PAGALBA SISTEMŲ „PIVI“ IR „PIVI PRO“ NAUDOTOJAMS

KAIP NAUDOTIS NAUJOJO „LAND ROVER“ VISUREIGIO INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA BEI INTERNETO PASLAUGOMIS

NAUDOJIMASIS SISTEMOMIS „PIVI“ IR „PIVI PRO“ BEI INTERNETO PASLAUGOMIS

DUOMENŲ PLANAS

Turint galiojantį abonementą, sistemoje „Pivi Pro“1 galima rasti visą informaciją, užtikrinančią nuolatinį ryšį visos kelionės metu. Turint pradinį trejų metų sistemos „Connected Navigation Pro“1 abonementą, galima naudotis visomis funkcijomis, kurių gali prireikti kiekvienoje kelionėje.

PRADŽIA

SISTEMOS „INCONTROL“ SĄRANKA
LAIKYKITĖS SĄRANKOS VEDLIO NURODYMŲ

SUSIEKITE PASKYRAS IR ĮRENGINIUS

SUSIEKITE IŠMANŲJĮ TELEFONĄ

SUSIEKITE IŠMANŲJĮ TELEFONĄ

Jei jūsų automobilyje įdiegtas paketas „Smartphone Pack“, pamėgtas programėles saugiai ir patogiai pasieksite naudodamiesi sistema „Pivi“ ar „Pivi Pro“1 su programėlėmis:

„Apple CarPlay®“ 3
„Android Auto“ 4

Norint naudotis „Apple CarPlay®“ 3 programėle, turimame „iPhone“ telefone turi būti įdiegta naujausia „iOS“ operacinės sistemos versija ir įjungta funkcija „Siri®“. Norint naudotis „Android Auto™“ 4 programėle, turimame mobiliajame įrenginyje turi būti įdiegta naujausia „Android Auto“ programėlės versija ir įjungtas balsu valdomas pagelbiklis „Google Voice Assistant“. Prijunkite mobilųjį įrenginį prie centrinėje daiktinėje įtaisyto lizdo, naudodami tinkamą USB laidą.

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ „IGUIDE“

Mobilioji programėlė „iGuide“ yra virtuali automobilio instrukcija ir skaitmeninė naudotojo vadovo versija, kurioje pateikiama daugiau informacijos apie visas turimo „Land Rover“ visureigio ir sistemos „InControl“ funkcijas bei valdymo prietaisus. Naudodami šią programėlę, visą ieškomą informaciją galite rasti savo mobiliajame įrenginyje, taigi atsakymai į visus rūpimus klausimus yra pasiekiami ranka. Programėlę „Land Rover iGuide“ rasite internetinėse parduotuvėse „AppStore“ ir „Google Play Store“.

DUK

NAVIGACIJOS SISTEMOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMAS

Turint galiojantį su sistema „Pivi Pro“ susietos navigacijos sistemos abonementą1, žemėlapiai atnaujinami automatiškai. Susietos navigacijos sistemos abonementas paprastai galioja pradiniu garantijos laikotarpiu. Pratęsus abonementą, žemėlapiai ir toliau bus atnaujinami automatiškai.

KIEK ĮRENGINIŲ GALIU PRIJUNGTI ARBA SUSIETI NAUDODAMAS „BLUETOOTH“ RYŠĮ?

Naudojant „Bluetooth“ ryšį, iš viso galima prijungti 10 įrenginių (mobiliųjų telefonų ir (arba) medijos grotuvų), o dviem prijungtais įrenginiais gali būti naudojamasi tuo pat metu. Pirmasis su sistema „Pivi“ ar „Pivi Pro“1 susietas įrenginys laikomas pagrindiniu įrenginiu. Pagrindinį įrenginį galite pakeisti meniu lange pasirinkę „Settings“ (nuostatos) > „All“ (visos) > „Connectivity“ (ryšys) > „Bluetooth“ > ir paspaudę ant norimo pakeisti įrenginio pavadinimo.

KAIP PRATĘSTI „INCONTROL“ PASLAUGŲ ABONEMENTĄ?

Artėjant turimo „InControl“ paslaugų abonemento pabaigai, gausite el. laišką su nuoroda, kurią paspaudę galėsite prasitęsti „InControl“ paslaugų abonemento galiojimą. Jei tokio laiško negavote arba pasibaigė nuorodos galiojimo laikas, susisiekite su Klientų aptarnavimo centru.

KAIP PAŠALINTI SAVO ASMENINIUS DUOMENIS?

Prieš parduodami automobilį, pašalinkite jo duomenis iš turimos „InControl“ paskyros. Prisijunkite prie „InControl“ portalo, eikite į dešinėje ekrano pusėje esančią skiltį „Vehicle Setting“ (automobilio nuostatos) ir atverkite meniu punktą „Remove Vehicle“ (pašalinti automobilį). Norėdami pašalinti visus automobilio duomenis iš turimos „InControl“ paskyros, spauskite mygtuką „Remove Vehicle“ (pašalinti automobilį). Kad galėtumėte tai atlikti, turėsite įvesti savo „InControl“ paskyros slaptažodį. Sistemos „Pivi“ ar „Pivi Pro“1 lange eikite į meniu punktą „Settings“ (nuostatos) > „All“ (visos) > „Profile Settings“ (profilio nuostatos) ir pasirinkite profilį, kurį norite pašalinti. Jei įsigijote naudotą automobilį, susisiekite su oficialiu pardavėju.

AR BŪTINA ĮSIGYTI SIM KORTELĘ SU MOBILIAISIAIS DUOMENIMIS?

Ne, automobilis pateikiamas su įstatyta SIM kortele, leidžiančia naudotis susietos navigacijos sistemos „Connected Navigation“ funkcijomis (interneto paslaugomis)1
Norint naudotis šiomis paslaugomis, būtina turėti galiojantį abonementą. Abonementas apima ir mobiliuosius duomenis, taigi sudaryti papildomų sutarčių ar įsigyti papildomų SIM kortelių nereikia tol, kol abonementas galioja.

KAIP VIRTUALIAME PRIETAISŲ SKYDELYJE PASIRINKTI NORIMĄ ŽEMĖLAPIO PATEIKIMO FORMATĄ?

Norėdami pakeisti sąveikiojo vairuotojo ekrano meniu išdėstymą, atverkite nuostatų langą, naudodami ant vairo įtaisytus mygtukus. Skirtinguose modeliuose gali būti numatytos papildomos vairuotojo ekrano nuostatos. Jas galite rasti pagrindiniame sistemos „Pivi Pro“ lange, pasirinkę „Settings“ (nuostatos) > „Navigation“ (navigacija) > „Driver Display“ (vairuotojo ekranas).

PAPILDOMA INFORMACIJA

INTERNETO SVETAINĖ „MY LAND ROVER INCONTROL“

INTERNETO SVETAINĖ „MY LAND ROVER INCONTROL“

Prisijunkite prie turimos „InControl“ paskyros.
APIE NAUJĄJĮ „DEFENDER“ VISUREIGĮ

APIE NAUJĄJĮ „DEFENDER“ VISUREIGĮ

Išties galingas ir pasiruošęs visiems iššūkiams.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.

„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

1Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.

3Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

4Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Kartu su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu www.android.com/auto/.

5 Programėlė „Remote“ veikia naudojantis abonementinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Land Rover“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės.

6Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išnaudoję 20 GB duomenų, iki mėnesio pabaigos naudositės lėtesniu interneto ryšiu ir apribotomis funkcijomis.