Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

SAVININKO PRIVILEGIJOS

Įsigyję Land Rover, Jūs tampate išskirtinės šeimos nariu su asmeninėmis privilegijomis.

OFICIALŪS SERVISO CENTRAI

Tik įgalioti Land Rover atstovai gali suteikti tinkamą techninę pagalbą, atlikti periodinius aptarnavimus užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą.

Artimiausia atstovybė

AKSESUARAI

Personalizuokite savo Land Rover įvairiais aksesuarais, sukurtais specialiai jūsų modeliui ir pagamintais laikantis tų pačių kokybės standartų, kaip ir jūsų automobilis.

Rinkitės iš gamintojo katalogo (anglų k.)

PAGALBA KELYJE

Įvykus eismo įvykiui ar gedimui, pas jus atvyks kvalifikuoti technikai ir, esant poreikiui, suorganizuosime bei apmokėsime jūsų tolesnę kelionę.

Sužinokite daugiau

BREXIT

2020 m. Sausio 31 d. Jungtinė Karalystė oficialiai paliko Europos Sąjungą ir pradėjo pereinamąjį laikotarpį, per kurį bus susitarta dėl naujų prekybos susitarimų tarp Didžiosios Britanijos ir Europos sąjungos. „Land Rover“ norėtų nuraminti Lietuvos klientus, kad jiems neturėtų kilti rūpesčių dėl „Land Rover“ pirkimo ar įsigijimo, atsižvelgiant į šiuos pakeitimus.

Sužinokite daugiau

GYVENIMO BŪDUI PRITAIKYTŲ AKSESUARŲ KOLEKCIJOS

STILIUS

STILIUS

Rafinuoti akcentai sukuria dar veržlesnio ir prabangesnio automobilio įvaizdį - rinkitės iš autentiškų Land Rover aksesuarų.

KELIAUJANT

KELIAUJANT

Tyrinėjate savo kraštą? Kertate žemynus? Apsirūpinkite nuotykiams su mūsų bagažo vežimui, priekabų tempimui skirta ir daugybei kitų paskirčių pritaikyta įranga.

LAISVALAIKIUI

LAISVALAIKIUI

Sukurkite išskirtinį SUV automobilį, pasitelkdami šią patvarią įrangą. Jeigu jūs esate dviratininkas, banglentininkas, buriuotojas arba raitelis, ši kolekcija yra jums.

GAMTOJE

GAMTOJE

Apsaugokite jūsų Land Rover nuo akmenukų ir purvo poveikio, taip pat nuo purvinų batų. Su šiais aksesuarais būkite pasiruošę visuomet – nesvarbu, kokius iššūkius jums parengė gamta.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover