Išskirtiniai „Range Rover“ specialieji pasiūlymai verslo klientams

Pasinaudokite 10 % nuolaida ir įsigykite „Range Rover Velar“ nuo 702 EUR per mėnesį.*

Automobilio „Range Rover“ galia ir prabangus rafinuotumas padės Jums sustiprinti įmonės įvaizdį. Šiame automobilyje važiavimo bekele meistriškumas puikiai suderintas su profesionalaus vairavimo mieste galimybėmis, taigi jis – puikus pasirinkimas Jūsų verslui.

„RANGE ROVER VELAR“ PASIŪLYMAS VERSLO KLIENTAMS: 10 % NUOLAIDA ĮSIGYJANT LIZINGU


Tobulai optimizuotomis proporcijomis išsiskiriantis automobilis „Range Rover Velar“ įkūnija pastangų nereikalaujantį rafinuotumą, o jo drąsi elegancija ir išskirtinė išvaizda išties pasižymi unikalumu.


Svarbiausios ypatybės:
  • modernaus rafinuotumo simbolis;
  • maloni vairavimo dinamika ir neįtikėtinas efektyvumas – ypatingas komfortas;
  • moderni prabanga.
Siekite savo verslo tikslų ir darykite tai su polėkiu bei mėgaudamiesi išskirtinumu. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu ir leiskitės sėkmės keliu su automobiliu „Range Rover Velar“. Jūsų verslas nusipelno tik geriausio – „Velar“ automobilis išpildys visus jūsų lūkesčius.Specialusis pasiūlymas verslo klientams: dabar RANGE ROVER VELAR – vos nuo 702 EUR*/mėn. Leiskitės į verslo kelionę.

*Skaičiavimas atliekamas su pirmąja įmoka 25% sumos, likutinė vertė - 35%, lizingo terminas 5 metai, metinė kintama palūkanų norma 2,29% + 3 mėnesių EURIBOR. Akcija automobilio įsigijimui galioja pasirašius lizingo sutartį su „Citadele”, „Swedbank” ar „Luminor” bankais.