LAND ROVER DEFENDER

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

IŠORĖS PAKETAI

Dar labiau pritaikykite savąjį „Defender“ visureigį su mūsų paruoštais išorės įrangos paketais.

PAKETAS „BRIGHT PACK“

Rinkitės šį paketą, jei norite papuošti savąjį „Defender“ visureigį „Noble Chrome“ stiliaus dugno apsaugomis priekyje ir gale bei „Ceres Silver“ spalvos grotelių apdailos elementu ir ženkleliais.
PAKETAS „BRIGHT PACK“
PAKETAS „EXTENDED BRIGHT PACK“
PAKETAS „BLACK PACK“
PAKETAS „EXTENDED BLACK PACK“

PRIEDAI IŠOREI

Kad „Defender“ visureigis taptų išties jūsų visureigiu.

DVYLIKA AKĮ TRAUKIANČIŲ VARIANTŲ

Rinkitės iš 12 kėbulo spalvos variantų*. Du iš jų – „Pangea Green“ ir „Gondwana Stone“ – įkvėpė senieji superkontinentai. Kitos galimos spalvos yra „Sedona Red“, „Lantau Bronze“, „Fuji White“, „Hakuba Silver“, „Eiger Grey“, „Santorini Black“, „Tasman Blue“, „Yulong White“, „Silicon Silver“ ir „Carpathian Grey“.

* Parodyti ne visi variantai. Priklauso nuo pasirinktos modelio versijos.

COLOUR

STOGO VARIANTAI

STOGO VARIANTAI

Su kokiais iššūkiais susidursite leidęsi į nuotykių kupiną kelionę? Rinkitės kietą, sulankstomą medžiaginį arba stumdomąjį panoraminį stogą.
RATLANKIŲ VARIANTAI

RATLANKIŲ VARIANTAI

Rinkitės iš 15 ratlankių dizaino variantų. Galimi keturi ratlankių dydžiai: 18, 19, 20 ir 22 colių. Taip pat galite rinktis akį traukiančius 18 colių skersmens „Gloss White“ spalvos plieninius ratlankius.

PRIEDŲ PAKETAI

Neribotos galimybės. Mėgaukitės jus supančiu pasauliu.

PASIRENKAMIEJI PAKETAI

PASIRENKAMIEJI PAKETAI


Suteikite savajam „Defender“ visureigiui daugiau pravažumo bekelės sąlygomis, pasirinkę vieną iš keturių priedų paketų, kurie leis pritaikyti šį modelį jūsų gyvenimo būdui ir nuotykių kupinoms kelionėms.

SAUGOS IR PAGALBINĖS SISTEMOS

Mūsų pagamintos pagalbinės automobilio vairavimo ir statymo sistemos yra skirtos jūsų saugumui ir itin malonioms kelionėms užtikrinti.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS


Įvairios „Defender“ visureigyje įdiegtos vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos, pavyzdžiui, paketai „Blind Spot Assist Pack“, „Driver Assist Pack“ ir 3D išorinių vaizdo kamerų sistema, užtikrina aukštesnį saugumo ir komforto lygį.

PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Mėgaukitės jus supančiu pasauliu. Savąjį „Defender“ visureigį galite pritaikyti pagal asmeninius poreikius ir gyvenimo būdą.

IŠORĖ

Suteikite savajam „Defender“ visureigiui dar daugiau galios, patvarumo ir patrauklumo. Į išorės priedų sąrašą įeina fiksuotos šoninės paminos ir matinės juodos („Matte Black“) spalvos plėvelė ant variklio dangčio.
IŠORĖ
DAIKTŲ GABENIMAS
VILKIMO ĮRANGA
PAKETAI TURINTIEMS AUGINTINIŲ

GAMINIŲ KOLEKCIJA „LIFESTYLE COLLECTION“

Į mūsų įrangos kolekciją „Above and Beyond Collection“ įeina įvairios technologijos ir įranga. Kiekvienas produktas įkūnija „Defender“ visureigio dvasią.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „LAND ROVER DEFENDER“ VERSIJOS

MODELIO „LAND ROVER DEFENDER“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
ACCESSORY PACKS

ACCESSORY PACKS

Rinkitės iš keturių paketų.
GALERIJA

GALERIJA

Mūsų automobiliuose visada juntamas dėmesys smulkmenoms.

** Modelio versijose „Defender 110“ ir „Defender 130“ sumontavus bekelei skirtas padangas. Negalima rinktis modelio versijai „Defender V8“. „Defender V8“ modelio versijų dinaminė stogo apkrova yra 0 kg.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio versijos ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.