NAUJASIS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS

NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS
NAUJASIS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS
Nuo pat pradžių „Range Rover“ visureigiai grindžiami naujus kelius atveriančiomis inovacijomis ir pasižymi išskirtine precizija bei kokybe.

INOVACIJOS, LEIDUSIOS SUKURTI IŠSKIRTINĮ DIZAINĄ

Mūsų modernaus dizaino viziją įgyvendinti leido naujausi inžineriniai metodai ir intuityviosios technologijos.

DESIGN ENABLING INNOVATION

Lygus lazeriu suvirintos stogo apdailos paviršius puikiai atspindi mūsų dizaino filosofiją. Įleistiniai kėbulo elementai suteikia automobilio kėbului vientisumo įspūdį ir pagerina aerodinamines savybes. Dėl subtiliai įtaisytos apdailos užapvalinta durelių briauna dailiai susilieja su stiklu ir spinduliuoja paprastumu. „Range Rover“ visureigio skaitmeniniuose LED priekiniuose žibintuose įmontuotas pirmaujantis pramonėje mikroprocesorius ir 1,2 milijono mikroveidrodžių. Jie gali susifokusuoti ties 16 objektų tuo pačiu metu ir panaikinti atspindžius. Pirmieji tokio tipo galiniai LED žibintai yra matomi tik tada, kai jie veikia – įjungus žibintus, jie skleidžia ryškią raudoną šviesą, o juos išjungus, matomi blizgūs juodi grafiniai elementai.

RAMYBĖS OAZĖ

Dėl aktyviosios triukšmo blokavimo sistemos ir pažangiosios metalų mišinio kėbulo konstrukcijos šio visureigio salonas yra vienas tyliausių rinkoje.

Naujosios kartos aktyvioji triukšmo blokavimo sistema pašalina nepageidaujamą triukšmą, vibraciją ir dėmesį blaškančius garsus. Ji sumažina vairuotojo ir keleivių kognityvinį krūvį bei padeda visiems atvykti į kelionės tikslą pailsėjusiems. Pirmieji pasaulyje triukšmą slopinantys garsiakalbiai galvos atramose sukuria individualias tyliąsias zonas, užtikrinančias aukščiausio lygio komfortą. Keturi „Range Rover“ visureigio išorėje įtaisyti akcelerometrai ir mikrofonai fiksuoja ratų vibraciją, padangų keliamą triukšmą ir variklio skleidžiamus garsus, o 35 pagrindiniai automobilio garsiakalbiai efektyviai generuoja triukšmą slopinančius signalus. Inžineriniai pagerinimai leido 24 procentais sumažinti triukšmo perdavimą, neskaitant aktyviosios triukšmo blokavimo sistemos.

SKLANDŽIAI INTEGRUOTOS SISTEMOS

Tikra šiuolaikinė prabanga reikalauja pažangių, sklandžiai integruotų ir reguliariai atnaujinamų sistemų.

Visureigyje sklandžiai integruotos tokios sistemos kaip „Amazon Alexa“, „Remote Park Assist“ ir1„Pivi Pro“2 yra lengvai naudojamos ir itin naudingos. Dėl belaidžiu būdu diegiamų programinės įrangos (SOTA) naujinių „Range Rover“ visureigis ilgainiui tik tobulėja.

NEĮTIKĖTINAS EFEKTYVUMAS

Naujoji „Range Rover“ visureigio kėbulo konstrukcija derinama su efektyviomis varos sistemomis, įskaitant įkraunamąją hibridinę (PHEV) varos sistemą su didesne baterija. 2024 m. bus pristatyta visiškai elektrinė modelio „Range Rover“ versija, kuri atvers duris į elektrifikuotą ateitį.

KASDIENĖMS KELIONĖMS

75 PROCENTAI VISO ATSTUMO

Vien elektra galimas nuvažiuoti atstumas siekia 113 km, taigi 75 procentus kasdien nuvažiuojamo atstumo3 galėsite įveikti naudodami vien tik elektros energiją.

ELEKTRINIU REŽIMU GALIMAS NUVAŽIUOTI ATSTUMAS (IKI)

113 KM **

(WLTP). Realiomis sąlygomis – iki 88 km.

IŠMETAMO CO22  KIEKIS (NUO)

18 (g/km) **

Važiuodami elektriniu režimu, neteršite aplinkos.

ĮKROVIMO TRUKMĖ VIEŠOSIOSE ĮKROVIMO STOTELĖSE

<60 MINS

Charge up to 80 percent in <60 mins with DC rapid charging4.

KĖBULO ARCHITEKTŪRA „MLA-FLEX“

Metalų mišinio modulinė kėbulo konstrukcija „Modular Longitudinal Architecture“ („MLA-Flex“) yra puikus pagrindas užtikrinti naujo lygio komfortą ir rafinuotumą.

MLA-FLEX
MLA-FLEX

Naujoji „Range Rover“ visureigio konstrukcija pasižymi puikiai subalansuota mase, tvirtumu ir standumu. Naujoji kėbulo konstrukcija „MLA-Flex“ yra 50 procentų standesnė, o inžineriniai pagerinimai leido sumažinti triukšmo perdavimą 24 procentais. Naujausi inžineriniai metodai, 260 000 virtualiųjų bandymų ir 1,2 mln. kilometrų prototipų bandymų padėjo sukurti šį tvirtą, rafinuotą ir išskirtinės kokybės „Range Rover“ visureigį.

SKAITYKITE DAUGIAU

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

„Range Rover“ visureigiai – lyderystė per pavyzdį.
MODELIO „RANGE ROVER“ VERSIJOS

MODELIO „RANGE ROVER“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.

**Peržiūrėkite WLTP rezultatus.

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO22kiekio, sunaudojamų degalų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

1Galima įsigyti nuo 2022 m. vidurio.

2Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.

3Darant prielaidą, kad automobilis įkraunamas tik namuose, taip pat remiantis nuasmenintais eksploatavimo duomenimis, gautais iš „Range Rover“ kliento.

4Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio ir kt.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos) ir rinkos, arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Prekių ženklai „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai priklauso korporacijai „Amazon.com Inc.“ bei su ja susijusioms įmonėms. Kai kurios skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijos veikia tik kartu su išmaniųjų namų technologijomis. Norint naudotis „Amazon“ skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijomis, būtina susikurti „Amazon“ paskyrą.