Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

UNIVERSALUS DIZAINAS

Itin patogaus salono universalumą užtikrina sumaniai išnaudota erdvė, galimybė lengvai pasirinkti norimą septynių sėdynių išdėstymą ir daug vietos daiktams susidėti. Išmanioji nulenkiamų sėdynių sistema „Intelligent Seat Fold“ leidžia pagal poreikius reguliuoti antrąją ir trečiąją sėdynių eiles naudojant bagažinėje esančius mygtukus arba pagrindinį jutiklinį ekraną.

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

Informacijos ir pramogų sistema užtikrina neprilygstamą ryšį su aplinkiniu pasauliu ir suteikia prieigą prie visos reikalingos informacijos. Nuo išmaniųjų automobilio vairavimą, statymą ir priekabos vilkimą gerinančių sistemų iki pažangiausių technologijų – ir visa tai yra pasiekiama ranka.

DIDŽIAUSIAS PAJĖGUMAS ŠIOJE KLASĖJE

Nors „Discovery“ atrodo tiesiog sukurtas miestui, jis taip pat puikiai tinka važiuoti bekele. Šis visureigis nepaprastai pajėgus – galėsite vilkti iki 3500 kg1 masės priekabas. Be to, dėl automobilyje įdiegtų technologijų stabilus vilkimas taps pastangų nereikalaujančiu procesu. Optimali forma ir unikalios „Land Rover“ technologijos užtikrina neprilygstamą pravažumą bet kokiomis sąlygomis.

IŠORĖS DIZAINAS

SALONO DIZAINAS

UNIVERSALUMAS

IŠMANIOJI ATRAKINIMO (UŽRAKINIMO) SISTEMA

TECHNOLOGIJOS

PAJĖGUMAS

NAŠUMAS

BACK

MODELIAI

RANGE ROVER

Choose your model

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover