Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Papildomai užsakoma įranga galima ne su visais modeliais. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, susisiekite su savo „Land Rover“ atstovu.

PASIRENKAMIEJI PAKETAI

PAKETAS „TECHNOLOGY PACK“

Į šį paketą įeina priekiniai žibintai, pagrįsti lazerine šviesos diodų matricos technologija, sąveikusis vairuotojo ekranas ir projekcinis ekranas ant priekinio stiklo. Paketas „Technology Pack“ užtikrina, kad jūsų modelyje „Range Rover Velar“ būtų įrengtos naujausios ir pažangiausios mūsų sukurtos sistemos.

PAKETAS „DYNAMIC HANDLING PACK“

Šis paketas užtikrina aukščiausio lygio komfortą ir pajėgumą tiek kelyje, tiek bekelės sąlygomis. Į paketą „Dynamic Handling Pack“ įeina sistema „All Terrain Progress Control“, konfigūruojamos dinamikos sistema, adaptyviosios dinamikos sistema, sistema „Terrain Response 2“ ir elektroninė pneumatinė pakabos sistema.

PRIEDAI IŠOREI

INTERJERAS

APDAILOS VARIANTAI

Rinkitės iš didelio apdailos variantų asortimento, įskaitant anglies pluošto ir pintus varinės vielos elementus bei „Aluminium“, „Shadow Aluminium“ ir „Argento Pinstripe High Gloss“ stiliaus apdailos elementus, stilingai įrengtus virš durelių porankių. Siekiant dar didesnio salono savitumo, suteikiama galimybė rinktis iš didelio apdailos spalvų asortimento.

SĖDYNĖS

Galite rinktis iš įvairių sėdynių variantų – 8, 12, 18 ir 20 krypčių elektra reguliuojamų sėdynių su įvairiomis integruotomis funkcijomis, pavyzdžiui, atminties, masažo, šildymo ir vėsinimo funkcija (priekinių sėdynių). Patogumas yra svarbiausia.

SALONO SPALVŲ DERINIAI

Pasirinkta salono apdailos spalva leis dar geriau išreikšti Jūsų individualumą. Galimos sėdynių ir lubų apmušalų spalvos: „Vintage Tan“, „Ebony“, „Eclipse“, „Light Oyster“ ir „Acorn“.

SALONO PAKETAI

Paketai „Interior Luxury Pack“ ar „Interior Luxury Pack Plus“ padidina „Range Rover Velar“ salono komforto lygį ir paryškina jo stilių.

TECHNOLOGIJOS

„LAND ROVER“ ĮRANGA: PRIEDAI

„CARBON FIBRE“ STILIAUS IŠORĖS PRIEDAI

Aukštos kokybės anglies pluošto („Carbon Fibre“) galinis aptakas, šoninio vaizdo veidrodėlių gaubtai ir „High Gloss“ stiliaus lakuoti šoninių vėdinimo angų apdailos elementai su išskirtinio pynimo rašto tinkleliu sustiprina išraiškingo automobilio dizaino kuriamą įspūdį bei padeda sumažinti automobilio masę.

PAKETAS „PET PACK“

Rinkitės iš įvairių paketo „Pet Pack“ variantų ir kiekvienoje kelionėje užtikrinkite tiek savo augintinių saugumą ir komfortą, tiek automobilio salono apsaugą.

NULEIDŽIAMOS ŠONINĖS PAMINOS

Šios gerai apgalvotos ir praktiškos paminos padeda lengviau įlipti į automobilį ir išlipti iš jo. Tvarkingai užlenktos po slenksčiais šoninės paminos automatiškai nusileidžia, vos tik atidaromos durelės arba paspaudus mygtuką automobilio pultelyje. Uždarius dureles, paminos užsilenkia.

PRIEDŲ SISTEMA „CLICK AND GO“

Priedų linija „Click and Go“ – tai daugiafunkcė sistema, skirta antrosios sėdynių eilės keleiviams. Universalus greitai fiksuojamas („Click and Go“) pagrindas tvirtinamas tarp galvos atramos kojelių. Naudojant papildomus priedus, sistemą galima pritaikyti planšetiniams kompiuteriams, krepšiams, palaidinėms ir švarkams kabinti. Kiekvienas priedas parduodamas atskirai. Nenaudojamą pagrindą lengva nuimti.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover