Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

DIZAINAS

TECHNOLOGIJOS

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

Vairuodami modelį „Range Rover Evoque“, kuriame informacijos ir pramogų sistema „InControl Touch Pro“ yra įdiegta kaip standartinės įrangos dalis, visada turėsite prieigą prie įvairios informacijos ir pramoginio turinio. Sistema užtikrina nenutrūkstamą ryšį tarp Jūsų, automobilio ir Jus supančio pasaulio.

INOVACIJOS

Galinio vaizdo veidrodėlis „ClearSight“5 ir sistema „ClearSight Ground View“6 yra pirmą kartą įdiegiami „Land Rover“ automobilyje. Šis pažangios įrangos derinys leidžia aiškiai matyti vaizdą, kuris paprastai yra blogai matomas, taigi teikia daugiau pasitikėjimo savimi važiuojant bekelės sąlygomis ar sudėtingose situacijose mieste.

SAVYBĖS ĮPRASTOMIS KELIO SĄLYGOMIS

Modelyje „Range Rover Evoque“ dera papildomų pastangų nereikalaujantis našumas ir rafinuoto važiavimo pojūtis įprastomis kelio sąlygomis, todėl jį itin malonu vairuoti. Automobilyje įdiegta nemažai pažangių sistemų, pavyzdžiui, aktyvioji varos sistema7 ir adaptyviosios dinamikos sistema8, taigi modelis „Range Rover Evoque“ užtikrina smagų vairavimą įvairiomis kelio ir aplinkos sąlygomis.

BEKELĖS SĄLYGOMIS

Modelyje „Range Rover Evoque“ dera rafinuoto važiavimo įspūdis įprastomis kelio sąlygomis ir puikus našumas bekelės sąlygomis, kurį užtikrina sistemos „Terrain Response“2*, „Wade Sensing“9 ir „Hill Descent Control“4.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS FUNKCIJOS

Visureigyje yra įrengiamos įvairios standartinės, papildomai užsakomos arba papildomai užsakomuose paketuose numatytos sistemos, kurios ne tik padeda intensyviame miesto eisme, bet ir užtikrina aukštesnio lygio saugumą. Kiekviena sistema yra suprojektuota ir sukurta tam, kad galėtumėte dar labiau mėgautis savuoju „Range Rover Evoque“.

KOMFORTAS

Modelyje „Range Rover Evoque“ įrengtos naujo stiliaus sėdynės. Be to, salono apdailai siūlomas didesnis medžiagų pasirinkimas, įskaitant „Windsor“ stiliaus odą, aukščiausios kokybės „Kvadrat“ vilnos mišinius, „Dinamica®“ zomšą ir eukalipto pluošto tekstilę. Rinkitės elektra valdomas sėdynes, atminties, šildymo, vėsinimo ir masažo funkcijas.

GALIMYBĖS

UNIVERSALUMAS

TECHNINĖS SAVYBĖS

KOMFORTAS

SAUGUMAS

ISOFIX

Modelio „Range Rover Evoque“ gale įtaisyti ISOFIX tvirtinimo taškai užtikrina patikimesnę vaikiškos kėdutės fiksaciją ir didesnį saugumo lygį.

ORO PAGALVĖS

„Range Rover Evoque“ automobiliuose įrengta vairuotojo, keleivių ir pėsčiųjų saugos pagalvių sistema užtikrina patikimą visų automobilyje važiuojančių asmenų apsaugą.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Mažina variklio sukimo momentą ir įjungia atitinkamų ratų stabdžius, koreguodama automobilio judėjimo kryptį.

PAVAROS SISTEMA

Modelyje „Range Rover Evoque“ įdiegtos naujausios saugos technologijos, įskaitant elektroninę stabdymo jėgos paskirstymo sistemą, kuri automatiškai paskirsto stabdymo jėgą ašims, sumažindama stabdymo atstumą, išlaikydama automobilio stabilumą ir valdomumą.

AVARINIO STABDYMO SISTEMA „EMERGENCY BRAKE ASSIST“

Avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist“ nustato, kada greitai, bet be didelių pastangų, įspaudžiate stabdžių pedalą, norėdami greičiau sustabdyti automobilį. Sistema pagerina stabdžių slėgį, kad laiku sustabdytumėte automobilį. Avarinio stabdymo metu automatiškai įsižiebia avariniai įspėjamieji žibintai.

GREITO AVARINIO STABDYMO SISTEMA

Greito avarinio stabdymo sistema12 nustato galimą priekinio susidūrimo su kita transporto priemone pavojų ir vaizdiniu įspėjimu praneša vairuotojui, kad būtina stabdyti. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, kad sušvelnintų galimo susidūrimo pasekmes.

TVARUMAS

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS TEKSTILĖ

Atsakingai atrinktų sėdynių apdailos medžiagų variantai apima eukalipto pluošto tekstilę. „Premium“ stiliaus sėdynių, aptrauktų tekstile ir zomša, apdailai naudojama aukščiausios kokybės „Kvadrat“ tekstilė bei „Dinamica®“ zomša, gaminama iš perdirbtų poliesterinio pluošto ir plastiko likučių.

HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA

MHEV13 yra hibridinė sistema, kuri kaupia ir saugo stabdymo metu generuojamą energiją, kuri paprastai yra prarandama, bei išmaniai ją panaudoja variklio efektyvumui didinti. Sistema veikia kartu su patobulinta sistema „Stop / Start“, kuri išjungia variklį, kai automobilis sustoja.

TVARUS DIZAINAS

Vienas iš modelio „Range Rover Evoque“ projektavimo etapų yra viso jo eksploatavimo ciklo analizė, taigi šis automobilis yra suprojektuotas taip, kad 85 procentai visų jo komponentų būtų perdirbami ir (arba) panaudojami pakartotinai, o 95 procentai – atnaujinami. Gaminant modelio „Range Rover Evoque“ automobilius, jei tik įmanoma, naudojamos perdirbtos medžiagos.

1 Galima rinktis tik esant adaptyviosios dinamikos sistemai. Negalima rinktis modelio versijai D150. 
2 Galima rinktis tik esant automatinio priekinių žibintų aukščio reguliavimo sistemai. 
3 Tik modelio versijoje „Range Rover Evoque First Edition“ įrengiama įranga gali būti užsakoma atskirai arba kartu su kita įranga antrosios ir vėlesnės laidos automobiliuose. 
4 Tik esant automatinei transmisijai. 
5 Asmenims, nešiojantiems akinius su varifokaliniais ar bifokaliniais lęšiais, gali būti sunkiau naudotis galinio vaizdo veidrodėliu, veikiančiu skaitmeniniu režimu. Veidrodėlis visada gali būti naudojamas įprastu režimu. 
6 Išorinių kamerų sistemos dalis. Galima rinktis tik esant automatiškai temdomiems elektra užlenkiamiems šildomiems šoninio vaizdo veidrodėliams su nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais. 
7 Tik esant D240 ar P300 varikliui. 
8 Negalima rinktis modelio versijai D150. 
9 Tik esant automatinei transmisijai. Tik esant išorinių vaizdo kamerų sistemai, automatiškai temdomiems elektra užlenkiamiems šildomiems šoninio vaizdo veidrodėliams su nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais ir paketui „Drive Pack“ arba „Driver Assist Pack“. 
10 Galima rinktis tik kaip sistemos „Connect Pro“ dalį. 
11 Galima rinktis tik esant paketui „Power Socket Pack 2“. 
12 Tik esant automatinei transmisijai. Galima rinktis esant paketui „Drive Pack“ ir „Driver Assist Pack“. 
13 Tik esant automatinei transmisijai. Priklauso nuo konkrečios rinkos. 

* Tik esant automatinei transmisijai. 
„Meridian“ yra registruotas korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. 

Technologijos „InControl“ funkcijos ir jų veikimas priklauso nuo konkrečios rinkos – dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Kai kurios funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Technologijos „InControl“ programėles ir programėlę „Remote“ gali tekti parsisiųsti iš „Apple“ („Play Store“) internetinės parduotuvės. Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover