Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Papildomai užsakoma įranga galima ne su visais modeliais. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, susisiekite su savo „Land Rover“ atstovu.

PASIRENKAMIEJI PAKETAI

IŠORĖ

INTERJERAS

SALONO APDAILOS ELEMENTAI

Rinkitės iš įvairių salono apdailos elementų variantų, įskaitant medinius, aliumininius ir anglies pluošto elementus. Kai kurie apdailos elementai gali būti numatyti tik konkrečioms modelio versijoms.

SALONO SPALVŲ DERINIAI

Siekiant užtikrinti, kad automobilis ne tik gerai važiuotų, bet ir patraukliai atrodytų, pirkėjams suteikiama galimybė rinktis iš įvairių spalvų derinių, įskaitant modernias spalvas „Ebony Vintage Tan“ ir „Ebony Eclipse“.

SĖDYNĖS

22 kryptimis reguliuojamos sėdynės gali būti aptrauktos įvairiomis medžiagomis, įskaitant pusiau anilino odą. Be to, galėsite rinktis iš įvairių modernių spalvų derinių. Didesnį patogumo lygį suteiks papildomai užsakoma masažo funkcija, šildymo ir vėsinimo technologijos.

„LAND ROVER“ ĮRANGA: PRIEDAI

PAKETAS „PET PACK“

Rinkitės iš įvairių paketo „Pet Pack“ variantų ir kiekvienoje kelionėje užtikrinkite tiek savo augintinių saugumą ir komfortą, tiek automobilio salono apsaugą.

SISTEMA „CLICK AND GO“

Ši daugiafunkcė sistema gali būti tvirtinama tarp galvos atramos kojelių ir yra pateikiama su laikikliais planšetiniam kompiuteriui, krepšiams bei striukėms.

NULEIDŽIAMOS ŠONINĖS PAMINOS

Šios gerai apgalvotos ir praktiškos paminos, subtiliai paslėptos po slenksčiais, kai jų nereikia, padeda lengviau įsėsti į automobilį ir išlipti iš jo.

STOGO BAGAŽINĖS

Rinkitės iš stogo priedų, tokių kaip dviračių laikikliai, vandens sporto inventoriaus laikikliai ir sporto įrangos bagažinės, ir mėgaukitės lanksčiomis daiktų vežimo galimybėmis.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover