prabangos pojūtį užtikrina išmanioji sistema „Pivi Pro“3 ir „Ebony“ spalvos grūdėto rašto oda aptrauktos sėdynės.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE SE“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE SE“

Modelio versija „Range Rover Evoque SE“ su 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiais, išmaniąja sistema „Pivi Pro“3 ir 10 colių įstrižainės atlenkiamu jutikliniu ekranu pasižymi itin šiuolaikišku stiliumi. Automobilio salone įtaisyta 11 garsiakalbių garso sistema „Meridian™“ užtikrina, kad klausoma muzika skambėtų būtent taip, kaip sumanė jos autorius.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC“

Modelio versija „Range Rover Evoque R-Dynamic“ pasižymi drąsesniu ir sportiškesniu stiliumi, teikiančiu automobiliui neprilygstamo patrauklumo. Ši modelio versija alsuoja šiuolaikine prabanga su įspūdingais 17 colių skersmens „Satin Dark Grey“ spalvos ratlankiais, „Burnished Copper“ stiliaus šoninėmis vėdinimo angomis ir „Satin Chrome“ stiliaus pavarų perjungimo svirtelėmis.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE R-DYNAMIC S“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE R-DYNAMIC S“

„Range Rover Evoque R-Dynamic S“ visureigio komplektaciją papildėme adaptyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ ir šildomais elektra valdomais šoninio vaizdo veidrodėliais su nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais. Salone įtaisytos 12 krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės ir 40:20:40 santykiu perskirtos nulenkiamos grūdėto rašto oda aptrauktos galinės sėdynės, užtikrinančios aukščiausio lygio komfortą ir išskirtinį stilių.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE R-DYNAMIC SE“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE R-DYNAMIC SE“

Mėgaukitės akį traukiančiais „Range Rover Evoque R-Dynamic SE“ akcentais, tokiais kaip „Premium“ klasės LED priekiniai žibintai ir išskirtinio dizaino dienos žibintai, vairuotojo sėdynė su atminties funkcija ir 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai. Kelyje daugiau pasitikėjimo savimi suteiks paketo „Driver Assist Pack“ įranga.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE R-DYNAMIC HSE“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE R-DYNAMIC HSE“

Leiskitės į kelią su „Range Rover Evoque R-Dynamic HSE“ visureigiu, kuriame įmontuoti LED matricos technologija pagrįsti priekiniai žibintai ir 20 colių skersmens ratlankiai su „Diamond Turned“ stiliaus apdaila, ir tikrai neliksite nepastebėti. Atsipalaiduokite ir klausykitės pamėgtos muzikos su garso sistema „Meridian™“, o išmaniosios sistemos, numatytos pakete „Driver Assist Pack“, leis išvengti bet kokio streso kelyje.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE BRONZE COLLECTION“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE BRONZE COLLECTION“

Modelio versija „Range Rover Evoque Bronze Collection“ dvelkia išskirtiniu rafinuotumu. Galite rinktis „Carpathian Grey“, „Santorini Black“ ar „Seoul Pearl Silver“ kėbulo spalvą – visi spalvos variantai puikiai dera prie kontrastingos „Corinthian Bronze“ spalvos stogo, 20 colių skersmens „Satin Dark Grey“ spalvos ratlankių ir apšviečiamų slenksčių plokštelių su užrašu „Range Rover“.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY“

Modelio versijos „R-Dynamic HSE“ įkvėptoje modelio versijoje „Range Rover Evoque Autobiography“ su „Burnished Copper“ stiliaus firminiais užrašais įtaisyti 21 colio skersmens ratlankiai, „Black“ spalvos buferiai, slenksčių ir kėbulo šonų apdailos elementai. Salone taip pat gausu prabanga dvelkiančių detalių, tokių kaip dygsniuotos „Windsor“ stiliaus perforuota oda aptrauktos sėdynės ir odinės apdailos variantas „Full Extended Leather Upgrade“.

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Įkraunamojoje hibridinėje modelio versijoje „Range Rover Evoque Plug-in Hybrid“ įrengtas 3 cilindrų 1,5 l darbinio tūrio benzininis variklis ir elektrinis variklis, kartu užtikrinantys 309 AG. Galėsite važiuoti hibridinio arba elektrinio automobilio režimu.

SKAITYKITE DAUGIAU

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Sužinokite daugiau informacijos apie „Range Rover Evoque“ visureigio teikiamas galimybes.
MODELIO „RANGE ROVER EVOQUE“ VERSIJOS

MODELIO „RANGE ROVER EVOQUE“ VERSIJOS

Čia ne tik rasite visas modelio versijas, bet ir galėsite rinktis iš daugybės išskirtinių dizaino variantų, pagalbinių sistemų ir technologijų.
SPECIFICATIONS

SPECIFICATIONS

Susipažinkite su šio modelio savybėmis. Sužinokite daugiau informacijos apie variklio techninius parametrus, automobilio matmenis ir degalų sąnaudas.
OPTIONS AND ACCESSORIES

OPTIONS AND ACCESSORIES

Pritaikykite stilingą, patikimą ir praktišką „Range Rover Evoque“ pagal savo poreikius, pasirinkdami išorės ir salono priedus.

Land Rover kaina nuo 42 965 eur (pradinis 20%; likutinė 30%, palūkanos 2.29%, sutartis 1%)

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:


Prielaidos: kliento pasirinkto automobilio kaina – 42 965 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 34 372.01 Eur, neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 12 889.50 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 2.29 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 2.29 proc.), sutarties mokestis – 429.65 Eur (mėnesio įmokos dydis – 410.63 Eur). Siekdamas gauti vartojimo kreditą klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank“, AB ir mokėti banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingui“ priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2.74 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 37 571.62 Eur. Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos


Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

††Peržiūrėkite WLTP rezultatus.

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. Elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

1 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Kartu su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/.
3Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.
4 Pasirinkus stumdomąjį panoraminį stoglangį, sumažėja salono aukštis.


Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Prekių ženklai „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai priklauso korporacijai „Amazon.com Inc.“ bei su ja susijusioms įmonėms. Kai kurios skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijos veikia tik kartu su išmaniųjų namų technologijomis. Norint naudotis „Amazon“ skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijomis, būtina susikurti „Amazon“ paskyrą.

„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

„Meridian“ yra registruotasis korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.