VAIRAVIMO ANT LEDO AKADEMIJA „ICE ACADEMY“


IŠTOBULINKITE SAVO VAIRAVIMO ĮGŪDŽIUS ANT UŽŠALUSIO LEDO
INFORMUOKITE MANE

PASIRUOŠĘ ĮVALDYTI VAIRAVIMO LEDU MENĄ?

Gėrėkitės bekraštėmis užšalusių ežerų platybėmis, stulbinamais vaizdais ir įspūdingais kraštovaizdžiais. Tankūs miškai ir milžiniškos pusnys, nuo kurių atsispindi žiemiška saulės šviesa, dar labiau sustiprins šios kerinčios vietos įspūdį. Sveiki atvykę į Švedijoje įsikūrusią vairavimo ant ledo akademiją „Ice Academy“. Sveikiname pasirinkus svajonių vairavimo atostogas.

IŠŠŪKIS „ICE DRIVE LITE“

IŠŠŪKIS „ICE DRIVE LITE“

Amžinai skubantiems vairavimo entuziastams siūlome lanksčiausią ir glausčiausią ledo akademijos programą. Programos dieną dalyviai pasivažinėjimui galės rinktis vieną iš dviejų automobilių modelių: „Land Rover Defender“ arba „Jaguar F-PACE“. Popietės vairavimo užsiėmimams jiems pasiūlysime dar tris papildomus automobilius iš savo transporto priemonių parko.
INFORMUOKITE MANE
IŠŠŪKIS „ICE DRIVE“

IŠŠŪKIS „ICE DRIVE“

Rinkitės 3 dienų (savaitgalį) arba 4 dienų (savaitės viduryje) iššūkį ir išmėginkite jėgas vairuodami ant ledo. Supami kvapą gniaužiančio arktinio gamtovaizdžio, išbandykite įvairias ledo trasas.
INFORMUOKITE MANE
IŠŠŪKIS „ICE DRIVE ADVANCED“

IŠŠŪKIS „ICE DRIVE ADVANCED“

3 dienų (savaitgalį) arba 4 dienų (savaitės viduryje) iššūkis pažengusiesiems puikiai tiks tiems, kurie jau turi patirties vairuojant ant ledo. Išbandykite įvairius „Land Rover“ ir „Jaguar“ modelius itin sudėtingomis sąlygomis ir įgykite naujų vairavimo įgūdžių su asmeniniu instruktoriumi.
INFORMUOKITE MANE

JŪSŲ IR MŪSŲ KOLEGŲ SAUGUMAS

Visos „Jaguar Land Rover“ vairavimo programos atitinka naujausias vyriausybės Covid-19 gaires, taigi esame pasiruošę užtikrinti didžiausią programos dalyvių komfortą ir saugumą.

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ SVEČIŲ ATSILIEPIMUS

Sužinokite, kaip mūsų drąsieji svečiai, kurie pastaruoju metu lankėsi „Ledo akademijoje“, atsiliepia apie savo patirtį vairuojant „Land Rover“.
PARSISIŲSTI SVEČIŲ KNYGĄ

"Fantastiška patirtis nuo pat pirmos akimirkos. Imkite iš gyvenimo viską, ką galite, ir mėgaukitės naujais įspūdžiais!"


GRAHAM, JK

GEROS NAUJIENOS GREITAI SKLINDA

Užsiregistruokite, norėdami gauti „Adventure Travel“ naujienas, įskaitant naujas kelionių kryptis ir siūlomas rezervacijos datas.
INFORMUOKITE MANE

Svarbi pastaba.

Pateikti vaizdai yra tik iliustracinio pobūdžio. Jei kiltų kokių nors neaiškumų dėl kelionės programos, raštu pateiktas kelionės maršrutas bus laikomas tikslesniu kelionės aprašymu. Pasiliekame teisę keisti kelionės maršrutą ir (arba) kelionių organizatorių panašiomis alternatyvomis.