LAND ROVER DEFENDER

MODELS

KĖBULO TIPAI

Automobilio forma ir ilgis prisideda prie jo bendro funkcionalumo.

MODELIO VERSIJOS

Įvairios unikalios savybės kuria savitą kiekvienos modelio versijos išvaizdą ir stilių.

SPECIFIKACIJŲ PAKETAI

Kiekviename pakete numatytos papildomos specifikacijos ir išskirtinės savybės.

SPECIALAUS LEIDIMO MODELIO VERSIJOS

Išskirtinė automobilio interpretacija. Šie automobiliai gaminami ribotą laiką. Be to, pagaminamas ir ribotas tokių automobilių skaičius.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO VERSIJĄ

90
DEFENDER

DEFENDER 90 SE

Nuo € 68 ,950
Geresnis matomumas, kad ir kur važiuotumėte. Modelio versijos „Defender 90 S“ įranga ir toliau nurodyta įranga.
GLAUSTA INFORMACIJA APIE AUTOMOBILIO SPECIFIKACIJAS

GLAUSTA INFORMACIJA APIE AUTOMOBILIO SPECIFIKACIJAS

3.0D I6 200 PS AWD Auto MHEV

Galia (kW / AG)

147 / 200

Didžiausias greitis (km/h)

175

Greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h (s)

9,8
PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

IŠORĖ
  • „Premium“ klasės LED priekiniai žibintai, išskirtinio dizaino dienos žibintai
  • Priekiniai rūko žibintai
  • Automatinio priekinių žibintų aukščio reguliavimo funkcija
RATLANKIAI IR PADANGOS
  • 20 colių skersmens ratlankiai „Style 5094“
SALONAS
  • „Premium“ klasės salono apšvietimo sistema
SĖDYNĖS IR SALONO APDAILA
  • „Resist“ medžiaga aptrauktos 12 krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su atminties funkcija ir 2 kryptimis rankomis reguliuojamomis galvos atramomis
INFORMACIJA IR PRAMOGOS
  • 400 W garso sistema „MeridianTM“ su 10 garsiakalbių ir žemųjų dažnių garsiakalbiu
VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS
  • Paketas „Blind Spot Assist Pack“

SKAITYKITE DAUGIAU

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Informacija apie įkraunamąją hibridinę modelio versiją.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Pritaikykite savąjį „Land Rover Defender“ pagal asmeninius poreikius.
PRIEDŲ PAKETAI

PRIEDŲ PAKETAI

Rinkitės iš keturių paketų.

Sumontavus 22 colių skersmens ratlankius, didžiausias greitis yra 209 km/h (130 mph).

‡‡Kartu su elektriniu varikliu.

Sumontavus 20 colių skersmens ratlankius, didžiausias greitis yra 191 km/h (119 mph).

119 colių skersmens ratlankiai „Style 6009“ yra modelių su D300 ir P400e varikliais standartinės įrangos dalis.
2Centrinė daiktinė su porankiu yra modelių su P400e varikliais standartinės įrangos dalis.
3Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.
4Funkcija veikia tik su suderinamais išmaniaisiais telefonais. Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay. Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/intl/en_uk/auto/. „App Store“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekių ženklas.
„Google Play Store“ yra korporacijos „Google LLC“ prekių ženklas.

5Programėlė „Remote“ veikia naudojantis abonementinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Land Rover“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės. Programėlė veikia tik su suderinamais išmaniaisiais telefonais.

6Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Turint standartinį vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.

7Elektroninė pneumatinė pakabos sistema su adaptyviosios dinamikos sistema yra modelio versijos P400e standartinės įrangos dalis.

8Taikomi vietos teisės aktų reikalavimai. Jei akinius su bifokaliniais ar varifokaliniais lęšiais nešiojantiems vairuotojams sunku naudotis šiuo galinio vaizdo veidrodėliu, visada galima įjungti įprasto galinio vaizdo veidrodėlio režimą. Vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku. Kad būtų užtikrinamas saugumas, apžiūrėkite automobilio išorę patys. Taikomi vietinių teisės aktų reikalavimai.

7Kai kuriose rinkose automobilyje turi būti įtaisytas saulės spindulius skaidantis priekinis stiklas. Navigacijos sistemos nurodymai ant priekinio stiklo pateikiami tik tada, kai automobilyje įdiegta sistema „Pivi Pro“.

„Defender V8“ modelio versijų stogo apkrova yra 0 kg. Papildomai užsakomų priedų pasirinkimas yra ribotas. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, susisiekite su vietiniu „Land Rover“ pardavėju.

Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvius apdailos lygius, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat gali skirtis, priklausomai nuo automobilio įsigijimo šalies, pasirinkto variklio ir transmisijos.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su sistema „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.

Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui.

„Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.