Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

TECHNOLOGIJOS

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

VAIRAS

Išskirtiniai ant vairo įrengti mygtukai, kurie matomi tik įsijungus jų apšvietimui, padėjo sumažinti valdymo prietaisų skaičių salone, paliekant galimybę valdyti įvairias funkcijas. Dažnai naudojamas funkcijas, pavyzdžiui, medijos failų valdymo funkcijas, nuo šiol valdysite ant vairo įrengtais mygtukais, žvelgdami į sąveikųjį vairuotojo ekraną.

PRAMOGŲ SISTEMA GALINIŲ SĖDYNIŲ ZONOJE

Papildomai užsakomą pramogų sistemą, integruojamą galinių sėdynių zonoje, sudaro du 8 colių įstrižainės ekranai, įrengti priekinių sėdynių galvos atramų galinėje dalyje, arba 10 colių įstrižainės didelės raiškos jutikliniai ekranai, įrengti sėdynėse. Abi sistemos yra pateikiamos su skaitmeninių belaidžių ausinių „WhiteFire®“ komplektu ir HDMI prievadu, mobiliojo didelės raiškos saito prievadu (angl. Mobile High-Definition Link, MHL) ir USB prievadais.

INNOVATION

PHEV

Toks pat našus ir savo techninėmis savybėmis bei išvaizda kitoms modelio versijoms nenusileidžiantis prie elektros tinklo jungiamas hibridinis automobilis (PHEV) yra varomas pažangiausios mūsų iki šiol sukurtos pavaros sistemos, su kuria išmetamo CO2 kiekis siekia vos 64 g/km.

ALIUMININIS KĖBULAS

Lengvesnis, tvirtesnis ir tvaresnis monokoko tipo pažangusis kėbulas yra rafinuotas ir itin patvarus: jis išlaiko tokias pat bekelės sąlygomis patiriamas apkrovas, kaip ir visi kiti „Land Rover“ automobiliai.

IGUIDE

Programėlė „Land Rover iGuide“ yra pagrįsta naujausia papildytosios realybės technologija, leidžiančia paprastai paaiškinti visas naudotojui aktualias automobilio funkcijas ir valdymo sistemas. Be to, ji naudojama kaip mobilusis instrukcijų vadovas, taigi visada po ranka turėsite atsakymus į visus klausimus.

TECHNINĖS SAVYBĖS

ELEKTRONINIS AKTYVUSIS DIFERENCIALAS SU SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA „TORQUE VECTORING BY BRAKE“

Sistema „Torque Vectoring by Braking“ užtikrina stabilumą ir kontrolę posūkiuose bei patikimo vairavimo įspūdį itin ankštose erdvėse. Elektroninis diferencialas ir automobilio stabdžių sistema posūkiuose reguliuoja variklio generuojamo sukimo momento paskirstymą keturiems ratams.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Sistema fiksuoja automobilio „Range Rover Sport“ dinamiką ir imasi atitinkamų veiksmų, kad užtikrintų maksimalų jo stabilumą. Sistema „Dynamic Stability Control“ mažina variklio generuojamą sukimo momentą ir, atitinkamai įjungusi stabdžius, koreguoja automobilio judėjimo kryptį.

GREIČIO MAŽINIMO SISTEMA

Greičio mažinimo sistema* kontroliuoja elektroninę pneumatinę pakabą, kad sumažintų aerodinaminį pasipriešinimą ir degalų sąnaudas važiuojant kreiseriniu greičiu, t. y. pasiekus 105 km/h greitį, sumažina automobilio aukštį 15 mm, palyginti su automobilio aukščiu įprastomis sąlygomis. * Negalima esant spyruoklinei pakabos sistemai.

DINAMINĖ PROGRAMA „DYNAMIC PROGRAM“

Automobiliuose, kuriuose yra įrengta sistema „Terrain Response 2“ ir elektroninis aktyvusis diferencialas su sukimo momento paskirstymo sistema „Torque Vectoring by Braking“, taip pat yra numatyta papildoma dinaminė programa „Dynamic Program“, kuri reguliuoja pakabos sistemą, t. y. sumažina automobilio aukštį ir pagerina reakciją į vairuotojo priimamus sprendimus, siekiant didesnės automobilio kontrolės.

PAJĖGUMAS

PAŽANGI SISTEMA „ADVANCED TOW ASSIST“

Papildomai užsakoma pažangioji sistema „Advanced Tow Assist“ su rotaciniu valdikliu „Terrain Response 2“ padeda valdyti priekabos važiavimo kryptį važiuojant atbulomis. Sistema, kontroliuodama automobilio vairavimą, užtikrina norimą priekabos važiavimo trajektoriją.

SISTEMA „LOW TRACTION LAUNCH“

Sistema „Low Traction Launch“, užtikrinanti optimalią sukimo momento kontrolę pajudant iš vietos, didina pajėgumą esant slidžiai dangai, pavyzdžiui, ant šlapios žolės, sniego ar ledo.

DVEJOPO DIAPAZONO PAVARŲ DĖŽĖ

Papildomos žemesnės pavaros gali būti itin naudingos sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, leidžiantis stačia nuokalne ar kylant į statų kalną, važiuojant bekele ar velkant priekabą (automobilį). Dvejopo diapazono pavarų dėžės sistema tokiais atvejais užtikrina tikslų greitį ir kontrolę.

SISTEMA „HILL DESCENT CONTROL“

Patentuota „Land Rover“ sistema „Hill Descent Control“ (HDC) yra standartinės įrangos dalis. Ji padeda vairuotojui saugiau leistis sudėtingomis nuokalnėmis. Tai pasiekiama išlaikant pastovų greitį ir įjungus skirtingų ratų stabdžius.

STANDARTINĖS VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS

AVARINIAI STABDŽIAI

Avarinio stabdymo sistema gali padėti išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis ar pėsčiaisiais. Nustačius galimą priekinio susidūrimo pavojų, rodomas įspėjimas, suteikiant laiko imtis atitinkamų veiksmų. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, siekdama sušvelninti galimo susidūrimo pasekmes.

SISTEMA „LANE DEPARTURE WARNING“, ĮSPĖJANTI APIE NUKRYPIMĄ NUO VAŽIUOJAMOSIOS KELIO DALIES

Ši sistema padeda užtikrinti didesnį kelionių saugumą. Sistema „Lane Departure Warning“ nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo važiuojamosios kelio dalies, ir įspėja vairuotoją, įjungdama vaizdinį įspėjamąjį signalą ir vairo vibraciją.

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO PRIEKIU IR GALU SISTEMA

Pastatysite automobilį ankštose erdvėse saugiau. Įjungus atbulinės eigos pavarą, įsijungia galiniame buferyje esantys jutikliai. Statant automobilį, jutikliniame ekrane pateikiama vaizdinė informacija, o garso signalai padeda įvertinti atstumą iki artimiausių kliūčių.

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA „CRUISE CONTROL“ IR GREIČIO RIBOTUVAS

Pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control“ ir greičio ribotuvas leidžia išlaikyti esamą automobilio greitį nespaudžiant greičio pedalo, taigi ši sistema neleis pervargti. Greičio ribotuvas taip pat leidžia iš anksto nustatyti didžiausią greitį.

PASIRENKAMIEJI PAKETAI

DRIVE

Papildomai užsakomas paketas „Drive Pack“ leidžia naudotis įvairiomis sistemomis, užtikrinančiomis Jūsų saugumą ir informuotumą, įskaitant vairuotojo būsenos stebėjimo sistemą „Driver Condition Monitor“, nematomos zonos stebėjimo sistemą „Blind Spot Monitor“, kelio ženklų atpažinimo sistemą ir adaptyvųjį greičio ribotuvą.

DRIVE PRO

Be pakete „Drive Pack“ numatytų technologijų, pakete „Drive Pro Pack“ yra numatyta sistema „Lane Keep Assist“, padedanti nenukrypti nuo važiuojamosios kelio dalies, nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“ ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ su pagalbos spūstyse funkcija „Queue Assist“ ir greito avarinio stabdymo sistema.

PARK

Šiame pakete yra numatyta pagalbinė automobilio statymo sistema, nustatanti atstumą 360° spinduliu, ir gale įrengta eismo stebėjimo sistema, užtikrinanti maksimalų pasitikėjimą savimi manevruojant ankštose erdvėse. Sistema „Clear Exit Monitor“ įspėja gale esančius keleivius apie artėjančias transporto priemones, prieš jiems išlipant iš automobilio.

PARK PRO

Be pakete „Park Pack“ numatytų technologijų, pakete „Park Pro“ yra numatyta pagalbinė automobilio statymo sistema „Park Assist“, padedanti įvairuoti automobilį į tinkamą stovėjimo vietą ir taip palengvinanti automobilio statymą lygiagrečiai bei statmenai.

KOMFORTAS

ŠILDOMOS IR VĖSINAMOS SĖDYNĖS

Pirkėjai gali rinktis šildomas ir vėsinamas priekines bei galines sėdynes, užtikrinančias optimalų patogumo lygį, nepriklausomai nuo temperatūros.

RYŠYS SU APLINKINIU PASAULIU

Modelyje „Range Rover Sport“ gali būti įrengiami du papildomi buitiniai kištukiniai lizdai ir penki USB prievadai, išdėstyti visame salone. Taigi, kad ir kur sėdėsite Jūs ar Jūsų keleiviai, visi galėsite įkrauti savo išmaniuosius prietaisus ir naudotis pramoginėmis technologijomis.

KONFIGŪRUOJAMAS SALONO APŠVIETIMAS

Papildomai užsakoma konfigūruojama salono apšvietimo sistema leidžia keisti salono apšvietimo spalvą ir intensyvumą, kad salono aplinka atitiktų Jūsų nuotaiką. Rinkitės iš dešimties spalvų naudodamiesi jutikliniu ekranu.

NUOTOLINIU BŪDU VALDOMA SALONO ŠILDYMO SISTEMA IR KLIMATO KONTROLĖS SISTEMA SU LAIKMAČIU

Ši nuotoliniu būdu valdoma sistema su septynių parų laikmačiu gali sušildyti arba išvėdinti automobilio saloną. Visada dar prieš įsėsdami į automobilį žinosite, kad temperatūra salone yra tinkama.

JUDESIU VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

Judesiu valdomas bagažinės dangtis leidžia vairuotojui atidaryti ir uždaryti dangtį nė nepaliečiant automobilio. Elektroniniu būdu valdomą sistemą sudaro du jutikliai, įtaisyti abiejuose automobilio šonuose. Tiesiog pajudinkite koją po vienu iš jutiklių ir dangtis atsidarys.

ŠVELNAUS DURELIŲ UŽDARYMO MECHANIZMAS

Modelyje „Range Rover Sport“ gali būti įrengti elektriniai visų keturių durelių užraktai. Mechanizmas kontroliuoja durelių užsivėrimą paskutinius 6 mm, užtikrindamas švelnų priekinių ir galinių durelių uždarymą.

„Meridian“ yra registruotas korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas.
„Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Production Ltd.“ prekės ženklai.
Įranga ir jos prieinamumas gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijos ir rinkos.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover