APDAILOS VARIANTAS „SV BESPOKE“

JŪSŲ VIZIJOS ĮKŪNIJIMAS

ĮSPŪDINGAS AUTOMOBILIS, PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Ieškantiems išskirtinio individualumo ir prabangos siūlome automobilių gamybos pagal individualų užsakymą paslaugą „SV Bespoke“. Įkvėpti neribotų galimybių, susikomplektuokite jūsų asmenybę atspindintį „Range Rover“ visureigį. Jūsų vizija yra mūsų vizija.

JUS DŽIUGINANTI SPALVA

Ieškantiems ryškių, asmeninį stilių atspindinčių spalvų siūlome „SV Bespoke“ komplektacijos dažus, „SV Bespoke Premium“ spalvų paletę ir išskirtinę dažų gamybos pagal pateiktą spalvos pavyzdį paslaugą „SV Bespoke Match to Sample“.

„SV Bespoke Premium“ spalvų paletę sudaro 14 papildomai atrinktų spalvų (įskaitant elegantiškąją „Constellation Blue“ ir paslaptingąją „Ligurian Black“), kurios gali būti derinamos su žvilgia („Gloss“), o kai kurios spalvos – ir su matine („Satin“) apdaila.

Užsisakius dažų gamybos pagal pateiktą spalvos pavyzdį paslaugą „SV Bespoke Match to Sample“, įgyvendinami net ir itin unikalūs reikalavimai. Jūsų „Range Rover“ visureigis gali būti nudažytas bet kokia jūsų pasirinkta spalva, todėl jis gali būti toks pat unikalus, kaip ir jus supantis pasaulis. Išskirtinai originalus. Atspindintis jūsų stilių.

PAGAL JŪSŲ POREIKIUS PRITAIKYTA MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER SPORT“. JŪSŲ ISTORIJA

Pažymėkite savo visiškai originalų kūrinį pačių pasirinktais užrašais ir simbolika, pavyzdžiui, šeimos herbu ar asmeninės mūzos inicialais... Leiskitės įkvepiami ir susikurkite vienetinius modelio versijos „Range Rover Sport“ apdailos elementus.

„SV BESPOKE“ KOMPLEKTACIJOS AUTOMOBILIAI

NAUJASIS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS

NAUJASIS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS

Jūsų asmeninė „Range Rover“ automobiliams būdingos prabangos ir pritaikomumo individualiems poreikiams interpretacija.
ŠIO AUTOMOBILIO SAVYBĖS

UŽSISAKYKITE „SV“ KOMPLEKTACIJOS VISUREIGĮ

Džiaukitės kūrybos laisve ir susikomplektuokite asmeninį skonį atspindintį visureigį su specializuotojo SV centro komandos atrinktomis spalvomis, medžiagomis ir dizaino variantais.