NAUJASIS DEFENDER OCTA

EKSTREMALAUS NAŠUMO ETALONAS
Aukščiausios klasės Defender jau greitai.

TOKS PAT TVIRTAS, KAIP IR ATRODO

Defender OCTA priekinis žibintas
Greičiausias ir galingiausias visų laikų Defender su 635 AG V8 švelniojo hibrido technologijos varikliu ir 6D dinamine pneumatine pakaba, tinkančia važiuoti bet kokiu paviršiumi ir bet kokiomis sąlygomis.

DEFENDER GAMA

Įveikite tai, kas neįmanoma. Peržiūrėkite visą Defender modelių asortimentą ir specifikacijas.
Defender 90 110 130 pristatymo metu

„Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, parinktys, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo regiono – teiraukitės „Land Rover“ atstovo, kad sužinotumėte jų prieinamumą ir kitas sąlygas. Mobiliojo tinklo ryšys negali būti garantuotas visose vietose.


Matoma informacija ir vaizdai, susiję su „InControl“ technologija, įskaitant ekrano vaizdus ir užrašus, gali būti keičiami atnaujinant programinės įrangos versijas; valdiklių ir kitų sistemos elementų išvaizda gali skirtis, priklausomai nuo parinkčių.


Visomis automobilio funkcijomis vairuotojas turėtų naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojas visą laiką išlieka atsakingas už automobilio valdymą.


Važiavimas bekele galimas tik tam skirtose vietose ir tik gavus leidimą.


Vairavimui bekelėje reikalingos specialios praktinės žinios ir patirtis. Išlieka sužalojimų ir apgadinimų pavojus. Vairuodami, visada įvertinkite savo sugebėjimus.


Prieš važiuodami užšalusia vietove, visada patikrinkite numatomą maršrutą, dangos paviršių, pagrindą po juo ir išvažiavimo galimybes.


Atnaujinimams reikalingas mobilusis ryšys.