Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

„Defender“ visureigis suprojektuotas padėti įgyvendinti didžiausias svajones. Nebijokite svajoti ir siekti daugiau.

PAJĖGUMAS VAŽIUOJANT BEKELĖS SĄLYGOMIS

Pažinkite naujas teritorijas. Meskite iššūkį sudėtingoms važiavimo sąlygoms. Išskirtinis „Defender“ visureigio pajėgumas važiuojant bekelės sąlygomis ir visi varantieji ratai – tai išties nesustabdomas automobilis. Tiek kelyje, tiek bekelėje.

SISTEMA „CONFIGURABLE TERRAIN RESPONSE“

Tyrinėkite. Skinkitės kelią. Reguliuokite bekelei pritaikytos sistemos „Configurable Terrain Response“ nuostatas pagal savo poreikius.

GEOMETRIJA

Įspūdingas užvažiavimo, pasvirimo ir nuvažiavimo kampas. Trumpesnės kėbulo iškyšos priekyje ir gale. „Defender“ visureigis yra itin paslankus dėl išskirtinės jo kėbulo geometrijos.

PAJĖGUMAS

GOING BEYOND

PRITAIKYTAS ĮVAIRIOMS SĄLYGOMS

VISI VARANTIEJI RATAI

Važiuojant kelio paviršiais, su kuriais ratai prastai sukimba, pavyzdžiui, per ledą ir sniegą, sukimo momentas atitinkamai paskirstomas priekiniams ir galiniams ratams – taip užtikrinamas didesnis stabilumas ir geresnė kontrolė.

DVEJOPO DIAPAZONO PAVARŲ DĖŽĖ

Papildomos žemesnės pavaros gali būti itin naudingos sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, leidžiantis stačia nuokalne ar kylant į statų kalną, važiuojant bekele ar velkant priekabą (automobilį).

ELEKTRONINĖ PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA

Įprastą automobilio pakabos aukštį galima sumažinti 50 mm, be to, jį galima padidinti 75 mm, o itin sudėtingomis bekelės sąlygomis – dar 70 mm.

ELEKTRONINIS AKTYVUSIS DIFERENCIALAS

Ši sistema užtikrina geresnį sukibimą posūkiuose ir bekelės sąlygomis. Tai pasiekiama kontroliuojant galinių ratų slydimą.

SISTEMA „CONFIGURABLE TERRAIN RESPONSE“

„Terrain Response“, pirmoji tokia sistema pasaulyje, leidžia pagal asmeninius poreikius reguliuoti varos sistemos, vairo, diferencialų ir sukibimo kontrolės sistemų nuostatas.

BEKELĖS SĄLYGOMS PRITAIKYTA ĮRANGA

Nesvarbu, kur važiuosite, visada pasitikėsite savimi ir neprarasite kontrolės. Automobilyje įdiegtos tokios sistemos, kaip „Low Traction Launch“ (užtikrina optimalią sukimo momento kontrolę pajudant iš vietos), „Gradient Release Control“ (neleidžia staigiai greitėti stačiose nuokalnėse, vairuotojui atleidus stabdžių pedalą) ir „Hill Descent Control“ (pagalbinė važiavimo nuokalne sistema).

ADAPTYVIOJI DINAMIKOS SISTEMA

Fiksuodama kėbulo ir vairo sistemos judesius iki 500 kartų per sekundę, ši sistema užtikrina automobilio stabilumą ir optimalią kontrolę. Reaguodama į vairuotojo judesius ir kelio sąlygas, ši sistema nuolat reguliuoja amortizatorių standumą.

SISTEMA „ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL“

Nustatykite ir išlaikykite pastovų greitį sudėtingomis bekelės sąlygomis. Sistema „All Terrain Progress Control“ veikia kaip pastovaus nedidelio greičio palaikymo sistema, t. y. palaiko pastovų greitį nuo 1,8 iki 30 km/h.

VAROS SISTEMOS

BENZININIAI IR DYZELINIAI VARIKLIAI

„Defender“ visureigiui galite rinktis iš keleto rafinuotų ir degalus taupančių „Ingenium“ variklių. Rinkitės pažangųjį benzininį ar dyzelinį variklį.

BENZININIS VARIKLIS SU ŠVELNIĄJA HIBRIDINE SISTEMA

P400 variklis padeda sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį, kaupia, saugo ir leidžia pakartotinai panaudoti stabdant generuojamą energiją, kuri paprastai prarandama.

PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Tam tikros funkcijos veikia įdėjus atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover