Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Papildomai užsakomos savybės galimos ne su visais modeliais. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, susisiekite su savo „Land Rover“ atstovu.

PASIRENKAMIEJI PAKETAI

PRIEDAI IŠOREI

INTERJERAS

DAUGIAVIETĖ NEIŠARDOMA SĖDYNĖ GALE

„Range Rover“ automobilių oda aptrauktos sėdynės yra išties patogios ir universalios. Elektra atlošiamos sėdynės turi išmanaus nulenkimo funkciją, leidžiančią nulenkti ir perstatyti sėdynes, esančias bagažo erdvėje. Nuo šiol keliauti bus dar patogiau, nes pirkėjai gali rinktis šildomas ir vėsinamas sėdynes.

„EXECUTIVE“ KLASĖS GALINĖS SĖDYNĖS

Itin prabangios galinės sėdynės su platesne ir gilesne sėdimąja dalimi yra neįtikėtinai patogios. Elektra valdomas centrinis porankis harmoningai dera prie dviejų kraštinių keleivių sėdynių, sukurdamas prabangų keturių sėdynių salono įspūdį. Jei pageidaujate dar didesnio lankstumo, nulenkite „Executive“ klasės galines sėdynes į priekį ir padidinkite bagažo erdvę.

APDAILOS VARIANTAI

Rinkitės vieną iš septynių apdailos variantų, įskaitant „Kalahari“, „Argento Pinstripe“, „Satin Straight Walnut“ ir „Black Burr Ash“.

SĖDYNĖS

„Range Rover“ automobilių sėdynės, suprojektuotos ir sukurtos daugiausia dėmesio skiriant patogumui, gali būti aptrauktos įvairaus stiliaus oda ar tekstile. Sėdynių funkcionalumas buvo patobulintas numatant tokias detales kaip papildomai užsakomos pečių atramos ir karštų akmenų masažo funkcija.

SALONO SPALVŲ DERINIAI

„Range Rover“ automobilių salonai įkūnija visa, kas yra geriausia šiuolaikiniame pasaulyje. Medienos apdailos šiluma, įspūdingi metaliniai apdailos elementai ir minkšta oda kuria namų jaukumo pojūtį. Didelis spalvų ir aukščiausios kokybės sėdynių medžiagų pasirinkimas leis priderinti automobilį pagal kiekvieno pirkėjo skonį.

SALONO PAKETAI

„Range Rover“ automobiliams yra numatyta daug papildomos įrangos variantų. Nuo pramoginių paketų iki paketo „Connect Pro Pack“ su 4G belaidžiu ryšiu bei paketo „Smartphone Pack“, leidžiančio su automobilio sistemomis sinchronizuoti daugelį išmaniųjų telefonų, – tinkamą paketą ras kiekvienas.

„LAND ROVER“ ĮRANGA: PRIEDAI

SISTEMA „CLICK AND GO“

Ši daugiafunkcė sistema gali būti tvirtinama tarp galvos atramos kojelių ir yra pateikiama su laikikliais planšetiniam kompiuteriui, krepšiams bei striukėms.

NULEIDŽIAMOS ŠONINĖS PAMINOS

Šios gerai apgalvotos ir praktiškos paminos, subtiliai paslėptos po slenksčiais, kai jų nereikia, padeda lengviau įsėsti į automobilį ir išlipti iš jo.

STOGO BAGAŽINĖS

Rinkitės iš stogo priedų, tokių kaip dviračių laikikliai, vandens sporto inventoriaus laikikliai ir sporto įrangos bagažinės, ir mėgaukitės lanksčiomis daiktų vežimo galimybėmis.

PAKETAS „PET PACK“

Rinkitės iš įvairių paketo „Pet Pack“ variantų ir kiekvienoje kelionėje užtikrinkite tiek savo augintinių saugumą ir komfortą, tiek automobilio salono apsaugą.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover