KARALIENĖS „DEFENDER“ AKTYVIOJE TARNYBOJE

SU BRITŲ RAUDONUOJU KRYŽIUMI KELIAUJATE BET KUR

Raudonojo Kryžiaus įgulos kartu su „Defender“ vykdo aktyvią tarnybą Šiaurės Velse ir padeda žmonėms sunkiai pasiekiamose bendruomenėse, pavyzdžiui, Snoudonijos kalnuose, Leino pusiasalyje ir Anglesio saloje.


JLR Didžiosios Britanijos Raudonajam Kryžiui padovanojo jų perdarytą „Defender 130“ Jos Didenybės Karalienės Elžbietos II platininio jubiliejaus proga.

Bendradarbiaujant su Didžiosios Britanijos Raudonuoju Kryžiumi, kurio globėja 70 metų buvo karalienė, „Defender 130“ pritaikytas pagal JLR modernios prabangos principus, įtraukiant pažangias ryšio funkcijas.


Patobulinta 4G ryšio antena užtikrina patikimą ir stiprų signalą visur, o tai labai svarbu Velso pakrantėje, kur yra kalnuotas reljefas ir atokios vietovės.

Yra įmontuotas telefonas, VHF ryšio radijas ir patobulinta telematika su GPS sekimo funkcija. Ant stogo įrengta saulės energijos sistema įkrauna papildomą bateriją, kad išjungus variklį būtų galima įjungti priedus.


Įrengta stalčių sistema leidžia komandoms gabenti antklodes, maistą ir pirmosios pagalbos reikmenis. Dėl įmontuoto katilo įgula gali net pasigaminti arbatos.

TĘSKITE ATRADIMUS

„DEFENDER 130“

„DEFENDER 130“

Laisvė visiems. Aštuonios vietos bendram tyrinėjimui.
HUMANITARINĖ VEIKLA

HUMANITARINĖ VEIKLA

Ant žemės paviršiaus krizės metais.