Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

IŠORĖ

STOGO SKERSINIAI

Sudėtingose kelionėse itin svarbu turėti visą reikiamą įrangą. Skersiniai išlaiko net 142 kg2 dinaminę apkrovą ir užtikrina itin daug erdvės daiktams gabenti.

UŽLENKIAMOS STOGO KOPĖTĖLĖS

Su užlenkiamomis stogo kopėtėlėmis lengvai pasieksite stogą ir užkelsite ant jo gabenamus daiktus. Siekiant maksimalaus saugumo, nenaudojamos kopėtėlės gali būti užfiksuojamos jas užlenkus.

* Galima užsakyti nuo 2020 m. vidurio.

PRIPUČIAMA VANDENIUI ATSPARI STOGINĖ

Mėgaukitės vaizdais nesibaimindami prasto oro. Pripučiama vandeniui atspari stoginė greitai pastatoma ir gali būti tvirtinama šalia automobilio arba jo gale.

* Galima užsakyti nuo 2020 m. vidurio.

MOBILIOJI PLOVIMO SISTEMA

Su 6,5 l talpos slėgine mobiliąja plovimo sistema lengvai nuplausite visus nešvarius daiktus. Sistema, į kurią taip pat įeina žarna ir dušo antgalis, gali būti naudojama avalynei, dviračiams ir hidrokostiumams plauti.

DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

Rinkitės iš dviejų ant stogo montuojamų dviračių laikiklių variantų ir į kelionę pasiimkite du dviračius.

INTERJERAS

KUPRINĖ SU KĖDUTE

Tarp galinių sėdynių fiksuojamoje kuprinėje su kėdute patogu laikyti visus būtiniausius daiktus. Lengvai išimamą universalią 20 l talpos kuprinę su kėdute taip pat galėsite pasiimti su savimi į žygį.

INTEGRUOTAS ORO KOMPRESORIUS

Su bagažo erdvėje integruotu oro kompresoriumi bet kada pripūsite automobilio, dviračio padangas, čiužinius ir kitus pripučiamuosius gaminius.

SISTEMA „CLICK AND GO“

Universali sistema, skirta antrosios eilės sėdynių zonai. Ji fiksuojama tarp galvos atramos kojelių. Naudojant papildomus priedus, sistemą galima pritaikyti planšetiniams kompiuteriams, krepšiams, plančetiniams kompiuteriams ar švarkams kabinti.

PAKETAI TURINTIEMS AUGINTINIŲ

Rinkitės iš įvairių paketų, skirtų augintinių turintiems asmenims, ir kiekvienoje kelionėje užtikrinkite tiek savo augintinių saugumą ir komfortą, tiek automobilio salono apsaugą.

PRIEDŲ PAKETAI

PAKETAS „EXPLORER PACK“

Nevaržomi prasiskinkite savus kelius. Paketas „Explorer Pack“ paruošia „Defender“ visureigį nenumatytoms situacijoms ir itin sudėtingoms sąlygoms.

PAKETAS „ADVENTURE PACK“

Mėgaukitės laisve ir pažinkite naujas teritorijas. Paketas „Adventure Pack“ paruošia „Defender“ visureigį bekelės sąlygoms ir išvykoms į gamtą.

PAKETAS „COUNTRY PACK“

Neužmirškite žygio batų. Su paketu „Country Pack“ galėsite leistis į gamtos prieglobstį ir mėgautis kiekviena kelionės akimirka.

PAKETAS „URBAN PACK“

Užkariaukite miesto džiungles. Akį traukiantis stilius, pasitikėjimas savimi ir veržlumas – su paketu „Urban Pack“ visureigis „Defender“ tikrai neliks nepastebėtas miesto gatvėse.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover