HUMANITARINĖ VEIKLA

ANT ŽEMĖS PAVIRŠIAUS KRIZĖS METAIS

Italijos Raudonojo Kryžiaus komandos pasikliovė „Defender“, kai šaltą ir šlapią žiemą dėl „Covid-19“ sukeltos pandemijos Romos benamių gyvenimas tapo dar sunkesnis.


Komanda buvo pasiruošusi padėti – Italijos Raudonojo Kryžiaus „Defender 110“ automobiliu su karštu maistu, šiltais drabužiais ir medicininėmis priemonėmis. Keliaudami po miestą, jie siūlė pagalbą žmonėms, kuriuos rado prisiglaudusius alėjose ir parduotuvių prieigose.


Parama benamiams Romoje buvo tik vienas iš būdų, kuriais „Defender“ padėjo vietos Raudonojo Kryžiaus komandoms padaryti poveikį beprecedenčių iššūkių visame pasaulyje metais.


Krizės metu įkvepiantys humanitarai dirbo trijuose žemynuose, kovodami su stichinėmis nelaimėmis, „Covid-19“ apribojimais ir skubiomis medicininėmis situacijomis.

Australijos Raudonasis Kryžius suteikė paramą daugiau nei 36 000 žmonių, dalyvavusių atkūrimo programoje po niokojančių krūmynų gaisrų. „Defender“ visureigiai padėjo jiems rengti pratybas, kad žmonės būtų pasiruošę būsimoms ekstremalioms situacijoms, ir teikti psichologinę pagalbą tiems, kurie pandemijos metu buvo priverstinai karantinuojami viešbučiuose.


Meksikos Raudonasis Kryžius surengė gyvybę gelbstinčius mokymus atokiose bendruomenėse, gyvenančiose toli nuo gelbėjimo tarnybų. Savanoriai ir darbuotojai per dieną įveikė 400 km sudėtingu reljefu, kad suteiktų gyvybiškai svarbių pirmosios pagalbos žinių ir įrangos.

Jungtinės Karalystės „Defender“ visureigiai per „Covid-19“ išvežiojo maisto dėžes atokiose vietovėse izoliuotoms šeimoms. Jie taip pat pristatė asmenines apsaugos priemones iš Škotijos žemyninės dalies ir padėjo visoje šalyje užtikrinti vakcinaciją.


Visą tą laiką Raudonojo Kryžiaus komandos visoje Jungtinėje Karalystėje vis dar reagavo į ekstremalias situacijas, pavyzdžiui, namų gaisrus, žiemos audrų padarytą žalą ir potvynius.


JLR suteikė 267 „Defender“ visureigius ir kitas transporto priemones, kad padėtų visame pasaulyje reaguoti į „Covid-19“.

TĘSKITE ATRADIMUS

„DEFENDER 110“

„DEFENDER 110“

Susipakuokite ir keliaukite bet kur. Pasirenkamos trečiosios eilės sėdynės ir rimtos galimybės.
IŠBANDYTA RAUDONOJO KRYŽIAUS EKSPERTŲ

IŠBANDYTA RAUDONOJO KRYŽIAUS EKSPERTŲ

Pasirengęs padėti vykdyti humanitarinę veiklą bet kur.