LAND ROVER ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

LAND ROVER ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

PHEV – MŪSŲ GERIAUSIOS ŠIUOLAIKINĖS TECHNOLIGIJOS

KAS YRA PHEV?

Įkraunamas hibridinis automobilis, dažnai sutrumpinamas iki hibridino.

GALIA

GALIA

Derindamas vidaus degimo variklį su elektriniu varikliu, taip užtikrintant optimalų efektyvumą ir našumą, PHEV pristato geriausias savybės iš abiejų technologijų.
TYLUS VAŽIAVIMAS

TYLUS VAŽIAVIMAS

PHEV užtikrina tylų važiavimą visiškai elektrinių transporto priemonių (EV) režimu ir, siekiant optimalaus tobulinimo, užtikrina sklandų perėjimą tarp benzininio variklio ir elektrinio variklio.
VISIŠKAI ELEKTRA

VISIŠKAI ELEKTRA

Tai, kaip norite vairuoti, priklauso nuo jūsų. Tiesiog pasirinkite vairavimo režimą, derindami benzino ir elektrinę pavarą, arba pasirinkite visišką elektrinę pavarą EV (elektromobilio) režimu.
BEKOMPROMISINIS

BEKOMPROMISINIS

Kalbant apie galimybes ir našumą, „PHEV“ yra tikslus, bekompromisis bei visiškai pajėgus susitvarkyti su bet kokiomis bekelės situacijomis.

ELEKTRINĖ GALU VARANČIOJI SISTEMA

VIDAUS DEGIMO VARIKLIS

Šie automobiliai turi vidaus degimo variklį ir elektrinį variklį, sumontuotą ant galinės ašies. Pridėtas elektrinis variklis leidžia varikliui suderinti išskirtines važiavimo savybes ir padidintą degalų naudojimo efektyvumą. Kai baterija mažai įkrauta, variklis varys priekinius ratus.
VIDAUS DEGIMO VARIKLIS
ELEKTROS BATERIJA
ELEKTRINIS VARIKLIS
IŠMANIOJI KONTROLĖ

ELEKTRINĖ VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA

VIDAUS DEGIMO VARIKLIS

Šie įkraunami hibridai sujungia vidaus degimo variklį su elektros varikliu, kad būtų užtikrintas geresnis vairavimo efektyvumas ir padidintas degalų efektyvumas.
VIDAUS DEGIMO VARIKLIS
BATERIJA
ELEKTRINIS VARIKLIS
IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

PAKROVIMAS

Nesvarbu, ar esate išvykęs, ar esate namuose- daugybė įkrovimo pasirinkimų leidžia pakrauti automobilį bet kur, kur bebūtumėte.

NAMUOSE

NAMUOSE

Namų įkrovimas yra idealus krovimui per naktį ir gali būti atliekamas bet kokiu oru. Greitesniam įkrovimo laikui ir maksimaliam PHEV pranašumui galimas papildomas įkrovėjas.
GREITESNIS KROVIMAS

GREITESNIS KROVIMAS

Jei namuose sumontuota greitasis krovimas, pilną įkrovimą galima atlikti per 2,2 valandos23. Greitąjį pakrovimą mūsų partneriai gali sumontuoti jums tinkamoje vietoje ir laiku. Kreipkitės į „Land Rover“ atstovą.
RASTI ARTIMIAUSIĄ ATSTOVĄ

ATRASKITE MŪSŲ AUTOMOBILIUS

Išbandykite ir palyginkite visą mūsų automobilių gamą, prieš pasirinkdami sau ir jūsų gyvenimo būdui tinkamiausią.

1Pakrauti galima tik įjungus variklį.
2Kai kuriose pakrovimo stotyse gali būti reikalinga registracija arba mokestis už jas.
3Krovimo laikas gali skirtis priklausomai nuo jūsų namų elektros energijos tiekimo greičio.
„PHEV“ modeliuose sumažinta bagažinės talpa. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietiniu atstovu. Įkrovimo įranga įvairiose rinkose gali skirtis. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietiniu atstovu.