„DISCOVERY SPORT“

„DISCOVERY SPORT“

UNIVERSALUS KOMPAKTIŠKASIS MIESTO VISUREIGIS. DABAR GALITE ĮSIGYTI IR ĮKRAUNAMĄJĄ HIBRIDINĘ ŠIO MODELIO VERSIJĄ
REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI KAINOS IR BROŠIŪROS

„DISCOVERY SPORT“ – JŪSŲ NUOTYKIŲ PARTNERIS

Proporcijos, sujungiačios unikalų charakterį ir derančios su „Land Rover“ pajėgumu bei galia sukuria harmoningą aplinką ypatingoms Jūsų kelionėms.

„Discovery Sport“ nuo šiol galima įsigyti su „Plug-in Hybrid Electric Vehicle“ (PHEV) technologija, kuri užtikrina našumą, o elektros režimu galite nuvažiuoti iki 60 km.


• Galimybė atpirkti Jūsų automobilį ir panaudoti jį kaip dalį naujo automobilio kainos.
• Lanksčios lizingo sąlygos.
Automobilį galite išsirinkti ir įsigyti tik nuo 15 Eur/ per dieną


Registruokites ir „Land Rover” komanda paruoš Jums asmeninį pasiūlymą, bei atsakys į visus Jūsų klausimus.

GREITAI. LENGVAI. PROFESIONALIAI.

Atpirksime Jūsų turimą automobilį ir pakeisime jį į naują, dar išmanesnį „Land Rover“ visureigį.

ORIGINALŪS AKSESUARAI. GARANTUOTAS STILIUS.

Suasmeninkite savo „Discovery Sport“ rinkdamiesi aksesuarus iš plataus asortimento, sukurto atsižvelgiant į stilių, praktiškumą bei universalumą.
ATVYKSTANTYS AUTOMOBILIAI: 1
Discovery Sport
S P200 AWD AUTOMATIC MHEV 2cc 2022
2022 approved  Discovery Sport Portofino Blue P200 AWD AUTOMATIC MHEV S
RIDA
15 000 km
VARIKLIO TIPAS
petrol mhev
VARIKLIO GALIA
200 bhp
KAINA
€ 55,200
€ 59,095
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 488

IŠORĖS DIZAINAS

„Discovery Sport“ komplektacijos modelis yra drąsi originaliojo modelio „Discovery“ interpretacija.

Spustelėkite ir naudokite

SALONO DIZAINAS

„Discovery Sport“ visureigio salonas pritaikomas pagal jūsų gyvenimo poreikius.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS

Didelis spalvų ir sėdynių medžiagų, įskaitant dirbtinę odą, pasirinkimas leis priderinti automobilį pagal kiekvieno pirkėjo skonį. Kad automobilio salonas dar labiau atspindėtų jūsų asmeninį stilių, rinkitės iš penkių apdailos variantų.
PATOGIOS SĖDYNĖS

PATOGIOS SĖDYNĖS

„Discovery Sport“ visureigyje įtaisytos sėdynės yra ne tik gražios, bet ir itin patogios. Papildomai užsakius atitinkamas funkcijas, antrosios eilės sėdynės gali būti paslenkamos ir atlošiamos, taigi jaustis patogiai galės visi keleiviai. Sėdynių apdailai galite rinktis „DuoLeather“, „Windsor“ stiliaus odą arba „Luxtec“ medžiagą ir dirbtinę zomšą – mėgautis aukščiausios kokybės apdaila galėsite pasirinkę bet kurį variantą.
IŠMANIOSIOS DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMOS

IŠMANIOSIOS DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMOS

Šiame modelyje numatyta didžiausia šioje automobilių klasėje bagažo erdvė, taigi galėsite patogiai vežti pirkinius, bagažą ar sporto reikmenis. Salone įrengta daug daiktų laikymo skyrių, todėl rasite vietos visiems smulkiems daiktams.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

UNIVERSALUMAS

UNIVERSALUMAS

Itin universalus 5 vietų visureigio salonas su 2 papildomai įtaisomomis sėdynėmis pritaikytas mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą.
TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Greitai raskite ieškomą informaciją, neklaidžiodami po painų meniu langą. „Discovery Sport“ visureigyje įdiegta informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“1 valdoma jutikliniu ekranu su intuityviąja naudotojo sąsaja – naudotis išmaniosiomis technologijomis dar niekad nebuvo taip paprasta ir malonu.
PAJĖGUMAS

PAJĖGUMAS

Galingasis „Discovery Sport“ visureigis nenuvils net ir itin sudėtingomis sąlygomis. Įspūdinga velkamoji galia, puikus pravažumas bekelės sąlygomis – su šiuo visureigiu galėsite jaustis užtikrinti bet kokioje situacijoje.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO VERSIJĄ

Atraskite universalius patrauklaus dizaino, efektyvumo ir technologijų derinius.

MODELIS „DISCOVERY SPORT“

MODELIS „DISCOVERY SPORT“

Veržlioji modelio „Discovery Sport“ interpretacija, su kuria jūs ir jūsų šeima galėsite leistis į nuotykių kupiną kelionę stilingai.
MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT S“

MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT S“

„Discovery Sport S“ visureigyje sumontuoti sportinį jo stilių pabrėžiantys 18 colių skersmens ratlankiai „Style 5075“, salono apdailai naudojama „DuoLeather“ stiliaus oda, taip pat automobilyje įdiegta sistema „Pivi Pro“1 ir paketas „Online Pack“ su duomenų planu2.
MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT SE“

MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT SE“

Nuo „Premium“ klasės LED priekinių žibintų su išskirtinio dizaino dienos žibintais iki garso sistemos „Meridian™“, paketo „Blind Spot Assist Pack“ ir adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo sistemos „Adaptive Cruise Control“ – viskas modelio versijoje „Discovery Sport SE“ pritaikyta neprilygstamam vairavimui.
MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC S“

MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC S“

Sportiškoji modelio interpretacija „Discovery Sport R-Dynamic S“ su stilingaisiais 18 colių skersmens ratlankiais „Style 5074“, „DuoLeather“ stiliaus odine salono apdaila, sistema „Pivi Pro“1 ir paketu „Online Pack“ su duomenų planu2 pasižymi itin subtiliu stiliumi.
MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC SE“

MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC SE“

Individualumu trykštanti modelio versija „Discovery Sport R-Dynamic SE“ pasižymi unikaliais išorės ir salono apdailos elementais. Visureigyje sumontuota garso sistema „Meridian“, taip pat įdiegtas paketas „Blind Spot Assist Pack“.
MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC HSE“

MODELIO VERSIJA „DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC HSE“

Be standartinės modelio versijos „Discovery Sport R-Dynamic“ įrangos, į HSE komplektacijai papildomai numatytos įrangos sąrašą įeina 20 colių skersmens „Diamond Turned“ spalvos ratlankiai „Style 5089“ su kontrastingos „Gloss Dark Grey“ spalvos akcentais, 14 krypčių elektra reguliuojamos „Windsor“ stiliaus oda aptrauktos sėdynės ir vairuotojo sėdynė su atminties funkcija.
MODELIO VERSIJA „URBAN EDITION“

MODELIO VERSIJA „URBAN EDITION“

Modelio versija „Discovery Sport Urban Edition“ pasižymi dinamišku dizainu. Automobilyje, kuriam numatyti penki spalvos variantai, sumontuoti 18 colių skersmens ratlankiai „Style 5075“ ir „Shadow Aluminium“ stiliaus apdailos elementai.

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Įkraunamoji hibridinė modelio versija „Discovery Sport Plug-in Hybrid“, naudojanti tik elektros energiją ir neteršianti aplinkos, puikiai tinka tiek kelionėms mieste, tiek nuotykiams su šeima. Automobilį galite patogiai įkrauti prijungę prie nuolatinės srovės sparčiojo įkrovimo stotelės.

SKAITYKITE DAUGIAU

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Galingas automobilis, užtikrinantis daugiau lankstumo.
„DISCOVERY SPORT“ MODELIO VERSIJOS

„DISCOVERY SPORT“ MODELIO VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Pritaikykite „Discovery Sport“ visureigį pagal asmeninius poreikius.

††Peržiūrėkite WLTP rezultatus.

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. Elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.


1Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.
2Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.

„Meridian“ yra registruotasis korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.