Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.

TECHNOLOGIJOS

INFORMACIJA IR PRAMOGOS

Tik „Land Rover“ automobiliuose diegiama informacijos ir pramogų sistema „InControl Touch Pro Duo“ atrodo ir veikia kitaip nei kitos panašaus pobūdžio sistemos. Ši sistema, pagrįsta intuityviomis ir pažangiomis integruotomis technologijomis, leidžia peržiūrėti neįtikėtinai didelį informacijos ir pramoginio pobūdžio turinio kiekį bei sudaro galimybes pasiimti viską iš kiekvienos kelionės.

INOVACIJOS

Pažangieji „Range Rover Velar“ V6 ir 4 cilindrų „Ingenium“ varikliai užtikrina našų, rafinuotą ir klusnų valdymą. Lengva aliumininė konstrukcija suprojektuota siekiant ilgesnio eksploatavimo laikotarpio ir pagaminta naudojant daugiau perdirbtų medžiagų. Naujieji varikliai išmeta mažesnį teršalų kiekį ir sunaudoja mažiau degalų.

SAVYBĖS KELYJE

Patikimo, patogaus ir išties malonaus važiavimo pojūtis. Tokios inovacijos, kaip adaptyviosios dinamikos ir elektroninė pneumatinė pakabos sistema, švelnina kelio nelygumų poveikį, gerindamos automobilio savybes kelyje bei važiavimo kokybę. „Range Rover Velar“ išsiskiria paslankiu, klusniu ir sklandžiu valdymu bei neprilygstamu stabilumu posūkiuose.

SAVYBĖS BEKELĖS SĄLYGOMIS

Siekiant didesnio stabilumo bekelės sąlygomis, sistema „Hill Descent Control“ (HDC) numatyta kaip „Range Rover Velar“ standartinės įrangos dalis. Be to, numatyta galimybė papildomai rinktis sistemą „Terrain Response 2“. Tuo tarpu platus išmaniųjų „Land Rover“ keturių varančiųjų ratų (4WD) sistemų pasirinkimas užtikrina neprilygstamas automobilio savybes bet kokiu oru ir bet kokiomis kelio dangos sąlygomis.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS

„Range Rover Velar“ diegiamos įvairios papildomos ir standartinės pagalbinės sistemos, gerinančios važiavimo pojūtį. Pagrįstos pažangiausiomis išmaniosiomis inžinerijos ir transporto priemonių technologijomis, šios sistemos padeda lengvai susidoroti su daugeliu situacijų, kylančių vairuojant spūstyse, greitkeliuose, įprastuose keliuose ir nakties metu.

KOMFORTAS

Rinkitės iš įvairių kruopščiai apgalvotų sėdynių apdailos variantų – LUXTEC medžiagos, zomšos, „Windsor“ stiliaus perforuotos odos arba aukščiausios kokybės tekstilės ir zomšos. Automobilyje gali būti įrengtos priekinės sėdynės su atminties ir klimato kontrolės funkcija bei šildomos nulenkiamos galinės sėdynės.

SAUGUMAS

ISOFIX

ISOFIX fiksavimo taškai, įrengti galinėse „Range Rover Velar“ sėdynėse, leidžia lengviau įtaisyti vaikiškas kėdutes. Be to, jie užtikrina patikimesnę vaikiškos kėdutės fiksaciją ir didesnį saugumo lygį.

ORO PAGALVĖS

„Range Rover Velar“ įrengta šešių vairuotojo ir keleivių saugos pagalvių sistema, užtikrinanti patikimą visų automobilyje važiuojančių asmenų apsaugą.

SAUGOS DIRŽAI

Saugos diržų įtempikliai veikia, kai nustatomas staigus greičio sumažėjimas. Jie prispaudžia ant sėdynės sėdintį asmenį prie sėdynės, taigi apsaugo Jus ir Jūsų keleivius susidūrimo atveju.

VAIRUOTOJO SĖDYNĖS SUREGULIAVIMO TECHNOLOGIJA

„Range Rover Velar“ įdiegta vairuotojo sėdynės sureguliavimo technologija „Sports Command Driving Position“ leidžia mėgautis patikimu ir saugiu vairavimu. Aukščiau pakelta sėdynė užtikrina geresnį matomumą, taigi ir didesnį saugumo lygį.

PAVAROS SISTEMA

„Range Rover Velar“ įdiegtos naujausios saugos technologijos, įskaitant elektroninę sukibimo kontrolės sistemą (ETC), užtikrinančią optimalų sukibimą, ir elektroninę stabdymo jėgos paskirstymo sistemą, automatiškai keičiančią kiekvienos ašies stabdymo jėgą, siekiant sumažinti stabdymo atstumą.

AVARINIO STABDYMO SISTEMA „EMERGENCY BRAKE ASSIST“

Avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist“ nustato, kada greitai, bet nestipriai įspaudžiate stabdžių pedalą, norėdami greičiau sustabdyti automobilį. Taigi, ji padidina slėgį stabdžių sistemoje naudodama ABS siurblį ir padeda sustoti laiku.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.