Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover


“Range Rover Evoque Hybrid”
Specialus pasiūlymas

Kaina nuo 39 900 EUR
 

Mūsų dizaino filosofijos tęsinys. Modelis „Range Rover Evoque“ su išskirtinio dizaino kėbulu ir kupė primenančiu siluetu yra žavingas ankstesnio modelio, pelniusio daugybės žmonių simpatijų visame pasaulyje, įpėdinis. Susipažinkite iš naujo su dizaino ikona tapusiu modeliu.

Susipažinkite su specialiais „Range Rover Evoque“ pasiūlymais:

  • Dabar automobiliai nuo 39 900 EUR;
  • Jūsų pasirinkimui- skirtingos “Evoque” komplektacijos individualiems Jūsų poreikiams.
  • Salone esančių automobilių pristatymas per dvi savaites;

Registruokites asmeniniam susitikimui ir mūsų komanda atsakys į visus Jūsų klausimus naujame “Land Rover” salone Vilniuje.

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI >

 

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

DIZAINAS

Mūsų dizaino filosofijos tęsinys. Modelis „Range Rover Evoque“ su išskirtinio dizaino kėbulu ir kupė primenančiu siluetu yra žavingas ankstesnio modelio, pelniusio daugybės žmonių simpatijų visame pasaulyje, įpėdinis.

TECHNOLOGIJOS

Intuityviosios ir pažangios papildomai užsakomos modelio „Range Rover Evoque“ įrangos pakete numatyta sistema „Touch Pro Duo 1“, 12,3 colio sąveikusis vairuotojo ekranas, projekcinis ekranas ant priekinio stiklo ir garso sistema „Meridian Audio™“.

NAŠUMAS

Šį kompaktišką miesto visureigį paprasta vairuoti važiuojant tiek įprastu keliu, tiek bekele, taip pat esant bet kokiam orui, taigi visada mėgausitės pasitikėjimo savimi teikiančiu vairavimu.

TECHNOLOGIJOS

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover