Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

TECHNOLOGIJOS

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

VAIRAS

Ant vairo yra įrengti jutikliniai jungikliai, kurie yra nematomi, kol neįsižiebia. Vieną iš šių jungiklių galima programuoti įvairioms funkcijoms valdyti ir taip pritaikyti individualiems poreikiams.

PRAMOGŲ SISTEMA GALINIŲ SĖDYNIŲ ZONOJE

Papildomai užsakomą pramogų sistemą, integruojamą galinių sėdynių zonoje, sudaro du 8 colių įstrižainės ekranai, įrengti priekinių sėdynių galvos atramų galinėje dalyje, arba 10 colių įstrižainės didelės raiškos jutikliniai ekranai, įrengti sėdynėse. Sistemą taip pat sudaro belaidės ausinės ir nuotolinio valdymo pultelis, USB ir HDMI prievadai, leidžiantys prijungti įvairius prietaisus.

BALSO ATPAŽINIMO FUNKCIJA

„Range Rover“ automobiliuose įdiegta išmanioji balso atpažinimo funkcija leidžia atlikti įvairias užduotis, neatitraukiant akių nuo kelio. Pavyzdžiui, galėsite pasirinkti norimą radijo stotį arba paskambinti į namus.

PRIE ELEKTROS TINKLO JUNGIAMAS HIBRIDINIS AUTOMOBILIS (PHEV)

PRIE ELEKTROS TINKLO JUNGIAMAS HIBRIDINIS AUTOMOBILIS (PHEV)

Toks pat našus ir savo techninėmis savybėmis bei išvaizda kitoms modelio versijoms nenusileidžiantis prie elektros tinklo jungiamas hibridinis automobilis (PHEV) yra varomas pažangiausios mūsų iki šiol sukurtos pavaros sistemos, su kuria išmetamo CO2 kiekis siekia vos 64 g/km.

ALIUMININIS KĖBULAS

Lengvesnis, tvirtesnis ir tvaresnis monokoko tipo pažangusis kėbulas yra itin patvarus ir rafinuotas bei išlaiko tokius pat bekelės sąlygomis patiriamus krūvius, kaip ir visi kiti „Land Rover“ automobiliai.

Programėlė „Land Rover IGUIDE“ (JAU GREITAI)

Programėlė „Land Rover iGuide“ yra pagrįsta naujausia papildytosios realybės technologija, leidžiančia paprastai paaiškinti visas naudotojui aktualias automobilio funkcijas ir valdymo sistemas. Be to, ji naudojama kaip mobilusis instrukcijų vadovas, taigi visada po ranka turėsite atsakymus į visus klausimus.

TECHNINĖS SAVYBĖS

GREIČIO MAŽINIMO SISTEMA

Greičio mažinimo sistema kontroliuoja elektroninę pneumatinę pakabą, kad sumažintų aerodinaminį pasipriešinimą ir degalų sąnaudas važiuojant kreiseriniu greičiu, t. y. pasiekus 105 km/h greitį, sumažina automobilio aukštį 15 mm, palyginti su automobilio aukščiu įprastomis sąlygomis.

REŽIMAS „EV“

Itin talpus „Range Rover“ automobilio akumuliatorius leidžia važiuoti naudojant tik elektrinį variklį. Jei norite daugiau galios arba jei sumažėja akumuliatoriaus įkrovos lygis, sistema įjungia benzininį variklį. Sistema veikia automatiškai. Be to, vairuotojas gali rinktis iš trijų važiavimo režimų, kad energija būtų naudojama optimaliai.

REŽIMAS „DYNAMIC“

Ši sistemos „Terrain Response“ funkcija didina pakabos standumą ir užtikrina dinamiškesnį vairavimą. Mėgaukitės patikimu ir stabiliu vairavimu bei maksimaliu važiavimo malonumu.

REŽIMAS „COMFORT“

Ši sistemos „Terrain Response“ funkcija užtikrina aukščiausią patogumo kelyje lygį, suderindama pakabos nuostatas sklandesniam važiavimui.

PAJĖGUMAS

DVEJOPO DIAPAZONO PAVARŲ DĖŽĖ

Papildomos žemesnės pavaros gali būti itin naudingos sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, važiuojant bekele ar velkant priekabą (automobilį). Dvejopo diapazono pavarų dėžės sistema tokiais atvejais užtikrina tikslų greitį ir kontrolę.

SISTEMA „LOW TRACTION LAUNCH“

Sistema „Low Traction Launch“, užtikrinanti optimalią sukimo momento kontrolę pajudant iš vietos, didina pajėgumą esant slidžiai dangai, pavyzdžiui, ant šlapios žolės, sniego ar ledo.

PAŽANGIOJI SISTEMA „ADVANCED TOW ASSIST“

Pažangioji sistema „Advanced Tow Assist“ su rotaciniu valdikliu „Terrain Response 2“ padeda valdyti priekabos važiavimo kryptį, važiuojant atbulomis. Papildomai užsakoma sistema, kontroliuodama automobilio vairavimą, užtikrina norimą priekabos važiavimo trajektoriją.

SISTEMA „HILL DESCENT CONTROL“

Patentuota „Land Rover“ sistema „Hill Descent Control“ (HDC) yra standartinė savybė. Ji padeda vairuotojui saugiau leistis sudėtingomis nuokalnėmis. Tai pasiekiama išlaikant pastovų greitį ir įjungiant skirtingų ratų stabdžius.

STANDARTINĖS VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS

AVARINIAI STABDŽIAI

Nustačius galimą priekinio susidūrimo pavojų, rodomas įspėjimas, suteikiant laiko imtis atitinkamų veiksmų. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, siekdama sušvelninti galimo susidūrimo pasekmes.

SISTEMA „LANE DEPARTURE WARNING“, ĮSPĖJANTI APIE NUKRYPIMĄ NUO VAŽIUOJAMOSIOS KELIO DALIES

Ši sistema padeda užtikrinti didesnį kelionių saugumą. Sistema „Lane Departure Warning“ nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo važiuojamosios kelio dalies, ir įspėja vairuotoją, įjungdama vaizdinį įspėjamąjį signalą ir vairo vibraciją.

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO PRIEKIU IR GALU SISTEMA

Dar labiau palengvina manevravimą. Įjungus atbulinės eigos pavarą, įsijungia priekiniame ir galiniame buferyje esantys jutikliai. Statant automobilį, jutikliniame ekrane pateikiama vaizdinė informacija, o garso signalai padeda įvertinti atstumą iki artimiausių kliūčių.

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA „CRUISE CONTROL“ IR GREIČIO RIBOTUVAS

Pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control“ su greičio ribotuvo funkcija leidžia išlaikyti esamą automobilio greitį nespaudžiant greičio pedalo, taigi ši sistema neleis pervargti. Greičio ribotuvas taip pat leidžia iš anksto nustatyti didžiausią greitį.

VAIRUOTOJUI SKIRTI PAGALBINIAI PAKETAI

PAKETAS „DRIVE“

Papildomai užsakomas paketas „Drive Pack“ leidžia naudotis įvairiomis funkcijomis, užtikrinančiomis Jūsų saugumą ir informuotumą, įskaitant vairuotojo būsenos stebėjimo sistemą „Driver Condition Monitor“, nematomos zonos stebėjimo sistemą „Blind Spot Monitor“, kelio ženklų atpažinimo sistemą ir adaptyvųjį greičio ribotuvą.

PAKETAS „DRIVE PRO PACK“

Be pakete „Drive Pack“ numatytų technologijų, pakete „Drive Pro Pack“ yra numatyta sistema „Lane Keep Assist“, padedanti nenukrypti nuo važiuojamosios kelio dalies, nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“ ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ su pagalbos spūstyse funkcija „Queue Assist“ ir greito avarinio stabdymo sistema.

PAKETAS „PARK“

Šiame pakete yra numatyta pagalbinė automobilio statymo sistema, nustatanti atstumą 360° spinduliu, ir gale įrengta eismo stebėjimo sistema, užtikrinanti maksimalų pasitikėjimą savimi manevruojant ankštose erdvėse. Sistema „Clear Exit Monitor“ įspėja gale esančius keleivius apie artėjančias transporto priemones, prieš jiems išlipant iš automobilio.

PAKETAS „PARK PRO“

Be pakete „Park Pack“ numatytų technologijų, pakete „Park Pro“ yra numatyta pagalbinė automobilio statymo sistema „Park Assist“, padedanti įvairuoti automobilį į tinkamą stovėjimo vietą ir taip palengvinanti automobilio statymą lygiagrečiai bei statmenai.

KOMFORTAS

ŠILDOMOS IR VĖSINAMOS SĖDYNĖS

Pirkėjai gali rinktis šildomas ir vėsinamas priekines bei galines sėdynes, užtikrinančias optimalų patogumo lygį, nepriklausomai nuo temperatūros. Pasirinkę šį įrangos variantą, Jūs ir Jūsų keleiviai galėsite nepriklausomai nustatyti norimą temperatūrą savo zonoje.

IŠIMAMA KELEIVIO SĖDYNĖ

Su šia funkcija priekinę keleivio sėdynę paslinksite į priekį vienu mygtuko paspaudimu, atlaisvindami erdvę ir pagerindami matomumą gale važiuojančiam keleiviui.

ŠALDYTUVAS CENTRINĖJE DAIKTINĖJE

Papildomai užsakomas šaldytuvas centrinėje daiktinėje, esančioje salono priekyje, leis mėgautis šaltais gėrimais kada panorėjus. Jame telpa iki keturių 500 ml talpos buteliukų. Šaldytuve išlaikoma 5 °C temperatūra.

PATOBULINTA SPECIFINIŲ FUNKCIJŲ APŠVIETIMO SISTEMA

Gale važiuojantys keleiviai gali rinktis iš dviejų apšvietimo variantų: ryškios baltos šviesos ir šiltos baltos šviesos. Abiejų variantų šviesos ryškumas yra reguliuojamas. Pirmasis variantas labiau tinka darbui ir daug dėmesio reikalaujančiai veiklai, o antrasis – kuria atpalaiduojantį, natūralų apšvietimą.

KETURIŲ ZONŲ KLIMATO KONTROLĖS SISTEMA

Keturių zonų klimato kontrolės sistema didina patogumo lygį kelionėse, nes leidžia reguliuoti temperatūrą, oro srauto kryptį ir intensyvumą. Ši sistema leidžia atskirai reguliuoti vairuotojo, priekyje važiuojančio keleivio ir galinių keleivių sėdynių zonų temperatūrą. Pasirinkus šią sistemą, B statramsčiuose įrengiamos papildomos vėdinimo angos.

RYŠYS SU APLINKINIU PASAULIU

„Range Rover“ automobiliuose įrengiama iki septynių USB prievadų, įkrovimo ir duomenų perdavimo lizdų, HDMI jungčių, 12 V maitinimo lizdų. Taigi, visi keleiviai turi galimybę naudotis pramoginėmis technologijomis – planšetiniais kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais ar kitais prietaisais.

NUOTOLINIU BŪDU VALDOMA AUTOMOBILIO ŠILDYMO SISTEMA

Ši pažangi nuotoliniu būdu valdoma sistema su septynių parų laikmačiu gali sušildyti arba išvėdinti automobilio saloną. Visada dar prieš įsėsdami į automobilį žinosite, kad temperatūra salone yra tinkama.

JUDESIU VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

Judesiu valdomas bagažinės dangtis leidžia vairuotojui atidaryti ir uždaryti dangtį nė nepaliečiant automobilio ar valdymo pultelio. Elektroniniu būdu valdomą sistemą sudaro du jutikliai, įtaisyti abiejuose automobilio šonuose. Tiesiog pajudinkite koją po vienu iš jutiklių ir dangtis atsidarys.

ŠVELNAUS DURELIŲ UŽDARYMO MECHANIZMAS

„Range Rover“ automobiliuose taip pat gali būti įrengiamas papildomai užsakomas švelnaus durelių uždarymo mechanizmas, fiksuojantis priekines ir galines dureles. Mechanizmas kontroliuoja durelių užsivėrimą paskutinius 6 mm, užtikrindamas švelnų priekinių ir galinių durelių uždarymą.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover