Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

DIZAINAS

TECHNOLOGIJOS

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

Informacijos ir pramogų sistema „InControl Touch Pro Duo“ atrodo ir veikia kitaip nei kitos panašaus pobūdžio sistemos. Sistema „Touch Pro Duo“, pagrįsta intuityviosiomis ir pažangiosiomis integruotomis technologijomis, leidžia peržiūrėti neįtikėtinai didelį informacijos ir pramoginio pobūdžio turinio kiekį bei sudaro galimybes pasiimti viską iš kiekvienos kelionės.

INOVACIJOS

„Range Rover“ automobiliuose įrengiamų rafinuotų ir ekonomiškų variklių pasirinkimas užtikrina išskirtines galimybes. Rinkitės iš pažangiųjų benzininių ir dyzelinių variklių arba išbandykite naująją prie elektros tinklo jungiamą hibridinę modelio versiją (PHEV) su pažangiausia iki šiol mūsų suprojektuota pavaros sistema.

RAFINUOTAS NAŠUMAS

Kruopščiai suprojektuotų technologijų paketas, įskaitant sistemą „Terrain Response 2“ su dinaminiu režimu, leis mėgautis patikimu vairavimo pojūčiu, nepriklausomai nuo kelio ir kitų sąlygų.

SAVYBĖS BEKELĖS SĄLYGOMIS

„Range Rover“ – automobilis, kuriame dera prabanga ir rafinuotumas bei visame pasaulyje gerai žinomas pajėgumas bet kokiomis sąlygomis – nenustoja pirmauti. Neįtikėtinas automobilio galimybes bekelės sąlygomis užtikrina visų varančiųjų ratų (AWD) sistema ir išskirtinės, pažangiosios visų tipų kelio dangai pritaikytos technologijos.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS

„Range Rover“ sportiniuose visureigiuose diegiamos standartinės ir papildomai užsakomos technologijos leis ne tik be vargo laviruoti miesto eisme, bet ir užtikrins dar didesnį Jūsų ir keleivių saugumą. Kiekviena sistema yra suprojektuota ir sukurta tam, kad galėtumėte dar labiau mėgautis savo automobiliu.

KOMFORTAS

„Range Rover“ automobilio salone įrengtos naujo tipo priekinės ir galinės sėdynės, užtikrinančios keturių vietų salonui būdingą patogumo lygį bei penkių vietų salono universalumą. Didesnį patogumą garantuoja papildomai užsakoma keturių zonų klimato kontrolės sistema ir salono oro jonizavimo sistema. Garso sistema „Meridian™“ ir konfigūruojamas salono apšvietimas padės atsipalaiduoti.

UNIVERSALUMAS

PATOGUMAS

PAJĖGUMAS

TECHNINĖS SAVYBĖS

TVARUMAS

IŠMANIOJI PALEIDIMO (IŠJUNGIMO) SISTEMA

Visose „Range Rover“ automobilių pavaros sistemose yra integruotos išmetamo CO2 kiekį mažinančios technologijos. Pažangi išmanioji paleidimo (išjungimo) sistema mažina sunaudojamų degalų kiekį, o ECO režimas, automatiškai valdydamas įvairias funkcijas, pavyzdžiui, atlaisvindamas greičio pedalą, perjungdamas pavaras ar išjungdamas šoninio vaizdo veidrodėlių šildymą, užtikrina našesnį „Range Rover“ automobilių eksploatavimą.

ALIUMININĖ KONSTRUKCIJA

Iki XX procentų „Range Rover“ automobilių konstrukcijos sudaro perdirbamos medžiagos, gaunamos gaminant kėbulo lakštus. Dėl to stipriai pagerėja techninės automobilio savybės ir sumažėja per visą eksploatavimo laikotarpį išmetamo CO2 kiekis.

DĖMESYS VISAM EKSPLOATAVIMO LAIKOTARPIUI

Esame pasiryžę gaminti automobilius iš tvaresnių medžiagų, kad būtų pagaminama kuo mažiau atliekų ir sunaudojama kuo mažiau gamtinių išteklių. Taigi, „Range Rover“ automobiliai yra suprojektuoti taip, kad 85 procentus jų gamybai sunaudotų medžiagų būtų galima perdirbti, o 95 procentus – panaudoti pakartotinai.

SAUGUMAS

ISOFIX

ISOFIX fiksavimo taškai, įrengti galinėse sėdynėse, leidžia lengviau įtaisyti vaikiškas kėdutes. Be to, jie užtikrina patikimesnę vaikiškos kėdutės fiksaciją ir didesnį saugumo lygį.

ORO PAGALVĖS

„Range Rover“ automobiliuose įrengta vairuotojo ir keleivių saugos pagalvių sistema užtikrina patikimą visų automobilyje važiuojančių asmenų apsaugą.

SAUGOS DIRŽAI

Papildomą apsaugą užtikrina saugos diržų įtempikliai, kurie priekinio susidūrimo atveju mažina kūno pasislinkimą į priekį.

AUTONOMINIAI STABDŽIAI

Ši sistema padeda išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis ar pėsčiaisiais, įjungdama stabdžius ir mažindama galimo smūgio jėgą.

ELEKTRONINĖ SUKIBIMO KONTROLĖS SISTEMA

Ši sistema optimaliai sureguliuoja sukibimo jėgą ir stabilumą, kontroliuodama ratų sukimąsi, t. y. sumažina besisukantiems ratams tenkantį sukimo momentą ir, jei reikia, įjungia stabdžius.

EMERGENCY BRAKE ASSIST

Emergency Brake Assist understands when you apply the brakes quickly but without the necessary force to maximise stopping performance. It therefore boosts the brake pressure through the ABS pump to ensure you stop in time.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover