APIE „DEFENDER“ VISUREIGĮ

SPUSTELĖKITE IR NAUDOKITE
IŠRAIŠKINGAS DIZAINAS

IŠRAIŠKINGAS DIZAINAS

Šiuolaikiškos, patrauklios proporcijos. Minimalistinio stiliaus rafinuoti paviršiai. Aukščiau įtaisytas variklio dangtis, akį traukiančios priekinės grotelės ir preciziškos detalės.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ
Range Rover Defender interior
MODERNUS IR PATVARUS

MODERNUS IR PATVARUS

Meistriškas patvarumo ir funkcionalumo derinys. Vidiniai visureigio paviršiai padengti itin patvaria milteline danga, kad automobilio vidus būtų toks pat tvirtas kaip ir išorė.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

KŪRYBIŠKAI PERKURTA IKONA

MODELIO VERSIJA „DEFENDER 130 OUTBOUND“

MODELIO VERSIJA „DEFENDER 130 OUTBOUND“

Neprilygstamas efektyvumo ir komforto derinys. Vykite į tolimas keliones ir patirkite dar daugiau nuotykių – visureigyje yra pakankamai erdvės poilsiui, miegui ir įvairiems daiktams laikyti.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

TVIRTAS IR PATIKIMAS

IŠBANDYTAS SUNKIAUSIOMIS SĄLYGOMIS

IŠBANDYTAS SUNKIAUSIOMIS SĄLYGOMIS

Mažo svorio monokoko tipo važiuoklė suprojektuota ir išbandyta sunkiausiomis sąlygomis įvairiose pasaulio vietose. Daugiau nei 73 000 bandymų metu buvo nuvažiuota 3,9 milijono kilometrų. Tai patikimiausias mūsų iki šiol pagamintas „Defender“ visureigis.
DAIKTŲ GABENIMAS

DAIKTŲ GABENIMAS

Jokių kompromisų. Leidžiamoji dinaminė automobilio apkrova siekia iki 168 kg**. Modelio „Defender“ statinė apkrova siekia iki 300 kg,** taigi su juo galėsite patirti dar daugiau nuotykių. Jei norite praleisti naktį gamtoje, puikiai išsimiegosite ant stogo pastatomoje palapinėje.

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

SISTEMA „PIVI PRO“

SISTEMA „PIVI PRO“

Nepraraskite ryšio su aplinkiniu pasauliu su apdovanojimų pelniusia informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro3“. Išlaikykite kontrolę su 11,4 colio centriniu jutikliniu ekranu, integruotu elegantiškame valdymo prietaisų skydelyje, kuris užtikrina intuityvų garso, klimato kontrolės sistemų ir sėdynių padėties valdymą.
SODRUS GARSAS

SODRUS GARSAS

Mėgaukitės jums patinkančia muzika su 700 W „Meridian™“ erdvinio garso sistema. Šią sistemą sudaro 14 garsiakalbių ir dviejų kanalų žemųjų dažnių garsiakalbis, taigi su ja galėsite mėgautis itin aiškiu ir sodriu garsu.
NUOLATINIS RYŠYS KELYJE

NUOLATINIS RYŠYS KELYJE

Įspūdingiems nuotykiams skirtas paketas „Online Pack“4 padės neprarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu ir leis naudotis tokiomis mobiliosiomis programėlėmis kaip „Amazon Alexa“ bei „Spotify“, o naujinių siuntimo belaidžiu ryšiu (SOTA) sistema užtikrins, kad jūsų automobilyje būtų naudojama tik naujausia programinės įrangos versija.
PUIKUS MATOMUMAS

PUIKUS MATOMUMAS

Patogiai stebėkite vaizdą už jūsų su galinio vaizdo veidrodėliu „ClearSight“5. Net jei bagažo erdvė yra visiškai pilna arba gale važiuoja aukštaūgiai keleiviai, realiuoju laiku fiksuojamas vaizdas užtikrins puikų matomumą.
VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Rinkitės iš įvairių sistemų, užtikrinančių paprastesnį automobilio vairavimą bei statymą. Taip pat galite rinktis iš daugybės pažangiųjų sistemų, kurios užtikrins malonesnį vairavimą.

GALINGAS VERŽLUMAS

HIBRIDINĖ MODELIO „DEFENDER“ VERSIJA

HIBRIDINĖ MODELIO „DEFENDER“ VERSIJA

Jokių kompromisų su įkraunamąja hibridine (PHEV) modelio „Defender“ versija. Remiantis WLTP rezultatais, vien elektriniu režimu galėsite nuvažiuoti iki 51 km**. Numatytasis atstumas, kurį realiomis sąlygomis galima nuvažiuoti elektriniu režimu, siekia iki 43 km. Taigi bendras realiomis sąlygomis galimas nuvažiuoti atstumas siekia iki 760 km**. Šį visureigį taip pat galite prijungti prie nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, su kuria automobilio bateriją nuo 0 iki 80 procentų galėsite įkrauti vos per 30 minučių.

HIBRIDINĖS MODELIO VERSIJOS SPECIFIKACIJOS

ELEKTRINIU REŽIMU GALIMAS NUVAŽIUOTI ATSTUMAS (IKI)**

51 km

Numatytasis atstumas, kurį realiomis sąlygomis galima nuvažiuoti elektriniu režimu (WLTP) – iki 43 km.

0–100 KM/H

5,6 SEKUNDĖS

Nuo 0 iki 60 mph vos per 5,4 sekundės.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NE NAMUOSE (NUO)

0,5 VAL.

Prijungę prie nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, automobilio bateriją nuo 0 iki 80 procentų galėsite įkrauti per maždaug 30 minučių.

VELKAMOJI GALIA (IKI)

3.000 KG

Pasirinktas variklis gali turėti įtakos velkamajai galiai.

PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Rinkitės iš įvairių papildomos įrangos paketų ir pritaikykite savąjį „Defender“ visureigį bet kokioms sąlygoms.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „DEFENDER“ VERSIJOS

MODELIO „DEFENDER“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.

**Peržiūrėkite WLTP rezultatus

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO22kiekio, sunaudojamų degalų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

  • Skystosios medžiagos tūris: matuojamas imituojant, kad bagažo erdvė yra pripildyta skysčio.

** „Defender 110“ ir „Defender 130“ su bekelei pritaikytomis padangomis. Negalima rinktis modelio versijai „Defender V8“.

  • Sumontavus 20 colių skersmens ratlankius, didžiausias greitis yra 191 km/h (119 mph).

1Nesuderinama su priekyje montuojama saugos sistema arba priekiniu apsauginiu rėmu.

2Prieš kirsdami užlietą kelią, visada patikrinkite trasą ir išvažiavimą.

3Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.

4Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Turint standartinį vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.
5Taikomi vietos teisės aktų reikalavimai. Jei akinius su bifokaliniais ar varifokaliniais lęšiais nešiojantiems vairuotojams sunku naudotis šiuo galinio vaizdo veidrodėliu, visada galima įjungti įprasto galinio vaizdo veidrodėlio režimą.