NAUJASIS „RANGE ROVER SPORT“ VISUREIGIS

NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS

ŽIŪRĖKITE VAIZDO ĮRAŠĄ
Naujasis „Range Rover Sport“ visureigis – lyderystė, grindžiama pavyzdžiu. Prabangus, sportinio stiliaus „Range Rover Sport“ visureigis pasižymi puikiomis savybėmis kelyje ir bekelės sąlygomis, o jame įdiegtos pažangiosios sistemos leidžia mėgautis maloniu vairavimu.

TECHNOLOGIJOS, LEIDUSIOS SUKURTI IŠSKIRTINĮ DIZAINĄ

Rafinuotas dizainas, subtiliai įtaisyti stiklai ir aukšto lygio precizija. Naujausiomis technologijomis pagrįstas visureigis pasižymi minimalistiniu dizainu ir puikiomis aerodinaminėmis savybėmis, o paslėpti langų apvadai ir lazeriu suvirintas stogas šio modelio išvaizdai teikia modernumo ir rafinuotumo.

AKTYVIOJI TRIUKŠMO BLOKAVIMO SISTEMA

AKTYVIOJI TRIUKŠMO BLOKAVIMO SISTEMA

Naujosios kartos aktyvioji triukšmo blokavimo sistema blokuoja pašalinį triukšmą ir leidžia mėgautis visiška ramybe kiekvienoje kelionėje. Ratų gaubtuose įtaisyti mikrofonai fiksuoja triukšmą. Skaitmeniniai procesoriai nustato garsą, kurio reikia šiems nepageidaujamiems dažniams pašalinti, naudojant salone ir galvos atramose įtaisytus garsiakalbius.

„MERIDIAN SIGNATURE“ FIRMINĖ GARSO SISTEMA

Išskirtinė garso kokybė. Galinga „Meridian Signature“ garso sistema, kurią sudaro iki 29 garsiakalbių, žemųjų dažnių garsiakalbis ir iki 1430 W galios stiprintuvas, užtikrina itin kokybišką garsą. Su šia garso sistema galėsite mėgautis kiekviena kelionės akimirka.

SISTEMA „CABIN AIR PURIFICATION“

Sistema „Cabin Air Purification Pro“ užtikrina puikią oro kokybę visureigio salone. PM2,5 oro filtras ir „Nanoe™ X“ sistema pastebimai sumažina salone užuodžiamus kvapus, taip pat bakterijų ir alergenų (įskaitant SARS-CoV-2 virusą*) kiekį ore, o CO2 lygio valdymo sistema stebi ir kontroliuoja šių dujų kiekį visureigio salone, užtikrindama gerą keleivių savijautą. Be to, sistema yra valdoma nuotoliniu būdu, todėl galėsite iš anksto paruošti automobilį kelionei.

VISI VAIRUOJAMIEJI RATAI

VAŽIUOJANT DIDESNIU GREIČIU

VAŽIUOJANT DIDESNIU GREIČIU

Esant visų vairuojamųjų ratų sistemai, galiniai ratai gali būti pasukami iki 7,3 laipsnio ta pačia kryptimi, kaip ir priekiniai ratai, taigi ši sistema užtikrina didesnį naujojo „Range Rover Sport“ visureigio stabilumą važiuojant didesniu greičiu.

SKAITMENINIAI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Skaitmeniniai LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais apšviečia iki 500 m ilgio plotą ir užtikrina puikų matomumą naktį. Kiekvieną priekinį žibintą sudaro po 1,3 mln. skaitmeninių mikroveidrodėlių įtaisų, kurie reguliuoja šviesos spindulį ir pritaiko jį pagal 16 skirtingų scenarijų, užtikrindami optimalų apšvietimą ir sumažindami kitų eismo dalyvių akinimo pavojų.

SKAITYKITE DAUGIAU

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Išties išskirtinis.
MODELIO „RANGE ROVER SPORT“ VERSIJOS

MODELIO „RANGE ROVER SPORT“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.

* 2020 m. „Texcell“ atlikto tyrimo, kurį užsakė ir kurio rezultatus gavo korporacija „Panasonic“, duomenimis.