Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

IŠSKIRTINIS RANGE ROVER SPORT PASIŪLYMAS!

Gausios komplektacijos
RANGE ROVER SPORT dabar 99 900 €


„Range Rover Sport“ lengvai suderina dinamišką vairavimo malonumą su išskirtinėmis visureigio galimybėmis, o prabangus interjeras puikiai dera su naujausiomis technologijomis.

Ypatingas „Range Rover Sport“ pasiūlymas: 99 900 €
Reguliari kaina: 115 665 €
Nauda Jums: 15 765 €
 

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI >

REGISTRUOKITĖS IR IŠBANDYKITE >

 

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

DIZAINAS

Sportiškesnis naujojo modelio „Range Rover Sport“ dizainas ir galinga, veržli išvaizda nepaliks abejingų. Lygios linijos ir dinamiškesnis dizainas teikia modernumo įspūdį visiems modelio „Range Rover Sport“ komponentams – nuo grotelių, naujo dizaino variklio dangčio vėdinimo angų iki prabangių, sportiškų ratlankių.

TECHNINĖS SAVYBĖS

Didelis pavaros sistemų asortimentas užtikrina įspūdingą našumą kelyje. 5,0 l darbinio tūrio V8 benzininio variklio „SUPERCHARGED“ galia siekia net 525 AG, o pažangaus „Ingenium“ benzininio variklio ir elektrinio variklio derinys užtikrina neįtikėtiną įkraunamo hibridinio modelio „Range Rover Sport PHEV“ pajėgumą.

TECHNOLOGIJOS

Automobilyje integruota informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro Duo“ puikiai dera su 10 colių įstrižainės didelės raiškos jutikliniais ekranais. Naudokite sistemą „Touch Pro Duo“ kartu su spalvotu projekciniu ekranu ant priekinio stiklo ir sąveikiuoju ekranu, leisiančiais tuo pat metu peržiūrėti informaciją ir naudotis įvairiomis kitomis sistemos funkcijomis.

TECHNOLOGIJOS

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover