NAUJASIS „SV BESPOKE“ KOMPLEKTACIJOS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS

NAUJASIS „SV BESPOKE“ KOMPLEKTACIJOS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS

JŪSŲ ASMENINĖ „LAND ROVER“ AUTOMOBILIAMS BŪDINGOS PRABANGOS IR PRITAIKOMUMO INDIVIDUALIEMS POREIKIAMS INTERPRETACIJA

TIK JUMS BŪDINGAS STILIUS IR LEGENDINĖ MŪSŲ UŽTIKRINAMA KOKYBĖ

Nesvarbu, ar vairuosite jį patys, ar jame važiuosite kaip keleivis – netruksite pastebėti, kad naujasis elegantiško stiliaus „Range Rover“ visureigis itin lengvai pritaikomas pagal asmeninius poreikius. Tai pastebima kiekvienoje smulkmenoje – nuo apdailos elementų iki kruopščiai atrinktų medžiagų.

ELEGANTIŠKAS JŪSŲ STILIŲ ATSPINDINTIS IŠORĖS DIZAINAS

22 colių skersmens „SV Bespoke“ komplektacijos „Satin Black“ spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su kontrastinga „Diamond Turned“ apdaila ar 23 colių skersmens „SV Bespoke“ komplektacijos „Gloss Dark Grey“ spalvos lengvojo lydinio ratlankiai su kontrastinga „Silver“ apdaila – renkatės jūs, ir tai tik pirmasis žingsnis pagal individualų užsakymą gaminamo visureigio link.

PAGAL JŪSŲ UŽSAKYMĄ PAGAMINTAS SALONAS IR JOKIŲ KOMPROMISŲ

Įsėdus į naująjį „Range Rover“ visureigį, dėmesį atkreips išskirtiniai jūsų pačių pasirinkti ir suderinti apdailos elementai. „SV Bespoke“ komplektacijos „Ebony“ spalvos koreguota oda aptrauktas sėdynes lengva derinti su kitų spalvų apdailos elementais, taip pat su „SV Bespoke“ komplektacijos „Natural Brown Walnut“ ar „Natural Ecru Walnut“ spalvų natūralios medienos apdaila.

Rinkitės medienos ir odos vairo apdailą, taip pat tekstilinius kilimėlius iš „SV Bespoke“ katalogo ir susikomplektuokite jūsų stilių atspindintį automobilio saloną.

PRITAIKYKITE NAUJĄJĮ „RANGE ROVER“ VISUREIGĮ PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Pasirinkite norimą savojo „Range Rover“ visureigio įrangą ir stilių.