„DEFENDER“ VISUREIGIO SPECIFIKACIJOS

„DEFENDER“ VISUREIGIO SPECIFIKACIJOS
110 75th LIMITED EDITION​
D300 AWD AUTOMATIC
110 75th LIMITED EDITION​

110 75th LIMITED EDITION​

D300 AWD AUTOMATIC

PUIKIOS TECHNINĖS SAVYBĖS
Didžiausias greitis (km/h) 191 ‡
Greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h (s) 7,0
DEGALŲ SĄNAUDOS
VAROS SISTEMA
MASĖ
VILKIMO ĮRANGA
DAIKTŲ VEŽIMAS ANT STOGO
MATMENYS
SALONO AUKŠTIS
ERDVĖS KOJOMS PLOTIS
BAGAŽINĖS TALPA
PROŠVAISA (ĮPRASTOMIS SĄLYGOMIS)
PROŠVAISA (BEKELĖS SĄLYGOMIS)
ĮVEIKIAMAS BRASTOS GYLIS
POSŪKIO SPINDULYS

SKAITYKITE DAUGIAU

PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Rinkitės iš daugybės papildomos įrangos ir priedų variantų.
MODELIO „DEFENDER“ VERSIJOS

MODELIO „DEFENDER“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Galingas ir tvarus visureigis.

**View WLTP figures.

[1]Pateiktos vertės pagrįstos gamintojo apskaičiavimais ir bus pakeistos oficialiais ES patvirtintų bandymų rezultatais, kai pastarieji bus žinomi. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO22kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai. Rezultatai gauti naudojant automobilį su visiškai įkrauta baterija.

  • Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC2) ir ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO22kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai. NEDC2 rezultatai apskaičiuojami naudojant vyriausybės patvirtiną formulę ir WLTP rezultatus, kurie būtų buvę naudojami apskaičiuojant rezultatus pagal senąją NEDC metodiką. Gavus šiuos rezultatus, galima apskaičiuoti taikomus mokesčius.

** Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO22kiekio, sunaudojamų degalų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

Sumontavus 22 colių skersmens ratlankius, didžiausias greitis yra 209 km/h (130 mph).
Sumontavus 20 colių skersmens ratlankius, didžiausias greitis yra 191 km/h (119 mph).
‡‡Kartu su elektriniu varikliu.
Su 75 kg sveriančiu vairuotoju, pilnais reikiamų skysčių bakeliais ir 90 % užpildytu degalų baku.
Su pilnais reikiamų skysčių bakeliais ir 90 % užpildytu degalų baku.
Sumontavus bekelės sąlygoms pritaikytas padangas ir „Expedition“ stogo skersinius, stogas išlaiko iki 118 kg („Defender 90“) ir 168 kg („Defender 110“ ir „Defender 130“) dinaminę apkrovą. Leidžiamoji statinė stogo apkrova siekia iki 300 kg.
„Hard Top“ modelio versijų erdvės, esančios už pirmosios sėdynių eilės, matmenys atitinka už bagažo skyriaus pertvaros esančios erdvės matmenis.

Sausosios medžiagos tūris: matuojamas naudojant Vokietijos automobilių pramonės asociacijos (VDA) reikalavimus atitinkančius kietuosius blokelius (200 mm x 50 mm x 100 mm). Modelio versijos „Hard Top“: Įskaitant bagažo erdvę po bagažinės grindimis, bet be kėliklio ir įrankių dėžės.
Skystosios medžiagos tūris: matuojamas imituojant, kad bagažo erdvė yra pripildyta skysčio. Modelio versijos „Hard Top“: Įskaitant bagažo erdvę po bagažinės grindimis, bet be kėliklio ir įrankių dėžės.

„Defender V8“ modelio versijų stogo apkrova yra 0 kg. Leidžiamoji statinė stogo apkrova siekia iki 300 kg.
* Nuėmus vilkimo kilpos dangtelį.

Nurodoma automobilių su standartinėmis specifikacijomis masė. Papildomai užsakoma įranga didina automobilio masę.
Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.