Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

DIZAINAS

RANGE ROVER EVOQUE IR R-DYNAMIC

Modelis „Range Rover Evoque“ pasižymi minimalistiniu ir rafinuotu stiliumi. Modelio versija „Range Rover Evoque R-Dynamic“ pasižymi drąsesniu ir sportiškesniu stiliumi, teikiančiu automobiliui neprilygstamo patrauklumo.

RANGE ROVER EVOQUE LAFAYETTE EDITION

Modelio versijai „Range Rover Evoque Lafayette Edition“ numatytos įvairios patrauklios savybės, pavyzdžiui, kontrastingos „Nolita Grey“ spalvos panoraminis stoglangis, apšviestos slenksčių plokštelės, galinio vaizdo veidrodėlis „ClearSight“3, leidžiantis visada matyti už jūsų esantį vaizdą, ir sistema „Pivi Pro“4 su antruoju apatiniu 10 colių įstrižainės jutikliniu ekranu.

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Modelio versijos „R-Dynamic HSE“ įkvėptoje modelio versijoje „Range Rover Evoque Autobiography“ su „Burnished Copper“ stiliaus firminiais užrašais įtaisyti 21 colio skersmens ratlankiai, „Black“ spalvos buferiai, slenksčių ir kėbulo šonų apdailos elementai.

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

Jūsų automobilio sistemos yra nuolat atnaujinamos, įdiegiant programinės įrangos naujinius9. Automobilio informacijos ir pramogų sistema, telematikos ir įvairūs kontrolės moduliai gali būti atnaujinami nuotoliniu būdu, siekiant užtikrinti optimalų jų veikimą. Tai rodo, kad jūsų automobilis vis labiau tobulėja.

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Papildomai užsakomu belaidžiu mobiliųjų prietaisų įkrovikliu su telefono signalo stiprintuvu galima įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus nenaudojant laidų ar įkrovimo stovo. Salone laikomo telefono signalą sustiprina ir geresnę skambučių kokybę užtikrina automobilio antena.

SALONO ORO VALYMO SISTEMA SU PM2,5 ORO FILTRU

Papildomai užsakoma „Nanoe™“ oro jonizavimo sistema užtikrina gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. Paspaudus mygtuką PURIFY, specialiai sukurtas filtras sulaiko iš išorės patenkančiame ore esančias smulkias daleles (pavyzdžiui, kietąsias daleles PM2,5) ir alergenus (pavyzdžiui, dulkes bei žiedadulkes).

PAJĖGUMAS

TECHNINĖS SAVYBĖS

VAROS SISTEMOS

Nuo veržlaus ir patikimo vairavimo iki degalų ekonomijos ir rafinuoto vairavimo pojūčio – automobilyje „Range Rover Evoque“, taip pat ir įkraunamojoje hibridinėje modelio versijoje, galima įrengti visus šiuos poreikius tenkinančius variklius.

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Adaptyviosios dinamikos sistema, valdoma naudojant jutiklinį ekraną, padeda dar geriau kontroliuoti automobilį ir užtikrina neprilygstamą jo stabilumą.

KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

Konfigūruojamos dinamikos sistema leidžia pagal asmeninius poreikius pritaikyti modelio „Range Rover Evoque“ droselinės sklendės, vairo sistemos ir pakabos parametrus.

UNIVERSALUMAS

GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS „CLEARSIGHT“

Pirmąkart „Land Rover“ automobilyje įtaisytas šio tipo veidrodėlis yra viena iš pažangiųjų savybių, dėl kurių modelį „Range Rover Evoque“ yra itin malonu vairuoti. Ši papildomai užsakoma įranga leidžia nekliudomai stebėti už Jūsų esantį kelią, net jei gale yra keleivių ar bagažo.3

PRIEKINIAI ŽIBINTAI, PAGRĮSTI LED MATRICOS TECHNOLOGIJA

Mūsų pažangiosios įrangos asortimente yra LED matricos technologija pagrįsti priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais ir adaptyviojo žibintų reguliavimo funkcija. Šio tipo žibintai užtikrina maksimalų tolimųjų šviesų apšvietimo kampą, neakinant iš priekio artėjančių vairuotojų.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Rinkitės iš įvairių sistemų, užtikrinančių paprastesnį ir saugesnį automobilio vairavimą bei statymą. Visureigyje įdiegtos įvairios pažangios technologijos, kurios ne tik gerina važiavimo patirtį, bet ir didina automobilio saugumo lygį.

SAUGA

ISOFIX tvirtinimo taškai ir oro pagalvės užtikrina dar daugiau saugumo. Automobilyje standartiškai numatyta po du ISOFIX tvirtinimo taškus vaikiškai kėdutei abiejose galinių sėdynių eilės pusėse ir oro pagalvių sistema, kurią sudaro šešios (vairuotojo, keleivio, langų zonos ir krūtinės) oro pagalvės.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover