Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

DIZAINAS

TECHNINĖS SAVYBĖS

TECHNINĖS SAVYBĖS

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

Automobilyje integruota informacinė ir pramoginė sistema „Touch Pro Duo“, pagrįsta intuityviosiomis ir pažangiosiomis integruotomis technologijomis, leidžia peržiūrėti neįtikėtinai didelį informacijos ir pramoginio pobūdžio turinio kiekį bei sudaro galimybes kelionėje patirti viską, kas geriausia.

INOVACIJOS

Modelio „Range Rover Sport“ automobiliuose įrengiamų rafinuotų ir ekonomiškų variklių pasirinkimas užtikrina išskirtines galimybes. Rinkitės iš pažangiųjų benzininių ir dyzelinių variklių arba išbandykite naująją prie elektros tinklo jungiamą hibridinę modelio versiją (PHEV) su pažangiausia iki šiol mūsų suprojektuota pavaros sistema.

SAVYBĖS KELYJE

Išskirtinis sukibimas ir vairavimo savybės įrodo, kad modelis „Range Rover Sport“ yra mūsų dinamiškiausias sportinis visureigis. Kruopščiai suprojektuotos technologijos užtikrina malonų vairavimą, nepriklausomai nuo kelio ir aplinkos sąlygų.

SAVYBĖS BEKELĖS SĄLYGOMIS

Neįtikėtinas automobilio „Range Rover Sport“ galimybes bekelės sąlygomis užtikrina visų varančiųjų ratų (AWD) sistema ir išskirtinės, pažangiosios visų tipų kelio dangai pritaikytos technologijos.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS

Automobilyje įdiegtos standartinės ir papildomai užsakomos technologijos leis ne tik be vargo laviruoti miesto eisme, bet ir užtikrins dar didesnį Jūsų ir keleivių saugumą. Visos technologijos buvo kuriamos ir projektuojamos siekiant užtikrinti, kad Jūsų kelionės būtų sklandžios ir patogios.

KOMFORTAS

Modelis „Range Rover Sport“ užtikrina dar didesnį vairuotojo ir keleivių patogumo lygį. Kruopščiai suprojektuotame šiuolaikiniame salone įrengtos naujo tipo priekinės sėdynės, užtikrinančios geresnę atramą. Nuo šiol galite rinktis ir pusiau anilino oda aptrauktas sėdynes.

UNIVERSALUMAS

KOMFORTAS

PAJĖGUMAS

TVARUMAS

NAŠUMAS

Modelyje „Range Rover Sport“ įrengtos pavaros sistemos technologijos, užtikrinančios mažesnį išmetamo CO2 kiekį, pavyzdžiui, pažangi išmanioji paleidimo (išjungimo) sistema. Ši sistema išjungia variklį automobiliui stovint ir jį vėl paleidžia, kai nukeliate koją nuo stabdžių pedalo, ir taip degalų sąnaudas mažina 5–7 procentais. Papildomas programinės įrangos kontroliuojamas ECO režimas užtikrina našesnį ir ekonomiškesnį automobilio eksploatavimą.

ALIUMINIS

Modelio „Range Rover Sport“ aliumininis kėbulas yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų, sumažinant jo svorį, pagerinant degalų naudojimo efektyvumą, sumažinant išmetamų teršalų kiekį ir padidinant automobilio našumą.

DĖMESYS VISAM EKSPLOATAVIMO LAIKOTARPIUI

Mums itin svarbi aplinkos apsauga, todėl esame pasiryžę gaminti automobilius iš tvaresnių medžiagų, kad būtų pagaminama kuo mažiau atliekų ir sunaudojama kuo mažiau gamtinių išteklių. Taigi, „Range Rover“ automobiliai yra suprojektuoti taip, kad 85 procentus jų gamybai sunaudotų medžiagų būtų galima perdirbti, o 95 procentus – panaudoti pakartotinai. Investuojame į pažangias gamyklas, kuriose užtikrinama dar našesnė mūsų automobilių gamyba, suvartojama mažiau vandens ir energijos, pagaminama mažiau atliekų ir į aplinką išmetama mažiau anglies.

SAUGUMAS

ISOFIX

ISOFIX fiksavimo taškai, įrengti galinėse sėdynėse, leidžia lengviau įtaisyti vaikiškas kėdutes. Be to, jie užtikrina patikimesnę vaikiškos kėdutės fiksaciją ir didesnį saugumo lygį.

ORO PAGALVĖS

„Range Rover Sport“ automobiliuose įrengta vairuotojo ir keleivių saugos pagalvių sistema užtikrina patikimą visų automobilyje važiuojančių asmenų apsaugą.

SAUGOS DIRŽAI

Papildomą apsaugą užtikrina saugos diržų įtempikliai, kurie priekinio susidūrimo atveju mažina kūno pasislinkimą į priekį.

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Modelio „Range Rover Sport“ standartinėje komplektacijoje yra numatyta išorės LED apšvietimo sistema. LED žibintai suprojektuoti taip, kad šviestų visą automobilio tarnavimo laiką ir suvartotų mažiau energijos.

VAIRUOTOJO SĖDYNĖS REGULIAVIMO TECHNOLOGIJA

Modelyje „Range Rover Sport“ įdiegta vairuotojo sėdynės reguliavimo technologija „Sports Command Driving Position“ leidžia mėgautis patikimu ir saugiu vairavimu. Aukščiau pakelta sėdynė užtikrina geresnį matomumą, taigi ir didesnį saugumo lygį.

AVARINIO STABDYMO SISTEMA „EMERGENCY BRAKE ASSIST“ (EBA)

Avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist“ nustato, kada greitai, bet be didelių pastangų įspaudžiate stabdžių pedalą, norėdami greičiau sustabdyti automobilį. Taigi, naudodama ABS siurblį ji padidina slėgį stabdžių sistemoje ir padeda sustoti laiku.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover