SAFARIS PO NAMIBIJĄ


ŠANSAS PAMATYTI DIDĮJĮ AFRIKOS PENKETĄ
INFORMUOKITE MANE

ATGAL Į GAMTĄ

Šio 8 dienų safario po Namibiją metu turėsite galimybę pasivažinėti po Etošos nacionalinį parką ir pasigėrėti unikalia Svakopmundo pakrante. Galite būti tikri – tai bus tikros jūsų svajonių atostogos. Keliaudami po civilizacijos nepaliestus laukinės gamtos kampelius, galėsite pamatyti šio žemyno įspūdingiausius laukinius gyvūnus, įskaitant ir „didįjį penketą“. Jei tik būsite pakankamai kantrūs ir atidūs, turėsite šansą pamatyti visus šiuos įstabius gyvūnus.

REGISTRUOKITĖS
KELIONEI
PO NAMIBIJĄ

INFORMUOKITE MANE

JŪSŲ IR MŪSŲ KOLEGŲ SAUGUMAS

Visos „Jaguar Land Rover“ vairavimo programos atitinka naujausias vyriausybės Covid-19 gaires, taigi esame pasiruošę užtikrinti didžiausią programos dalyvių komfortą ir saugumą. Toliau galite rasti daugiau informacijos apie mūsų taikomas priemones bei procesus.

LANKSČIOS REGISTRACIJOS SĄLYGOS

Garantuojame, kad tuo atveju, jei jūsų „Land Rover Adventure“ kelionė bus atšaukta, jums bus grąžinta visa sumokėta suma. Be to, jei dėl tam tikrų priežasčių nebegalėsite keliauti, jūsų kelionė gali būti atidėta kitam sezonui, atsižvelgiant į turimas laisvas vietas. Taip pat galite pateikti prašymą atšaukti kelionę. Tokiu atveju bus taikomi mūsų standartiniai atšaukimo mokesčiai ir sąlygos.

DALYVIŲ KŪNO TEMPERATŪROS MATAVIMAS

Visiems dalyviams atvykimo dieną bus pamatuota kūno temperatūra, naudojant moderniausias bekontaktes temperatūros matavimo priemones. Dalyvių, kurių kūno temperatūra bus 37,8 °C ar aukštesnė, turės nukelti savo kelionę kitai datai, kad būtų užtikrintas kitų svečių ir personalo saugumas.

AUTOMOBILIŲ DEZINFEKAVIMAS

Kiekvienos transporto priemonės vidus ir išorė prieš ir po kiekvieno važiavimo yra valomi ir dezinfekuojami antimikrobinėmis dezinfekcinėmis priemonėmis.

SOCIALINIO ATSTUMO PALAIKYMAS IR ASMENINĖS APSAUGOS PRIEMONĖS

Kelionės metu kiekvienas dalyvis galės gauti apsauginę veido kaukę ir asmeniniam naudojimui skirtą rankų dezinfekantą. Asmenys iš skirtingų namų ūkių visada turi palaikyti bent 1,5 m atstumą vienas nuo kito.

PROFESIONALŲ KOMANDA

Tai savo sričiai atsidavę, didelės patirties turintys profesionalai. Mūsų patyrę instruktoriai ne tik žino, kaip maksimaliai išnaudoti mūsų automobilių technines galimybes, bet ir sugeba aiškiai bei suprantamai paaiškinti šių žinių naudą, kad šios žinios kuo labiau pasitarnautų jums.

„ADVENTURE TRAVEL NAMIBIA“ STRIUKĖ

Mūsų vyriškos ir moteriškos striukės „Land Rover Adventure Travel Namibia“ su nusegamomis rankovėmis, SPF 50 UV pamušalu ir orui pralaidžiu, tačiau vandeniui atspariu išoriniu sluoksniu yra specialiai sukurtos taip, kad užtikrintų optimalią apsaugą keliaujant atvirose Afrikos lygumose kontrastingo klimato sąlygomis. Norėdami įsigyti „Land Rover Adventure Travel Namibia“ striukę, rezervacijos formoje pasirinkite reikiamą skaičių.

KONTAKTAI

Ši programa vedama anglų kalba. Mūsų biurai veikia nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9.00 val. iki 17.00 val. (CET) (išskyrus šventines dienas).
Skambučiams taikomi vietos operatorių nustatyti mokesčiai.
Tel. +49 2058 77 809 94
El. paštas [email protected]

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

OPEN ALL
BENDRO POBŪDŽIO INFORMACIJA
KAINA
VAIRAVIMAS
KELIONĖ

KITI PASIŪLYMAI NORINTIEMS KELIAUTI PO NAMIBIJĄ

SAVARANKIŠKAS PASIVAŽINĖJIMAS PO GRIAUČIŲ KRANTĄ

SAVARANKIŠKAS PASIVAŽINĖJIMAS PO GRIAUČIŲ KRANTĄ

Nepakartojamus įspūdžius garantuojantis pasivažinėjimas smėlėta pakrante su nugulusiais sudužusiais laivais ir nuostabi Namibijos griaučių kranto nacionalinio parko laukinė gamta – visa tai turite pamatyti savo akimis, kad patikėtumėte. Galite rinktis 10 dienų arba 14 dienų kelionę.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE KELIONĘ
SAVARANKIŠKAS PASIVAŽINĖJIMAS PO LAUKINĘ GAMTĄ KALNŲ APSUPTYJE

SAVARANKIŠKAS PASIVAŽINĖJIMAS PO LAUKINĘ GAMTĄ KALNŲ APSUPTYJE

Ši 4 dienų kelionė suteiks jums progą pamatyti nepakartojamus Namibijos gamtos kampelius – nuo įspūdingo Erindžio laukinės gamtos rezervato („Erindi Game Reserve“) iki įspūdingų aukštai iškilusių Erongo kalnų ir nuostabių Namibo dykumos vaizdų.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE KELIONĘ

Svarbi pastaba.

Pateikti vaizdai yra tik iliustracinio pobūdžio. Jei kiltų kokių nors neaiškumų dėl kelionės programos, raštu pateiktas kelionės maršrutas bus laikomas tikslesniu kelionės aprašymu. Pasiliekame teisę keisti kelionės maršrutą ir (arba) kelionių organizatorių panašiomis alternatyvomis.