Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

Atlikome nuodugnius bandymus ne tik su kompiuteriniais modeliais ir pagalbine įranga, bet ir su realiu „Defender“ visureigiu: nuvažiavome 1,2 mln. kilometrų ir atlikome daugiau kaip 45 000 atskirų testų, siekdami užtikrinti, kad tai būtų patvariausias iki šiol pagamintas „Land Rover“ automobilis.

Nick Rogers Vykdomasis direktorius (produktų gamyba), „Jaguar Land Rover“

PADANGOS

Pritaikytos įvairiems nuotykiams. Didesnės ir tvirtesnės „Defender“ visureigio padangos pritaikytos įvairioms sąlygoms.

MEDŽIAGOS

Nuo patvarių guminių kilimėlių automobilio salone iki dažus apsaugančios plėvelės „Satin Protective Film“ – kiekviena šio visureigio detalė buvo kruopščiai apgalvota.

BANDYMAI

„Defender“ visureigis pritaikytas itin sudėtingoms sąlygoms ir atlaikyti smūgius.

ARCHITEKTŪRA

PATVARUMAS

SALONAS

GUMINĖ GRINDŲ DANGA

Visame salone įrengta lengvai valoma, patvari guminė grindų danga. Automobilyje nėra slenksčių, todėl lengvai pašalinsite purvą ir kitus nešvarumus.

MATOMA KONSTRUKCIJA

Siekiant pabrėžti „Defender“ visureigio galią, salone palikta neuždengta automobilio konstrukcija, padengta patvaria milteline danga. Konstrukcijos komponentai apima abu automobilio šonus, vairą ir dureles.

PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

SALONO APDAILA

Pasirinkite norimą apdailos variantą. Salone matomas skersinis gali būti trijų spalvų: „White“ (baltos), „Light Grey“ (šviesiai pilkos) ar „Dark Grey“ (tamsiai pilkos)*.

* Tik modelio versijoje „Defender X“.

PRIEKINIS APSAUGINIS DUGNO DANGTIS

Leiskitės į nuotykių kupinas keliones neabejodami, kad priekinis apsauginis dugno dangtis* neleis apgadinti automobilio dugno.

* Galima užsakyti nuo 2020 m. vidurio.

PRIEKINIS APSAUGINIS RĖMAS

Saugo „Defender“ visureigio priekį nuo apgadinimų ir teikia išraiškingumo jo išorei.2

Galima užsakyti nuo 2020 m.

APSAUGINIŲ KĖBULO KOMPONENTŲ KOMPLEKTAS

Mėgaukitės nuotykiais nesibaimindami, kad subraižysite dažus. Komplektą sudaro papildomi apsauginiai komponentai, skirti „Defender“ visureigio išorei.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Tam tikros funkcijos veikia įdėjus atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover