Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

Dėl naujojo išorės ir salono dizaino, naujausios vairuotojui skirtos pagalbinės ir ryšio įrangos naujosios kartos „Defender“ visureigis tampa išties revoliucingu „Land Rover“ automobiliu.

NAUJOJI INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

Išmaniojo telefono įkvėpta naujoji informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“ neleis prarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu ir akimirksniu pateiks visą svarbią informaciją.

NAVIGACIJOS SISTEMA

„Defender“ visureigyje įrengta navigacijos sistema „Connected Navigation Pro“ įsimena dažniausius jūsų maršrutus ir siūlo greitesnius alternatyvius maršruto variantus, jei kelyje yra kliūčių.

GERESNIS MATOMUMAS

Geriau matykite jus supantį pasaulį. „ClearSight“ technologija, kuri yra pažangiosios 3D erdvinio vaizdo kamerų sistemos dalis, pastebimai pagerina matomumą.

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

MATOMUMAS

PATOGUMAI

PRISIJUNGIMAS

PAKETAS „ONLINE PACK“

Nepraraskite ryšio su aplinkiniu pasauliu būdami kelyje. Visa kelionei reikalinga informacija pasiekiama ranka. Lengvai galėsite peržiūrėti internete skelbiamą turinį, naujausias orų prognozes, kalendoriaus informaciją ir informaciją apie lankytinas vietas. Su integruota SIM kortele galėsite naudotis neribotais duomenimis.*

* Taikomos sąžiningo naudojimo politikos sąlygos. Išnaudoję 20 GB duomenų, iki mėnesio pabaigos naudositės lėtesniu interneto ryšiu.

PROGRAMĖLĖ „REMOTE“

Nustatykite norimą salono temperatūrą, atrakinkite, užrakinkite ar raskite savo automobilį stovėjimo aikštelėje ir fiksuokite savo kelionių duomenis, naudodami išmanųjį telefoną arba išmanųjį laikrodį. Suderinama su dauguma išmaniųjų telefonų ir laikrodžių.

PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

„Defender“ visureigio programinė įranga nuolat atnaujinama.* Automobilio informacijos ir pramogų sistema, telematikos ir įvairūs kontrolės moduliai gali būti atnaujinami nuotoliniu būdu, siekiant užtikrinti optimalų jų veikimą.

* Prisijungus prie belaidžio ryšio ar mobiliojo ryšio tinklo.

MOBILIOJI SAITVIETĖ

Ryšys ir pramogos visiems* 4G mobilioji saitvietė leidžia prisijungti prie suderinamų korinio ryšio tinklų. Prie jos galima prijungti iki aštuonių prietaisų.

* Prisijungus prie belaidžio ryšio ar mobiliojo ryšio tinklo.

KOMFORTAS

ERDVINIO GARSO SISTEMA „MERIDIAN™“

Papildomai užsakomą 700 W erdvinio garso sistemą „Meridian“ sudaro 14 garsiakalbių ir dviejų kanalų žemųjų dažnių garsiakalbis. Su šia sistema galėsite mėgautis itin aiškiu ir sodriu garsu. Išgirskite muziką taip, kaip norite ją girdėti.

SALONO KLIMATO KONTROLĖ

Nesvarbu, koks lauke oras, su dviejų ir trijų zonų klimato kontrolės sistema vairuotojas ir keleiviai galės mėgautis idealia temperatūra. Be to, salono oro jonizavimo sistema pašalins alergenus, oru pernešamas bakterijas ir nemalonius kvapus.

ŠILDOMOS IR VĖSINAMOS SĖDYNĖS

Su šildomomis ir vėsinamomis sėdynėmis kiekvienoje kelionėje jausitės itin patogiai.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SALONO APŠVIETIMAS

Konfigūruojama aukščiausios kokybės salono apšvietimo sistema turi 10 skirtingų režimų, taigi pritaikysite salono aplinką pagal savo nuotaiką, charakterį ar vairavimo stilių.

PAGALBINĖ ĮRANGA

VAIRUOTOJUI SKIRTA PAGALBINĖ ĮRANGA

Įvairios „Defender“ visureigyje įdiegtos vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos, pavyzdžiui, paketai „Blind Spot Assist Pack“, „Driver Assist Pack“ ir 3D išorinių vaizdo kamerų sistema, užtikrina aukštesnį saugumo ir komforto lygį.

 

PAKETAS „BLIND SPOT ASSIST PACK“

NEMATOMOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA „BLIND SPOT ASSIST“

Jums rikiuojantis ir sistemai aptikus kitą automobilį Jums nematomoje zonoje, atitinkamame šoninio vaizdo veidrodėlyje įsižiebia įspėjamoji lemputė ir įsijungia vairo pasipriešinimo funkcija, nukreipianti automobilį nuo artėjančios transporto priemonės ir apsauganti nuo galimo susidūrimo.

STEBĖJIMO SISTEMA „CLEAR EXIT MONITOR“

Ši sistema padeda keleiviams saugiai išlipti iš automobilio, įspėdama juos apie galimą pavojų, pavyzdžiui, apie artėjančius automobilius ar dviratininkus.

GALE ĮRENGTA EISMO STEBĖJIMO SISTEMA

Įspėja apie transporto priemones, pėsčiuosius ar kitas kliūtis, artėjančias Jūsų automobilio link iš bet kurios pusės. Ši sistema yra itin naudinga išvažiuojant iš stovėjimo vietos atbuline eiga.

PAKETAS „DRIVER ASSIST PACK“

PAKETAS „BLIND SPOT ASSIST PACK“

Į paketą įeina paketo „Blind Spot Assist Pack“ įranga: nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“, gale įrengta eismo stebėjimo sistema ir sistema „Clear Exit Monitor“.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema automatiškai išlaiko saugų atstumą tarp Jūsų automobilio ir priešakyje esančios transporto priemonės, kai važiuojate pastoviu greičiu arba iš lėto judate spūstyje. Jei priešakyje esanti transporto priemonė sustoja, Jūsų automobilis taip pat palaipsniui sustoja.

SISTEMA „REAR PRE-COLLISION MONITOR“

Jei iš galo artėjanti transporto priemonė nemažina greičio, sistema automatiškai įjungia avarinius žibintus ir paskatina jos vairuotoją stabdyti.

3D IŠORINIŲ VAIZDO KAMERŲ SISTEMA

3D SURROUND -KAMERA

Nuo šiol į išorinių vaizdo kamerų sistemą įeina pagalbinės automobilio statymo sistemos, nustatančios atstumą 360° spinduliu, funkcijos. Keturių vaizdo kamerų, subtiliai išdėstytų visose automobilio pusėse, fiksuojamas vaizdas išmaniai sujungiamas viename jutikliniame ekrane, taigi vairuotojas gali apžiūrėti automobilio išorę, neišlipęs iš jo. Taigi kaip niekad lengvai įveiksite sunkiai įveikiamus kelius ir manevruosite ankštose erdvėse.

„Apple®“ yra JAV ir kitose šalyse registruotas prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Apple Inc.“.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover