NAUJASIS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS

„Land Rover“ visureigiuose dera šiuolaikinė prabanga, pažangiosios inžinerinės technologijos ir intuityviosios sistemos, kurių valdymas nereikalauja didelių pastangų.

INTUITYVŪS. GALINGI. RAFINUOTI.

INTUITYVŪS. GALINGI. RAFINUOTI.

„Range Rover“ visureigiai projektuojami taikant naujus kelius atveriančias inovacijas, kuriomis garsėjame jau daugiau nei penkis dešimtmečius. Naujasis „Range Rover“ visureigis tęsia šią tradiciją. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie svarbiausias naujojo „Range Rover“ visureigio savybes, atsisiųskite mūsų paruoštus infografikus.
ATSISIŲSKITE PDF FAILĄ

RAFINUOTUMAS IR PRABANGA

„Range Rover“ visureigiuose dera moderni prabanga ir neprilygstamas rafinuotumas. Kiekviena kelionė bus tarsi šventė.

RAFINUOTAS VAŽIAVIMAS

Nuo elektra valdomų durelių* iki sėdynių su karštų akmenų masažo funkcija – kiekviena „Range Rover“ visureigių detalė skirta užtikrinti, kad keliautumėte apsupti prabangos.

VERSLO KLASĖS KOMFORTAS

Pasirinkę verslo klasės („Executive Class“) galines sėdynes, galėsite mėgautis keturviečiam variantui būdingu komfortu ir penkiaviečiam variantui būdingu universalumu. Galinių sėdynių zonoje taip pat įtaisytas įvairioms funkcijoms valdyti skirtas jutiklinis ekranas. Norintiems aukščiausio lygio komforto, siūlome rinktis papildomai užsakomą paketą „Comfort Plus Pack“.

ERDVĖS PAKAKS VISIEMS

Septynviečiame visureigyje su ilga važiuoklės baze patogiai keliauti galės net septyni suaugę asmenys. Automobilyje įtaisytos pusiau anilino oda aptrauktos šildomos sėdynės, USB-C lizdai ir funkcionali apšvietimo sistema.

DAUGIAU ERDVĖS, KAD GALĖTUMĖTE ATSIPALAIDUOTI

Dar labiau pritaikykite savąjį „Range Rover“ pagal asmeninius poreikius, pasirinkę papildomas, automobilio gale kabinamas minkštas oda aptrauktas sėdynes. Pasirinkus papildomas sėdynes („Tailgate Event Suite“), visureigio bagažo skyriuje taip pat įtaisomi garsiakalbiai ir apšvietimo sistema.
AKTYVIOJI TRIUKŠMO BLOKAVIMO SISTEMA

AKTYVIOJI TRIUKŠMO BLOKAVIMO SISTEMA

Naujosios kartos aktyviajai triukšmo blokavimo sistemai naudojami pirmą kartą galvos atramose įtaisyti garsiakalbiai, sukuriantys tylos zonas ir kartu su akustiniais laminuotais stiklais užtikrinantys visišką ramybę automobilio salone.
SISTEMA „CABIN AIR PURIFICATION PRO“

SISTEMA „CABIN AIR PURIFICATION PRO“

Papildomai užsakomas PM2,5 oro filtras ir „Nanoe X“ sistema pastebimai sumažina salone užuodžiamus kvapus, taip pat bakterijų ir alergenų (įskaitant SARS-COV-2 virusą) kiekį ore, o CO2 lygio valdymo sistema stebi šių dujų kiekį automobilio salone ir padeda užtikrinti gerą keleivių savijautą.
KETURIŲ ZONŲ KLIMATO KONTROLĖS SISTEMA

KETURIŲ ZONŲ KLIMATO KONTROLĖS SISTEMA

Keturių zonų klimato kontrolės sistema su atskirais valdikliais vairuotojo, priekyje esančio keleivio ir gale važiuojančių keleivių zonose leidžia nustatyti norimą oro srauto temperatūrą bei intensyvumą.

INTUITYVIOSIOS SISTEMOS

Patogiai integruotos, funkcionalios ryšio sistemos.

„Pivi Pro“ yra intuityviausia mūsų iki šiol sukurta informacijos ir pramogų sistema. Standartinės įrangos paketas 
\- 13,1 colio įstrižainės jutiklinis ekranas be rėmelio, su lenktu stiklu ir vibracijos funkcija, - naujojo dizaino naudotojo sąsaja,  - programinės įrangos naujinimas naudojant belaidį ryšį, - programėlė „Wireless Apple CarPlay®“1 - programėlė „Wireless Android Auto™“2
Galėsite naudotis šiomis funkcijomis:
\- greitai paleisti variklį, - naudotis dirbtiniu intelektu pagrįstomis sistemomis, - naudotis išmaniąja navigacijos sistema3, - naudotis automatiškai atnaujinamais 2D ir 3D žemėlapiais, - peržiūrėti realiuoju laiku teikiamą informaciją apie eismo sąlygas.
SISTEMA „PIVI PRO“
13,1 COLIO ĮSTRIŽAINĖS JUTIKLINIS EKRANAS BE RĖMELIO
VAIRUOTOJO EKRANAI
PRAMOGŲ SISTEMA GALINIŲ SĖDYNIŲ ZONOJE
SKAITMENINIAI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

SKAITMENINIAI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Su šiais geresnį matomumą ir raišką užtikrinančiais žibintais naktį galėsite matyti daugiau ir jaustis kelyje saugiau. Skaitmeniniai LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais, funkcija „Image Projection“ ir adaptyvioji priekinių žibintų sistema naudoja navigacijos sistemos duomenis ir iš anksto pasiruošia galimiems pokyčiams kelyje.

DIDESNIS EFEKTYVUMAS

„Range Rover“ visureigiuose montuojama pažangiausia mūsų iki šiol sukurta varos sistema, pasižyminti neprilygstamu efektyvumu ir kokybe.

PUSIAU HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI (MHEV)

PUSIAU HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI (MHEV)

Efektyvūs ir neteršiantys aplinkos. „Range Rover“ visureigiuose montuojami pusiau hibridiniai varikliai kaupia, saugo ir vėliau panaudoja energiją, kuri stabdant paprastai prarandama. Visureigiai siūlomi su įvairiais dyzeliniais ir benzininiais varikliais.

ĮKRAUNAMŲJŲ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ SPECIFIKACIJOS[1]

ELEKTRINIU REŽIMU GALIMAS NUVAŽIUOTI ATSTUMAS (IKI)

113 km (62 mylių)


WLTP. Realiomis sąlygomis – iki 80 km.

IŠMETAMO CO2 KIEKIS

18g/km


Rinkitės elektrinį režimą ir važiuokite neteršdami aplinkos. 

ĮKROVIMO TRUKMĖ NAMUOSE (NUO)

5 VALANDOS


Prijungus prie 7 kW kintamosios srovės (AC) buitinio įkroviklio, baterija įkraunama iki 100 %.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NE NAMUOSE (NUO)

40 MINUČIŲ


Prijungus prie 50 kW nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, per mažiau nei 40 minučių baterija įkraunama iki 80 %.
ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Fiksuodama kėbulo ir vairo sistemos judesius iki 500 kartų per sekundę, adaptyviosios dinamikos sistema užtikrina automobilio stabilumą ir optimalią kontrolę. Reaguodama į vairuotojo judesius ir kelio sąlygas, ši sistema nuolat reguliuoja amortizatorių standumą.
ELEKTRONINIS AKTYVIAI BLOKUOJAMAS GALINIS DIFERENCIALAS

ELEKTRONINIS AKTYVIAI BLOKUOJAMAS GALINIS DIFERENCIALAS

Elektroninis aktyviai blokuojamas galinis diferencialas kontroliuoja galinių ratų slydimą, taigi užtikrina geresnį sukibimą posūkiuose ir bekelės sąlygomis.
SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA

SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA

Sistema „Torque Vectoring by Braking“ užtikrina visišką kontrolę posūkiuose bei manevringumą itin ankštose erdvėse. Elektroninis diferencialas ir stabdžių sistema posūkiuose reguliuoja variklio generuojamo sukimo momento paskirstymą visiems keturiems ratams.
ELEKTRONINĖ PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA SU DINAMINE SISTEMA „DYNAMIC RESPONSE PRO“

ELEKTRONINĖ PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA SU DINAMINE SISTEMA „DYNAMIC RESPONSE PRO“

Elektroninė pneumatinė pakabos sistema užtikrina „Range Rover“ visureigio stabilumą posūkiuose ir leidžia mėgautis ramia kelione. Sistema „Dynamic Response Pro“ su elektronine aktyviąja apsaugos nuo apvirtimo (eARC) technologija užtikrina geresnį automobilio valdymą ir optimalų funkcionalumą kelyje.

IŠSKIRTINIS EFEKTYVUMAS

„Range Rover“ visureigiai pasižymi išskirtiniu komfortu, maloniu važiavimu, patikimu stabilumu tiek kelyje, tiek bekelės sąlygomis.

VISI VAIRUOJAMIEJI RATAI

VISI VAIRUOJAMIEJI RATAI

Pirmąkart automobilių gamintojo „Land Rover“ visureigiuose sumontuota visų ratų vairavimo („All Wheel Steering“) sistema yra standartinės įrangos dalis, užtikrinanti dar didesnį stabilumą važiuojant dideliu greičiu bei manevringumą, kai važiuojama lėtai. Tai manevringiausias iki šiol sukurtas „Range Rover“ visureigis.

VILKIMO ĮRANGA

Iki 3500 kg siekianti vilkimo galia užtikrina, kad su „Range Rover“ visureigiu galėtumėte lengvai įveikti net ir sunkiausius iššūkius. Visureigyje yra sumontuotas elektra valdomas prikabinimo įtaisas, įdiegta pažangioji vilkimo sistema „Advanced Tow Assist“, taip pat sistemos „Hitch Assist“ ir „Trailer Stability Control“, taigi šis automobilis yra puikus efektyvumo ir galios derinys.

ĮVEIKIAMAS BRASTOS GYLIS

„Range Rover“ įveikiamas brastos gylis siekia iki 900 mm8. 3D išorinių vaizdo kamerų sistema su funkcija „Wade Sensing“ veikia kartu su šoninio vaizdo veidrodėliuose įrengtais jutikliais, įspėjančiais, kada vandens lygis tampa artimas didžiausiam automobilio įveikiamam brastos gyliui. Valdymo sistema pateikia informaciją realiuoju laiku, kad geriau susigaudytumėte aplinkoje esant prastam matomumui.

PASIRINKITE NORIMĄ NAUJOJO MODELIO „RANGE ROVER“ VERSIJĄ

Pritaikykite savąjį „Range Rover“ pagal asmeninius poreikius, rinkdamiesi iš didelio modelio variantų, variklių ir specifikacijų paketų asortimento.

PAGAL INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ GAMINAMI IR MASINĖS GAMYBOS VISUREIGIAI

Pasirinkite norimą modelio versiją, variklį ir specifikacijų paketą, taip pat norimas spalvas, ratlankius ir salono apdailos variantą. Automobilių gamintojas „Land Rover“ taip pat pagamino keturis visureigius, iš kurių vienas – „Sunset Gold“ spalvos modelio versija „First Edition“, kuriuose įdiegta geriausia gamintojo siūloma įranga.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „RANGE ROVER“ VERSIJOS

MODELIO „RANGE ROVER“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER SV“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER SV“

Rafinuota. Prabangi. Išskirtinė.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Pritaikykite savąjį „Range Rover“ pagal asmeninius poreikius.

* Elektra valdomas dureles galima bus užsisakyti nuo 2022 m. pradžios visureigiams su ilga važiuoklės baze ir nuo 2022 m. vidurio visureigiams su standartine važiuoklės baze.
** Nuo 2022 m. sausio mėn.

[1]Pateiktos vertės pagrįstos gamintojo apskaičiavimais ir bus pakeistos oficialiais ES patvirtintų bandymų rezultatais, kai pastarieji bus žinomi. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai. Rezultatai gauti naudojant automobilį su visiškai įkrauta baterija.

12020 m. „Texcell“ atlikto tyrimo, kurį užsakė ir kurio rezultatus gavo korporacija „Panasonic“, duomenimis.
2Jūsų automobilyje gali būti naudojama programėlė „Apple CarPlay®“. Kartu su programa „Apple CarPlay®“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/intl/en_uk/auto/.
4Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.
5Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Turint standartinį vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.
6Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išnaudoję 20 GB duomenų, iki mėnesio pabaigos naudositės lėtesniu interneto ryšiu ir apribotomis funkcijomis. Daugiau informacijos apie su šia funkcija susijusias sąžiningo naudojimosi taisykles pateikiama sistemos „InControl Pivi Pro“ naudojimo sąlygose adresu www.landrover.com/pivi-pro-terms. Įrašų grojimo pradžios laikas priklauso nuo srautinės transliacijos paslaugų teikėjo ir vaizdinio turinio raiškos. Didelės raiškos vaizdo įrašų peržiūrai sunaudojama daugiau duomenų.
7Taikomi vietos teisės aktų reikalavimai. Jei akinius su bifokaliniais ar varifokaliniais lęšiais nešiojantiems vairuotojams sunku naudotis šiuo galinio vaizdo veidrodėliu, visada galima įjungti įprasto galinio vaizdo veidrodėlio režimą.
8Vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku. Kad būtų užtikrinamas saugumas, apžiūrėkite automobilio išorę patys.
9Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio ir kt.
10Prieš kirsdami užlietą kelią, visada patikrinkite trasą ir išvažiavimą.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos) bei rinkos, arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Prekių ženklai „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai priklauso korporacijai „Amazon.com Inc.“ bei su ja susijusioms įmonėms. Kai kurios skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijos veikia tik kartu su išmaniųjų namų technologijomis. Norint naudotis „Amazon“ skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijomis, būtina susikurti „Amazon“ paskyrą.

„Apple CarPlay®“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekių ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.
„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekių ženklas.
„App Store“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekių ženklas.
„Google Play Store“ yra korporacijos „Google LLC“ prekių ženklas.
„Meridian“ yra registruotasis prekių ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekių ženklai.