IŠBANDYTA RAUDONOJO KRYŽIAUS EKSPERTŲ

PASIRENGĘS PADĖTI VYKDYTI HUMANITARINĘ VEIKLĄ BET KUR

Tarptautinės Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio draugijų federacijos (IFRC) visureigių ekspertai išbandė „Defender“ dar prieš jam pasirodant rinkoje.


Jie norėjo patikrinti, ar atgimusi legenda yra tinkama remti humanitarinę veiklą sunkiausiai pasiekiamose pasaulio bendruomenėse. IFRC automobilių parko specialistai atsakymą gavo Dubajuje.


Nuo dykumos kopų iki vingiuoto asfalto jie patyrė, kaip užtikrintai valdomas ir patogus visureigis įveikė aukščiausią Jungtinių Arabų Emyratų kalną.

IFRC atstovas Iliras Caushajus džiaugėsi, kad „Defender“ išlaikė visus testus. Jis sakė: „Raudonasis Kryžius kasmet padeda milijonams žmonių, patekusių į krizes, ir dirba beveik visose pasaulio šalyse. Veikiame sunkiausiai pasiekiamose žemės vietose, dažnai dirbame labai sudėtingoje vietovėje, todėl mūsų komandos turi sugebėti susidoroti su viskuo.“


IFRC automobilių parko ekspertai išbandė „Defender“ minkštame smėlyje tarp dykumoje esančių kopų, kur prototipo modelis nesunkiai įveikė stačias įkalnes, sudėtingus šoninius nuolydžius ir aklas įkalnes, kurios būdingos regiono bekelei.

Esant aukštesnei nei 40 °C temperatūrai, kitas kelionės tikslas buvo Jebel Jais greitkelio vingiai. „Defender“ pademonstravo savo patogumą kelyje ir manevringumą, įveikdamas beveik 2 000 m aukštį.


Dubajus buvo tinkama vieta tęsti „Defender“ partnerystę su Raudonuoju Kryžiumi. Šie santykiai užsimezgė 1954 m., kai specialiai pritaikytas „Land Rover“ serijos automobilis buvo pradėtas naudoti regione kaip mobilioji ambulatorija.

TĘSKITE ATRADIMUS

„DEFENDER 130“

„DEFENDER 130“

Laisvė visiems. Aštuonios vietos bendram tyrinėjimui.
KARALIENĖS „DEFENDER“ TARNYBOJE

KARALIENĖS „DEFENDER“ TARNYBOJE

Su Britanijos Raudonuoju Kryžiumi keliaujate bet kur.