ATSAKINGAS POŽIŪRIS Į APLINKOSAUGĄ

Keičiame savo produktus ir veiklą, diegdami aplinką tausojančias inovacijas.

GAMYBOS POVEIKIO APLINKAI MAŽINIMAS

Didžiuojamės, jog mūsų verslas klesti, o sėkminga veikla skatina ir didesnę atsakomybę - mažinti gamybos poveikį aplinkai. Tai iššūkis, su kuriuo susiduriame didindami gamybos apimtis, atsirandančias dėl didėjančio klientų skaičiaus ir augančios paklausos.


STATOME ATEIČIAI


Land Rover keliame aukštus reikalavimus viskam, ką darome, įskaitant ir pastatus, kuriuose dirbame. Plečiantis, norime būti tikri, jog bet kuris naujas gamybinis pastatas, toks kaip nauja gamykla Wolverhampton, atitiks mūsų ateities principus ir veiklą.

Rūpinamės tvariu tiekimu


Poveikis gamtai, mūsų veiklos metu, neapsiriboja tik gamyba. Tiesa sakant, didžiausias poveikis gamtai - mūsų tiekimo grandinėje. Taigi, skatiname savo tiekėjus palaikyti tokius pat aukštus, tvarios veiklos standartus, kokius taikome ir mes. O glaudžiai bendradarbiaudami mažiname poveikį aplinkai, atsirandantį produktų gamyboje.

Mažiname transporto poveikį gamtai


Visi mūsų automobiliai kuriami Jungtinėje Karalystėje, tačiau išsiunčiami į daugiau nei 177 šalis. Jų transportavimo iššūkiai verčia mąstyti nuosekliai ir veikti efektyviai. Pavyzdžiui, dalinantis užsakymo pristatymais su kitais automobilių gamintojais arba mažinant transportavimo kilometrus, tiekiant tiesiai atstovybėms, užuot pirmiausia pristatant į paskirstymo centrus.

Sumažinti. Sunaudoti. Perdirbti


Atliekų mažinimas yra pagrindinis mūsų darbuotojų ir tiekėjų rūpestis. Sėkmingai augant ir plečiantis tai tampa ypatingai svarbu, todėl gamybos proceso metu nuolat galvojame - Sumažinti, Sunaudoti, Perdirbti.

Perdirbtas aliuminis


Castle Bromwich gamybos centre jau naudojame uždarą atliekų naudojimo ir perdirbimo sistemą. Solihull atliekame bandymus, gamindami visiškai aliuminius, Range Rover ir Range Rover Sport modelius.

Mažiname išmetamąsias dujas


Naudojant nedidelį anglies dioksido kiekį turinčią ar atsinaujinančią energiją yra mažinama priklausomybė nuo iškastinio kuro, o tai didina energetinį saugumą ir mažina CO2 emisiją. Kartu naudojant energiją taupančias priemones galime sumažinti bendrą CO2 emisiją, net ir nuolat augant gamybos apimtims.

Mūsų pasiekimai


Jau dabar didžiuojamės dideliais laimėjimais keletoje sričių, kuriose sumažinome poveikį aplinkai, lyginant su 2007 metų lygiu (nuo 2013 m. kovo)*:


  • Europoje CO2 išmetimas sumažėjo 21 proc.

  • Išmetamo anglies dvideginio kiekį sumažinome 21 proc.

  • Atliekų išvežamų į sąvartyną sumažinome 75 proc.

  • Vandens sunaudojimą sumažinome 17 proc.

  • Logistikoje išmetamo anglies dvideginio kiekį sumažinome 18 proc.


Tai tik keletas sričių, kur vystydami savo verslą, siekiame mažinti poveikį aplinkai ir ateityje.


*Remiantis Jaguar Land Rover kompanijos duomenimis.
**1 automobilio pagaminimui.