Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

Skaitmeninė priežiūros istorija

SKAITMENINĖ PRIEŽIŪROS ISTORIJA (SPI)

Mažiau popierių - Land Rover Skaitmeninė priežiūros istorija (SPI)

Trūkstami antspaudai, susiglamžiusios sąskaitos ar pamestos priežiūros knygelės - visa tai jau praeitis, nes Land Rover pristato naują skaitmeninės priežiūros įrašų programą. Tai patogus būdas saugoti savo Land Rover automobilio priežiūros istoriją.

Priežiūros įrašai - visada laiku

Land Rover skaitmeninės priežiūros įrašuose automatiškai atsiras visa informacija apie jūsų automobilių serviso priežiūrą ir bus jums pasiekiama kiaurą parą. Land Rover įgaliotieji priežiūros centrai raportuoja visą informaciją automatiuzuotai į SPI programą, ir net jei pametėte serviso aptarnavimų knygelę, visa informacija bus preinama SPI sistemoje.

SPI galima automobiliams, pagamintiems nuo 2013 m. spalio 1 dienos. 


Kaip tai veikia:


1. Kviečiame atsiimti savo individualų automobilio kodą iš savo artimiausio atstovo. Šio kodo pagalba jūs susiesite savo ir automobilio informaciją.

2. Prašome atminti, kad individualus kodas keičiasi kiekvieną kartą atliktus aptarnavimą servise. Jūsų asmeninė informacija išlieka nepakitusi, net jei keičiasi kodas.

3. Naujausi jūsų automobilių serviso įrašai prieinami visą parą su jūsų asmeniniu slaptažodžiu. Jūsų artimiausias atstovas su džiaugsmu patars dėl SPI.

Peržiūrėkite Land Rover Skaitmeninės priežiūros įrašų programą

Raskite artimiausią atstovą

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover