Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

Tvirtas, patvarus ir itin funkcionalus „Land Rover Defender“ visureigis pasižymi išraiškingu dizainu ir puikiomis inžinerinėmis savybėmis.

Gerry McGovern Vyriausiasis projektuotojas, „Land Rover“

AKĮ TRAUKIANČIOS LINIJOS

Vos pažvelgę į kaipmat atpažįstamą kėbulo siluetą, suprasite, kad tai yra išskirtinis automobilis. Trumpos kėbulo iškyšos priekyje ir gale prisideda prie geresnės kėbulo geometrijos ir automobilio našumo.

PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Išraiškingi tobulų proporcijų apvalūs priekiniai žibintai neleis supainioti „Defender“ visureigio su jokiu kitu automobiliu.

„ALPINE“ ŽIBINTAI

Šie nostalgija dvelkiantys žibintai pripildo automobilio saloną šviesos ir suteikia jam dar daugiau išraiškingumo.

IŠORĖ

SALONAS

LANKSTUMAS

PRAĖJIMAS SALONE

„Defender“ visureigio salone paliktas praėjimas užtikrina išskirtinį lankstumą. Keleiviai patogiai pereis iš priekinių sėdynių zonos į antrosios eilės sėdynių zoną. Be to, turėsite daugiau erdvės bagažui.

PRIEKINĖ UŽLENKIAMA SĖDYNĖ

Dėl priekyje įtaisytos užlenkiamos sėdynės galėsite vežti papildomą keleivį priekinėje eilėje. Nenaudojama sėdynė užlenkiama ir gali būti naudojama kaip porankis su dviem puodelių laikikliais.

CENTRINĖ DAIKTINĖ SU ŠALDYTUVU

„Defender“ visureigyje gali būti įtaisoma centrinė daiktinė su šaldytuvu, taigi galėsite atvėsinti gėrimus kelyje. Išties skirtas gaivioms kelionėms.

SĖDYNĖS

„Defender“ automobilyje tilps visi draugai ir šeima. Visureigyje gali būti įtaisytos penkios, šešios arba 5+2 sėdynės.

PRIEDŲ PAKETAI

Kiekvienas priedų paketas yra skirtas padėti geriau išnaudoti turimas galimybes. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, tikrai rasite jums tinkamą priedų paketą. Žiūrėkite toliau pateiktus aprašymus.

 

PAKETAS „EXPLORER PACK“

Nevaržomi prasiskinkite savus kelius. Paketas „Explorer Pack“ paruošia „Defender“ visureigį nenumatytoms situacijoms ir itin sudėtingoms sąlygoms.

PAKETAS „ADVENTURE PACK“

Mėgaukitės laisve ir pažinkite naujas teritorijas. Paketas „Adventure Pack“ paruošia „Defender“ visureigį bekelės sąlygoms ir išvykoms į gamtą.

PAKETAS „COUNTRY PACK“

Neužmirškite žygio batų. Su paketu „Country Pack“ galėsite leistis į gamtos prieglobstį ir mėgautis kiekviena kelionės akimirka.

PAKETAS „URBAN PACK“

Užkariaukite miesto džiungles. Akį traukiantis stilius, pasitikėjimas savimi ir veržlumas – su paketu „Urban Pack“ visureigis „Defender“ tikrai neliks nepastebėtas miesto gatvėse.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Tam tikros funkcijos veikia įdėjus atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover