LAND ROVER DISCOVERY
SPECIFIKACIJOS

DISCOVERY
D250 AWD AUTOMATIC MHEV
DISCOVERY

DISCOVERY

D250 AWD AUTOMATIC MHEV

DEGALŲ NAUDOJIMO EFEKTYVUMAS
VAROS SISTEMA
MASĖ
VILKIMO ĮRANGA
DAIKTŲ VEŽIMAS ANT STOGO
MATMENYS
SALONO AUKŠTIS
ERDVĖS KOJOMS PLOTIS
BAGAŽINĖS TALPA
PROŠVAISA
PROŠVAISA (BEKELĖS SĄLYGOMIS)
ĮVEIKIAMAS BRASTOS GYLIS
POSŪKIO SPINDULYS

IŠSIRINKITE SAVĄJĮ „DISCOVERY“ VISUREIGĮ

UNIVERSALIAUSIAS SEPTYNVIETIS MIESTO VISUREIGIS

Pateikti skaičiai yra NEDC2, apskaičiuoti pagal oficialius gamintojo WLTP testus pagal ES teisės aktus. Tik palyginimo tikslais. Realiojo pasaulio rodikliai gali skirtis. CO₂ ir degalų sąnaudų rodikliai gali skirtis atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip važiavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, ratų pritaikymas ir sumontuoti priedai. NEDC2 yra skaičiai, apskaičiuoti pagal Vyriausybės formulę iš WLTP duomenų, lygiaverčių tiems, kurie būtų buvę taikant senąjį NEDC testą. Tada galima taikyti teisingą mokesčių tvarką.


†† Peržiūrėkite WLTP rezultatus.


WLTP yra naujoji oficiali ES bandymų metodika, padedanti apskaičiuoti standartines lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį. Taikant šią metodiką, apskaičiuojamos degalų ir energijos sąnaudos, automobiliu su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas ir išmetamų teršalų kiekis. Jos paskirtis – padėti nustatyti vertes, artimas automobilio eksploatavimo realiomis sąlygomis vertėms. Transporto priemonių bandymams yra naudojama papildoma įranga, taikoma sudėtingesnė bandymo procedūra ir vairavimo sąlygos.


Sumontavus 21 colio skersmens ratlankius.
Įtaisius 4 zonų klimato kontrolės sistemą, bagažinės plotis yra 1273 mm. 4 zonų klimato kontrolės sistema nemontuojama komercinės paskirties automobiliuose.
Su pilnais reikiamų skysčių bakeliais ir 90 % užpildytu degalų baku.
Su 75 kg sveriančiu vairuotoju, pilnais reikiamų skysčių bakeliais ir 90 % užpildytu degalų baku.
Sumontavus 20 colių skersmens 5 dvigubų stipinų ratlankius „Style 5011“ su „Gloss Sparkle Silver“ stiliaus apdaila, didžiausia masė sukabinimo taške yra 100 kg.
Sumontavus 20 colių skersmens 5 dvigubų stipinų ratlankius „Style 5011“ su „Gloss Sparkle Silver“ stiliaus apdaila, didžiausia velkamoji masė yra 2500 kg.
Skystosios medžiagos tūris: matuojamas imituojant, kad bagažo erdvė yra pripildyta skysčiu.
Sausosios medžiagos tūris: matuojamas naudojant Vokietijos automobilių pramonės asociacijos (VDA) reikalavimus atitinkančius kietuosius blokelius (200 mm x 50 mm x 100 mm).

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.