Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

TECHNOLOGIJOS

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

INTERNETINĖ ŽINIASKLAIDA

Klausykitės mėgstamos muzikos, radijo stoties ir tinklalaidžių. Visos šios funkcijos veikia be išmaniojo telefono. Prijunkite turimas „Deezer“ ir „TuneIn“ paskyras prie portalo „InControl Portal“ bei valdykite turimas laikmenas, naudodamiesi automobilio jutikliniu ekranu. Galima rinktis tik esant sistemai „Connect Pro“.

NAVIGACIJOS SISTEMA „NAVIGATION PRO“

Su navigacijos sistema „Navigation Pro“1 ir sistema „Connect Pro“ naujausia informacija apie eismo sąlygas ir paieškos funkcija pasiekiama ranka. Išsaugokite pamėgtų vietų adresus, lengvais rankos judesiais valdykite žemėlapius ir atnaujinkite duomenis, naudodamiesi paslauga „Map Care“.

PAKETAS „SMARTPHONE PACK“

Su šiuo paketu, į kurį taip pat įeina programėlių paketas „InControl Apps“, galėsite naudotis išmaniajame telefone (su „Android™“ arba „Apple™“ operacine sistema) įdiegtomis automobiliui pritaikytomis programėlėmis, valdydami jas automobilio jutikliniame ekrane.

PROJEKCINIS EKRANAS ANT PRIEKINIO STIKLO

Jame pateikiama svarbiausia informacija apie automobilį, įskaitant važiavimo greitį, įjungtą pavarą ir navigacijos sistemos nurodymus. Spalvotas ekranas išsiskiria didele grafinių elementų raiška ir leidžia patogiai peržiūrėti visą svarbiausią informaciją.

VAIRAS

Siekiant užtikrinti patogų valdymą, ant oda aptraukto vairo įtaisyti pagrindinių sistemų, pavyzdžiui, medijos ir telefono sistemų, valdymo mygtukai. Sportiškesnę išvaizdą „R-Dynamic“ stiliaus vairui teikia perforuota oda aptrauktos rankų atramos.

PROGRAMĖLĖ „REMOTE“

Nustatykite norimą temperatūrą, atrakinkite, užrakinkite ar raskite savo automobilį stovėjimo aikštelėje ir fiksuokite savo kelionių duomenis, naudodami išmanųjį telefoną arba išmanųjį laikrodį. Programėlė yra suderinama su dauguma išmaniųjų telefonų, „Android Wear™“ ar „Apple Watch®“ produktų.

INOVACIJOS

INGENIUM

Galia, neprilygstamas važiavimo malonumas, degalų ekonomija ir rafinuotumas – visa tai užtikrina modeliui „Range Rover Evoque“ numatyti „Ingenium“ variklių variantai, kurie atitiks kiekvieno naudotojo poreikius.

MHEV

Hibridinė sistema „Mild Hybrid“ (MHEV)2 užtikrina geresnę modelio „Range Rover Evoque“ degalų ekonomiją, nes kaupia ir saugo stabdymo metu generuojamą energiją, kuri paprastai yra prarandama, bei panaudoja ją variklio efektyvumui didinti.

IGUIDE

Programėlė „iGuide“ padeda rasti atsakymus į visus klausimus – visai kaip mobilusis naudotojo vadovas. Programėlė „Land Rover iGuide“ paprastai paaiškina visas naudotojui aktualias modelio „Range Rover Evoque“ funkcijas ir valdymo sistemas.

TECHNINĖS SAVYBĖS

PAKABOS SISTEMA

„Range Rover Evoque“ automobiliuose yra įrengta visiškai nepriklausoma pakabos sistema su integruotų jungčių galine pakaba. Nors sistemos konstrukcija yra neįtikėtinai kompaktiška, automobilio bagažo skyrius yra itin erdvus.

REŽIMAS „DYNAMIC“

Automobiliuose, kuriuose yra įrengta sistema „Terrain Response 2“*, numatytas papildomas dinaminis režimas „Dynamic Mode“, kuris reguliuoja pakabos sistemą, t. y. sumažina automobilio aukštį ir pagerina reakciją į vairuotojo priimamus sprendimus, siekiant didesnės automobilio kontrolės.

9 PAVARŲ AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

Modelyje „Range Rover Evoque“ įrengta itin klusniai ir sklandžiai veikianti devynių pavarų automatinė transmisija, užtikrinanti optimalų pavarų perjungimą, maksimalų degalų naudojimo efektyvumą ir greitėjimą. Pavaros perjungiamos itin sklandžiai, o transmisija išmaniai prisitaiko prie Jūsų vairavimo stiliaus.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Dinaminė stabilumo kontrolės sistema (DSC) stebi automobilio dinamiką ir didina jo stabilumą. Sistema mažina variklio sukimo momentą ir įjungia atitinkamų ratų stabdžius, koreguodama automobilio judėjimo kryptį.

NAŠUMAS

SISTEMA „LOW TRACTION LAUNCH“

Ši sistema užtikrina optimalią sukimo momento kontrolę, kai pajudate iš vietos slidžiame kelyje. Sistema „Low Traction Launch“3 veikia tol, kol automobilis pasiekia 30 km/h greitį. Tada perjungiamas pasirinktas važiavimo režimas.

SISTEMA „HILL DESCENT CONTROL“

Sistema „Hill Descent Control“3 padeda kontroliuoti automobilį stačiose nuokalnėse. Ji išlaiko pastovų automobilio greitį ir, prireikus, įjungia skirtingų ratų stabdžius.

SISTEMA „GRADIENT RELEASE CONTROL“

Modelyje „Range Rover Evoque“ įdiegta sistema „Gradient Release Control“, kuri neleidžia automobiliui staigiai greitėti stačiose nuokalnėse po to, kai vairuotojas atleidžia stabdžių pedalą.

PAŽANGI SISTEMA „ADVANCED TOW ASSIST“

Papildomai užsakoma pagalbinė sistema „Advanced Tow Assist“ leidžia kontroliuoti priekabos judėjimo kryptį, važiuojant atbuline eiga. Naudodami sukiojamąją valdymo rankenėlę, galėsite valdyti automobilį ir reguliuoti priekabos judėjimo kryptį jutikliniame ekrane.

SISTEMA „WADE SENSING“

Papildomai užsakoma sistema „Wade Sensing“5 padeda išvengti streso važiuojant vandeniu apsemtu keliu. Ekrane tikruoju laiku matysite vandens lygį aplink automobilį, taip pat sistema įspės Jus, jei vandens lygis taps didesnis nei šioje automobilių klasėje didžiausias modelio „Range Rover Evoque“ įveikiamas 600 mm brastos gylis.

SISTEMA „ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL“

Ši moderni sistema leidžia nustatyti ir išlaikyti pastovų greitį esant sudėtingoms sąlygoms. Sistema „All Terrain Progress Control“3 veikia kaip įprastos pastovaus greičio palaikymo sistemos, tačiau yra aktyvi važiuojant nuo 1,8 iki 30 km/h greičiu.

STANDARTINĖS VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS

AVARINIAI STABDŽIAI

Jei automobilio kompiuteris nustato galimo susidūrimo pavojų ir įspėja vairuotoją vaizdiniu signalu, bet vairuotojas nesiima jokių veiksmų, stabdžiai įjungiami automatiškai. Sistema reaguoja į kitas transporto priemones, jei važiuojate 5–80 km/h greičiu, o pėsčiuosius ir dviratininkus ji aptinka Jums važiuojant 5–60 km/h greičiu.

SISTEMA „LANE KEEP ASSIST“, PADEDANTI NENUKRYPTI NUO VAŽIUOJAMOSIOS KELIO DALIES

Sistema „Lane Keep Assist“ nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo eismo juostos, įjungia vairo pasipriešinimo funkciją ir švelniai sugrąžina automobilį į pradinę eismo juostą.

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO PRIEKIU IR GALU SISTEMA

Ši sistema palengvina manevravimą. Įjunkite atbulinės eigos pavarą arba įjunkite sistemą jutikliniame ekrane. Sistemai veikiant, ekrane rodomas vaizdas ir garsinė informacija padeda nustatyti atstumą iki netoliese esančių kliūčių.

GALINIO VAIZDO KAMERA

Užtikrina geresnį matomumą važiuojant atbulomis. Automobilis ir jo numatoma judėjimo trajektorija rodomi jutikliniame ekrane – tai padeda vairuotojui manevruoti.

PAKETAS „PARK PACK“

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO SISTEMA

Paketą „Park Pack“ sudaro keturi komponentai. Sistema „Park Assist“ perima automobilio valdymą ir padeda lengviau lygiagrečiai ar statmenai pastatyti automobilį į stovėjimo vietą bei iš jos išvažiuoti. Grafikos elementai ir pranešimai palengvina manevravimą.

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO GALU SISTEMA, NUSTATANTI ATSTUMĄ 360° SPINDULIU

Užtikrina visišką pasitikėjimą savimi manevruojant ankštoje erdvėje. Automobilio gale, priekyje ir šonuose įtaisyti jutikliai tikruoju laiku praneša apie atstumą iki įvairių kliūčių garsiniais ir vaizdiniais įspėjamaisiais signalais.

GALE ĮRENGTA EISMO STEBĖJIMO SISTEMA

Įspėja apie transporto priemones, pėsčiuosius ar kitas kliūtis, artėjančias Jūsų automobilio link iš bet kurios pusės. Ši sistema itin naudinga išvažiuojant iš stovėjimo vietos atbuline eiga, net jei aiškiai nematote už Jūsų esančio vaizdo.

STEBĖJIMO SISTEMA „CLEAR EXIT MONITOR“

Ši sistema padeda keleiviams saugiai išlipti iš automobilio, įspėdama juos apie galimą pavojų, pavyzdžiui, artėjančius automobilius ar dviratininkus.

PAKETAS „DRIVE PACK“

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Paketą „Drive Pack“6 sudaro trys komponentai. Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema išlaiko saugų atstumą tarp Jūsų automobilio ir priešakyje esančios transporto priemonės, kai važiuojate pastoviu greičiu arba iš lėto judate spūstyje. Jei priešakyje esanti transporto priemonė sustoja, Jūsų automobilis taip pat palaipsniui sustoja.

NEMATOMOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA

Jums rikiuojantis ir sistemai aptikus kitą automobilį Jums nematomoje zonoje, atitinkamame šoninio vaizdo veidrodėlyje įsižiebia įspėjamoji lemputė ir įsijungia vairo pasipriešinimo funkcija, nukreipianti automobilį nuo artėjančios transporto priemonės.

GREITO AVARINIO STABDYMO SISTEMA

Nustato galimą priekinio susidūrimo su kita transporto priemone pavojų ir vaizdiniu įspėjimu praneša vairuotojui, kad būtina stabdyti. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, kad sušvelnintų galimo susidūrimo pasekmes. Greito avarinio stabdymo sistema veikia važiuojant 10–160 km/h greičiu.

PAKETAS „DRIVER ASSIST PACK“

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU PAGALBINE VAIRAVIMO FUNKCIJA „STEERING ASSIST“

Paketą „Driver Assist Pack“6 sudaro aštuoni komponentai. Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su funkcija „Steering Assist“ padeda vairuoti automobilį, nenukrypti nuo važiuojamosios kelio dalies ir išlaikyti saugų atstumą iki priešakyje esančios transporto priemonės. Variklis, stabdžiai ir vairo sistema reaguoja automatiškai.

NEMATOMOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA

Jums rikiuojantis ir sistemai aptikus kitą automobilį Jums nematomoje zonoje, atitinkamame šoninio vaizdo veidrodėlyje įsižiebia įspėjamoji lemputė ir įsijungia vairo pasipriešinimo funkcija, nukreipianti automobilį nuo artėjančios transporto priemonės.

GREITO AVARINIO STABDYMO SISTEMA

Nustato galimą priekinio susidūrimo su kita transporto priemone pavojų ir vaizdiniu įspėjimu praneša vairuotojui, kad būtina stabdyti. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, kad sušvelnintų galimo susidūrimo pasekmes. Greito avarinio stabdymo sistema veikia važiuojant 10–160 km/h greičiu.

IŠORINIŲ VAIZDO KAMERŲ SISTEMA

Visuose „Range Rover Evoque“ automobilio šonuose subtiliai įtaisytos keturios skaitmeninės vaizdo kameros leidžia jutikliniame ekrane stebėti aplinką 360° spinduliu, perjungiant norimą apžvalgos kampą. Išorinių vaizdo kamerų sistema padeda atlikti įvairius manevrus – pastatyti automobilį ir manevruoti ankštoje erdvėje.

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO SISTEMA

Įjungus šią sistemą, ji ieško tinkamos stovėjimo vietos. Sistema perima automobilio valdymą, pastato jį į stovėjimo vietą ir padeda išvažiuoti iš jos.

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO GALU SISTEMA, NUSTATANTI ATSTUMĄ 360° SPINDULIU

Užtikrina visišką pasitikėjimą savimi manevruojant ankštoje erdvėje. Automobilio gale, priekyje ir šonuose įtaisyti jutikliai tikruoju laiku praneša apie atstumą iki įvairių kliūčių garsiniais ir vaizdiniais įspėjamaisiais signalais.

GALE ĮRENGTA EISMO STEBĖJIMO SISTEMA

Įspėja apie transporto priemones, pėsčiuosius ar kitas kliūtis, artėjančias Jūsų automobilio link iš bet kurios pusės. Ši sistema yra itin naudinga išvažiuojant iš stovėjimo vietos atbuline eiga.

STEBĖJIMO SISTEMA „CLEAR EXIT MONITOR“

Ši sistema padeda keleiviams saugiai išlipti iš automobilio, įspėdama juos apie galimą pavojų, pavyzdžiui, artėjančius automobilius ar dviratininkus.

KOMFORTAS

PANORAMINIS STOGLANGIS

Papildomai užsakomas panoraminis stogas, kuris gali būti fiksuotas arba stumdomas, leidžia pripildyti saloną natūralia šviesa, sukuriant erdvią ir jaukią aplinką.

JUDESIU VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

Judesiu valdomas bagažinės dangtis8 atidaromas ir uždaromas nė nepaliečiant automobilio.

ATSKIRI PORANKIAI

Atskiri stumdomi porankiai salono priekyje užtikrina didesnį komfortą priekyje sėdinčiam keleiviui.

KONFIGŪRUOJAMAS SALONO APŠVIETIMAS

Su šia papildomai užsakoma įranga galėsite rinktis iš dešimties salono apšvietimo spalvų.

1 Galima rinktis tik esant sistemai „Connect Pro“, kelio ženklų atpažinimo sistemai ir adaptyviajam greičio ribotuvui. 
2 Tik esant automatinei transmisijai. Priklauso nuo konkrečios rinkos. 
3 Esant automatinei transmisijai. 
4 Galima rinktis tik esant nuimamam prikabinimo įtaisui arba elektra valdomam prikabinimo įtaisui, sistemai „Touch Pro Duo“ ir išorinių kamerų sistemai. 
5 Tik esant automatinei transmisijai. Tik esant išorinių vaizdo kamerų sistemai, automatiškai temdomiems elektra užlenkiamiems šildomiems šoninio vaizdo veidrodėliams su nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais ir paketui „Drive Pack“ arba „Driver Assist Pack“. 
6 Tik esant automatinei transmisijai. Galima rinktis tik esant automatiškai temdomiems elektra užlenkiamiems šildomiems šoninio vaizdo veidrodėliams su nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais. 
7 Galima rinktis nuo 2019 m. birželio mėn. Pasirinkus stumdomąjį panoraminį stogą, sumažėja salono aukštis. 
8 Galima rinktis tik esant beraktei atrakinimo (užrakinimo) sistemai. 

* Tik esant automatinei transmisijai. 

Technologijos „InControl“ funkcijos ir jų veikimas priklauso nuo konkrečios rinkos – dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Kai kurios funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Technologijos „InControl“ programėles ir programėlę „Remote“ gali tekti parsisiųsti iš „Apple“ („Play Store“) internetinės parduotuvės. Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover