Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

TECHNOLOGIJOS

ŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ

INFORMACIJA IR PRAMOGOS

TOUCH PRO DUO

Naujoji sistema „Touch Pro Duo“ su jutikliniu ekranu, pagrįstu dvigubo vaizdo technologija, yra standartinės įrangos dalis, leidžianti naudotojui peržiūrėti informaciją ir naudotis keliomis funkcijomis tuo pat metu. Tai suteikia lankstumo ir didina sistemos naudojimo našumą, leidžiant peržiūrėti visą reikalingą informaciją. Pavyzdžiui, viršutiniame ekrano lange galite naudotis navigacijos sistema, o apatiniame – leisti medijos failus.

VAIRAS

Išskirtiniai ant vairo įrengti mygtukai, kurie matomi tik įsijungus jų apšvietimui, padėjo sumažinti valdymo prietaisų skaičių salone. Šie talpiniai mygtukai leidžia valdyti įvairias automobilio funkcijas. Dažniau naudojamas funkcijas, pavyzdžiui, medijos failų ir telefono valdymo funkcijas, nuo šiol valdysite naujaisiais ant vairo įrengtais mygtukais. Tuo tarpu sąveikusis vairuotojo ekranas padės išvengti dėmesio blaškymo vairuojant.

SĄVEIKUSIS VAIRUOTOJO EKRANAS

Ši itin didelės raiškos sistema, puikiai atvaizduojanti švelnius vingius ir staigius posūkius, gali būti derinama su papildomai užsakomu 12,3 colių įstrižainės didelės raiškos sąveikiuoju vairuotojo ekranu. Galėsite naudotis ekranu ir valdyti medijos failus, skambinti ir atsiliepti į skambučius bei rinktis informaciją, kuri bus pateikta pasirinktame ekrano lange. Galimi trys vaizdo pateikimo režimai: dviejų langų („Dual Dial“), vieno lango („Single Dial“) arba išplėstinis („Extended“).

PRAMOGŲ SISTEMA GALINIŲ SĖDYNIŲ ZONOJE

Ši papildomai užsakoma sistema įdiegiama su dviem 8 colių įstrižainės ekranais, įrengiamais galvos atramose, kuriuos galima naudoti kino filmams ir televizijai (įskaitant skaitmeninę televiziją) žiūrėti. Kiekvienas ekranas valdomas nepriklausomai. Sistemoje numatyti du USB 3.0 lizdai, viena HDMI ir viena MHL jungtis, pritaikyta daugumai išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ar kitų prietaisų modelių. Užsisakius šią sistemą, pateikiamos dvejos „WhiteFire®“ tipo ausinės ir belaidis nuotolinio valdymo pultelis.

REMOTE

„Remote“ – tai daugiafunkcė programėlė, leidžianti stebėti ir valdyti „Range Rover Velar“ funkcijas naudojant išmanųjį telefoną ar išmanųjį laikrodį*. Nuotoliniu būdu užveskite variklį** norėdami iš anksto sureguliuoti temperatūrą salone, atrakinkite ir užrakinkite automobilį, nustatykite savojo „Range Rover Velar“ buvimo vietą žemėlapyje (taip pat galite naudotis garso ir šviesos signalų funkcija) bei sekite visas savo keliones – visa tai įmanoma naudojant šią programėlę. * Veikia tik su palaikomaisiais prietaisais ** Tik papildomai užsisakius nuotoliniu būdu valdomą klimato kontrolės sistemą su laikmačiu

SISTEMA „INCONTROL“

Sistema „InControl“ praplečia modelio „Range Rover Velar“ ryšio, informacijos ir pramogų sistemų galimybes, sudarydama galimybę rinktis navigacijos sistemą „Navigation Pro“ ir paslaugas „Pro Services“ bei naudotis 4G mobiliąja saitviete, kad neprarastumėte ryšio su aplinkiniu pasauliu ir mėgautumėtės aukščiausiu patogumo lygiu.

INOVACIJOS

VARIKLIAI „INGENIUM“

„Ingenium“ – tai automobilių gamintojo „Land Rover“ sukurti naujausios kartos aliumininiai varikliai. Lengvesni, suvartojantys mažiau degalų ir galingesni už jų pirmtakus, šie varikliai pagaminti naudojant pažangiausias technologijas, pavyzdžiui, nuolat reguliuojamo vožtuvų pakėlimo aukščio sistemą, siekiant pagerinti variklių eksploatavimo savybes ir degalų ekonomiją bei sumažinti išmetamų CO2 dujų kiekį.

LENGVA ALIUMININĖ KONSTRUKCIJA

„Range Rover Velar“ aliumininė kėbulo konstrukcija suprojektuota siekiant užtikrinti optimalų saugumo lygį, patvarumą ir didesnį našumą. Didelio stiprio lydinio šoninės dalys ir didelio tankio triukšmą slopinantys skydai derinami su dinamiškais galinės važiuoklės standinimo rėmais, siekiant sumažinti svorį, išlaikant puikų saugumo lygį.

PROGRAMĖLĖ „LAND ROVE IGUIDE“

Programėlė „Land Rover iGuide“ pagrįsta naujausia papildytos realybės technologija, leidžiančia paprastai paaiškinti visas naudotojui aktualias „Range Rover Velar“ funkcijas ir valdymo sistemas. Be to, ji naudojama kaip mobilusis instrukcijų vadovas, taigi visada po ranka turėsite atsakymus į visus klausimus.

NAŠUMAS

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Fiksuodama kėbulo ir vairo sistemos judesius iki 500 kartų per sekundę, ši sistema užtikrina automobilio stabilumą ir optimalią kontrolę. Reaguodama į vairuotojo judesius ir kelio sąlygas, ši sistema nuolat reguliuoja amortizatorių standumą.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Dinaminė stabilumo kontrolės sistema (DSC) stebi automobilio dinamines charakteristikas ir suveikia, kai nustato, kad automobilis nereaguoja į vairuotojo veiksmus. Sistema padeda užtikrinti, kad „Range Rover Velar“ teiks sąveikaus, subalansuoto ir patikimo valdymo pojūtį. kuriuo mėgausitės kelyje ir bekelės sąlygomis.

APSAUGINĖ SISTEMA „ROLL STABILITY CONTROL“

Apsauginė sistema „Roll Stability Control“ (RSC), integruota su dinamine stabilumo kontrolės sistema „Dynamic Stability Control“ (DSC), mažina automobilio apvirtimo tikimybę, leisdama apvažiuoti kliūtį ar kitą eismo dalyvį. Ji fiksuoja automobilį kelyje ir posūkiuose veikiančias jėgas, siekdama nustatyti galimą automobilio apvirtimo pavojų. Nustačius tokį pavojų, įjungiamas išorinės pusės priekinio rato stabdys, taip sumažinant stabilumui įtakos turinčių jėgų poveikį.

SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA „TORQUE VECTORING“

Veikdama kartu su išmaniosios transmisijos dinamikos („Intelligent Driveline Dynamics“) programine įranga, sukimo momento paskirstymo sistema „Torque Vectoring by Braking“ padeda išlaikyti kontrolę posūkiuose. Veikdamos išvien, šios technologijos tolygiai paskirsto variklio sukimo momentą visiems keturiems ratams, suteikdamos automobiliui daugiau stabilumo, o vairuotojui – pasitikėjimo savimi.

PAJĖGUMAS

AKTYVIAI BLOKUOJAMAS GALINIS DIFERENCIALAS

Aktyviai blokuojamas galinis diferencialas* užtikrina geresnį sukibimą posūkiuose ir bekelės sąlygomis. Tai pasiekiama kontroliuojant galinių ratų slydimą. * Papildomai užsakoma įranga modeliuose su D300 ir P380 pavaros sistema.

SISTEMA „LOW TRACTION LAUNCH“

Važiuojant slidžiu paviršiumi, pavyzdžiui, žole ar sniegu, sukimo momentas tolygiai paskirstomas priekiniams ir galiniams ratams, užtikrinant maksimalią sukibimo jėgą. Itin sudėtingomis sąlygomis, kai fiksuojamas tik priekinių ratų sukibimas, iki 100 procentų variklio sukimo momento nukreipiama į priekinius ratus, užtikrinant optimalų sukibimą.

ELEKTRONINĖ PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA

Patikimo valdymo pojūtį vainikuoja naujausia elektroninė pneumatinė pakabos sistema, užtikrinanti unikalų ratų šoninį judėjimą bei pusiausvyrą. Pritaikyta sudėtingoms sąlygoms sistema užtikrina „Range Rover Velar“ stabilumą visomis važiavimo sąlygomis. Prireikus, sistema sklandžiai sureguliuoja automobilio aukštį, užtikrindama dar malonesnį važiavimo pojūtį. * Standartinės įrangos dalis modeliuose su D300 ir P380 pavaros sistema; papildomai užsakoma įranga modeliuose su D180, D240 ir P300 pavaros sistema.

SISTEMA „TERRAIN RESPONSE“

Mūsų unikali sistema „Terrain Response“, kuri yra modelių „Range Rover Velar“ standartinės įrangos dalis, leidžia vairuotojui pasirinkti vieną iš keturių lengvai atpažįstamų režimų ir optimaliai sureguliuoti variklio, pavarų dėžės, centrinio diferencialo ir važiuoklės sistemų darbą, atsižvelgiant į konkrečias važiavimo sąlygas. Sistema „Terrain Response 2“ yra papildomai užsakoma įranga, praplečianti šios apdovanojimų pelniusios sistemos galimybes. Sistemoje įdiegtos automatinės nuostatos, stebinčios esamas važiavimo sąlygas ir sistemingai parenkančios tinkamiausią važiavimo režimą.

PAŽANGI SISTEMA „ADVANCED TOW ASSIST“

Papildomai užsakoma pagalbinė sistema „Advanced Tow Assist“ leidžia kontroliuoti priekabos judėjimo kryptį, važiuojant atbuline eiga. Sistema „Terrain Response 2“ su konfigūruojamu valdymo skydeliu, pateiktu sistemoje „Touch Pro“, kontroliuoja automobilio vairo sistemą, užtikrindama norimą priekabos judėjimo trajektoriją, rodomą jutikliniame ekrane.

SISTEMA „HILL DESCENT CONTROL“

Patentuota „Land Rover“ sistema „Hill Descent Control“ (HDC) padeda vairuotojui saugiai įveikti sudėtingas nuokalnes. Tai pasiekiama išlaikant pastovų greitį ir įjungiant skirtingų ratų stabdžius. Sistema „Hill Start Assist“, kuri yra standartinės įrangos dalis, neleidžia automobiliui riedėti atgal, pajudant iš vietos įkalnėje.

STANDARTINĖS VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS

AUTONOMINIAI AVARINIAI STABDŽIAI

Jei, važiuojant 5–80 km/h greičiu, nustatomas susidūrimo pavojus, autonominė avarinio stabdymo sistema praneša apie galimą susidūrimą ir suteikia Jums papildomo laiko imtis atitinkamų veiksmų. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema įjungia stabdžius.

SISTEMA, ĮSPĖJANTI APIE NUKRYPIMĄ NUO VAŽIUOJAMOSIOS JUOSTOS „LANE DEPARTURE WARNING“

Sistema, įspėjanti apie nukrypimą nuo važiuojamosios juostos, padeda užtikrinti didesnį tolimų kelionių saugumo lygį. Ji nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo važiuojamosios juostos, ir įspėja vairuotoją įjungdama vaizdinį įspėjamąjį signalą bei vairo vibraciją.

GALINIO VAIZDO KAMERA

Užtikrina geresnį matomumą, važiuojant atbulomis. Jutikliniame ekrane rodomos automobilio kraštus ir numatomą Jūsų judėjimo trajektoriją žyminčios linijos padeda pastatyti automobilį bei vilkti priekabą.

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA „CRUISE CONTROL“ SU GREIČIO RIBOTUVU

Važiuojant pastoviu greičiu greitkelyje arba nedideliu greičiu spūstyje, ši sistema padeda išlaikyti saugų atstumą tarp Jūsų automobilio ir priešakyje važiuojančios transporto priemonės. Sistema reaguoja, kai priešakyje važiuojanti transporto priemonė sumažina greitį arba sustoja.

PASIRENKAMIEJI PAKETAI

DRIVE

Paketui „Drive Pack“ atrinktos įvairios technologijos, užtikrinančios Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą, pavyzdžiui: – Vairuotojo būsenos stebėjimo sistema „Driver Condition Monitor“ – Nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Monitor“ – Kelio ženklų atpažinimo sistema „Traffic Sign Recognition“

DRIVE PRO

Paketas „Drive Pro Pack“ užtikrina didesnį kiekvienos kelionės saugumo ir atsipalaidavimo lygį. Pakete numatytos paketo „Drive Pack“ savybės ir: – Sistema, padedanti nenukrypti nuo važiuojamosios juostos „Lane Keep Assist“ – Nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“ – Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“

PARK

Paketas „Park Pack“ skirtas manevravimui ankštoje erdvėje ir miesto sąlygomis palengvinti. Jame numatyta: – Pagalbinė automobilio statymo galu sistema, nustatanti atstumą 360 ° spinduliu – Galinė eismo stebėjimo sistema

PARK PRO

Paketas „Park Pro Pack“ leidžia lengvai ir saugiai pastatyti automobilį bei manevruoti ankštoje erdvėje. Jame numatyta: – Galinė eismo stebėjimo sistema – Pagalbinė automobilio statymo sistema

KOMFORTAS

KONFIGŪRUOJAMAS SALONO APŠVIETIMAS

Ši papildomai užsakoma funkcija leidžia keisti salono apšvietimo spalvą ir intensyvumą, pritaikant jį Jūsų nuotaikai. Galėsite rinktis iš dešimties apšvietimo spalvų.

ATSKIRI PORANKIAI

Atskiri slankieji porankiai maksimaliai padidina asmeninį Jūsų komforto lygį.

KETURIŲ ZONŲ KLIMATO KONTROLĖS SISTEMA

Ši papildomai užsakoma sistema leidžia atskirai reguliuoti vairuotojo, priekyje važiuojančio keleivio ir antrosios sėdynių eilės keleivių zonų temperatūrą. Pasirinkus šią sistemą, B statramsčiuose įrengiamos papildomos vėdinimo angos.

AUTOMATINIS AUKŠČIO REGULIAVIMAS

Automatinio aukščio reguliavimo funkcija, kuri yra papildomai užsakomos elektroninės pneumatinės pakabos sistemos* dalis, numatyta siekiant užtikrinti dar didesnį komforto lygį. Ji leis lengviau įlipti į automobilį ir išlipti iš jo, nes ją įjungus, sistema pažemina automobilį 40 mm. * Standartinės įrangos dalis modeliuose su V6 varikliu. Papildomai užsakoma įranga modeliuose su D420 pavaros sistema.

Veikia tik su suderinamais įrenginiais. 
2 Interneto ir belaidžio interneto funkcija veikia įstačius mikro SIM kortelę, išduotą pasirašius atitinkamą duomenų naudojimo sutartį. 4G mobilioji saitvietė ir paslaugos „Pro Services“ veikia naudojant abonentines paslaugas, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam Jūsų „Land Rover“ pardavėjo nustatytam laikotarpiui. 
3 Papildomai užsakoma įranga modeliuose su D275, D300, P340 ir P380 varos sistemomis. 
4 Negalima rinktis esant D180 ir P250 tipo varikliams. 

Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar pavaros technologijos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Land Rover“ atstovą. Kai kurios funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. 

Vaizdo įrašuose rodoma ikigamybinio etapo programinė įranga, kuri gali būti keičiama.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover